Я в Німеччині. А в Німеччині неділя найстрашніший день. Все зачинено. Навіть якщо пити захочеш то тільки треба бігати шукати заправку і купувати втридорога
Сижу і не вмикаю світло доки остаточно не стемніє. Бо дорого. А батареї вимкнені. Берегу для ночі, щоб спати в теплі хочаб. Бо ціни кусаються
Нікуди не сходити... вся зачинено. Лежу під ковдрою кожну неділю. Боюсь я цих неділь
Це в Україні все завжди відчинено і роби що хочеш. Навіть на свята. Тут не так.
Мені лячно і моторошно
Настільки у нас в Німеччині холодно шо набирають люди воду у пляшки і сплять з ними
alenka3108• 07 января 2024
Давайте до нас, в Україну) Світло є, тепло, продукти здешевшали, живи - не хочу) Що мордуєте себе у тих німеччинах
Ответ дляalenka3108
Скоро повертаюсь
Буся_Бусинка• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
це не сильно холодно. але й не тепло.
скажіть, а ви з якого міста України виїхали в німеччину? сама там?
Ответ дляБуся_Бусинка
це не сильно холодно. але й не тепло.
З Киева.
Разом із родичами
alenka3108• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Скоро повертаюсь
Не затягуйте. Таке життя як у вас там, не дай бог нікому.
Буся_Бусинка• 07 января 2024
тю.... я думала, що з Запоріжжя чи ще з якихось опасних регіонів...
а чого назад в Київ не повертаєтеся?
Anonimka ya• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
З Киева.
Разом із родичами
Хату свою біженцям здали ?
Ответ дляБуся_Бусинка
це не сильно холодно. але й не тепло.
Сама она киевская)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3465024
Буся_Бусинка• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Скоро повертаюсь
підкажіть, чи вдалося усроютися на роботу в Німеччині?
чи вдалося вивчити мову?
Дякую
чи вдалося вивчити мову?
Дякую
Ответ дляБуся_Бусинка
чи вдалося вивчити мову?
Дякую
чи вдалося вивчити мову?
Дякую
Вас отправят на курсы
Дадут работу. Не волнуйтесь
Буся_Бусинка• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Вас отправят на курсы
Дадут работу. Не волнуйтесь
а вы устроились на работу?
Ответ дляVladaa
Автор, а в якій ви частині Німеччині? південній? Чи там повсюди холодно і погано обігрівають дома? Чи можна обігріватися кондиціонером?
Саксония
Может и можно обогревателем. .а цена?!