Начальник Анонимов• 07 января 2024

При каком доходе Вы позволяете себе кремы для лица за 3000 грн?

Просто интересно.
Трусиковед• 07 января 2024
Ответ дляSmusish
І як вам сесдерма? Бо те що я пробувала, не то що результату а навіть комфортного нанесення я не відчула. Я цю марку для себе просто викреслила.
о,я з вами.Жила в Іспанії, там вона доступна.Ну я й накупила для своєї проблемної шкіри.Викинути гроші.А шампунь, то взагалі гіршого в мене з масс-маркету навіть не було. Волосся наче немите взагалі було.
Chaterbox• 07 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну, вот читаю тему о дорогой косметике - все пишут, что есть смысл. Что кожа прям преображается.
Смотря сколько лет этим писателям))
ЛісАпетная• 07 января 2024
У меня доход 4500 евро, обычно крема по скидке за 50 евро. Дневной + ночной будет 100. Пробую разные, супер эффекта нет. Но если намажусь дешевым - чувствую что хуже.
Chaterbox• 07 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
В смысле больная?
У меня морщины вокруг глаз, черные точки в Т зоне и зимой красные щеки. Чем это лечить?
Уходовые процедуры у косметолога
автор Начальник Анонимов • 07 января 2024
Ответ дляПироженкА
Посмотрите польские марки bandi,apis
Спасибо! Гляну
Ответ дляChaterbox
Уходовые процедуры у косметолога
Какие например? Кроме чистки. Я честно в этом совершенно не разбираюсь. Просто чтоб заранее прикинуть стоимость этих процедур.
Chaterbox• 07 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Так вам косметолог сама скажет в зависимости от вашей кожи. Я делала антикуперозные уходы в сочетании с биоревитализацией для увлажнения кожи
Luxurygirl• 07 января 2024
На косметике еще можно сэкономить
А вот на уходе за волосами… тут уже нет

По теме, есть разные рабочие бренды на разный бюджет. Сама я пользуюсь профом но если честно тот дюже килс тоже очень даже неплох
Ліньки гуглить• 07 января 2024
При личном доходе в 70тыс (на двоих с ребенком), не позволяю.
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
На косметике еще можно сэкономить
А вот на уходе за волосами… тут уже нет

Волосся то точно генетика і харчування
І ще гормональний фон
Я можу мити і ромашкою за копійки.
В мене шевелюра густа довга і блищить на сонці . Ніяких фарб і ніяких спец процедур
Э-велин@• 07 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Конечно, преображается. Появляется гладкость, сияние
Кислоты, ретинол, вит С
Хоть бы раз увидеть звезд Голливуда, гладких сияющих от одного крема. Странно, что они все на ботоксе, и не сияют
Залізна тьотя• 07 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Слово глицерин пишется вот так : GLYCERIN , а то другое.
Вот нашла анализатор состава косметики. Интересно.
https://safetymakeup.com.ua/?search=c0MTA
Гліцерил стеарат se - емульгатор, і не шкідливий, і не корисний.

Ethylhexylglycerin (етилгексілгліцерин) - моноалкільний ефір гліцерину, безбарвна рідина. Один із найсильніших «зелених» консервантів, за силою порівняний із парабеновими аналогами.

Ці компоненти гірші ніж якби просто був очищений гліцерин. Тобто тут навіть не гліцерин, а форми гліцерину найдешевшої якості, щоб був натяк на гліцерин.

Хімія, десь за 10 кл, якщо не помиляюсь.
ПироженкА• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Волосся то точно генетика і харчування
І ще гормональний фон
Я можу мити і ромашкою за копійки.
И седины нет?
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляПироженкА
И седины нет?
Поки ні
Прагматик флегма• 07 января 2024
Я не вірю в креми , сиворотки і т.д.
Допомагає лише ін’єкційна і апаратна косметологія 🤷‍♀️
Тому на таку фігню кошти не витрачаю . Мій маст хев це гарне очищення , тонування і зволоження . Користуюсь досить не дорогими засобами з гарним складом .
Раз на рік чи пів року роблю косметичні процедури у спеціаліста з досвідом і медичною освітою . Виглядаю гарно. Мене влаштовує . Мені 40 років .
ЖаннаНеАгузарова• 07 января 2024
При доході 3300 євро
Язикувата Хвеська• 07 января 2024
Догляд мені підбирала косметолог, загалом різних засобів від очищення до зволоження вийшло на 28 тис грн. Цього вистачає на 3-6 міс(всюди різний обʼєм і по-різному витрачається)
Мій щомісячний дохід чистими на руки близько 460 тис грн
Залізна тьотя• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
В мене маска камелія шанель
Пілінг сублімаж
Крем ліфт
Чудові креми- мені підходять вони , косметологи радили чухню якусь
Щоб бігала до них частіше з грошима
Ваше право))
Я бігаю і сама розібралась, до тих хто напарює не хожу
А у нас макарошки• 07 января 2024
При 2 тыс дол покупала.
Сейчас доходы упали, потому нет, ищу попроще.
Но во Виши вообще ни о чем. И дешёвым его назвать трудно
Залізна тьотя• 07 января 2024
Ответ дляКлевотница
І що далі було? Купили якусь Крістіну?)
В Шанель суперова доглядова косметика.
Її наче вже немає, якщо не плутаю. У Крістіни була крута тоналка, яку можна було наносити навіть на місця інʼєкції і вона з спф, також дуже гарне мило-скраб з морських водоростей.
Але у косметологів не купую, тільки слухаю, раджусь, оскільки я не медик та прискіплива до всього)
Luxurygirl• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Волосся то точно генетика і харчування
І ще гормональний фон
Я можу мити і ромашкою за копійки.
Ну а если генетика плохая, то что? Ходить с соломой
Нужно ухаживать и уход дает результат по себе знаю
Прагматик флегма• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Волосся то точно генетика і харчування
І ще гормональний фон
Я можу мити і ромашкою за копійки.
А от за волосся не згодна . Генетично визначається лише його щільність , густина і довжина . А от стан залежить від догляду .
Як каж мій майстер : найкраща маска це краска 🤣 І дуже велите значення має фен , якісний фен це пів справи у здорові волосся .
Бабайко• 07 января 2024
1200 євро
LoveYouOrNot• 07 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Що означає якісний фен? Які характеристики?
Водійка хімарса• 08 января 2024
Ответ дляВапщета
Волосся то точно генетика і харчування
І ще гормональний фон
Я можу мити і ромашкою за копійки.
Вам ок, потому что изначально волосы хорошие. У меня не очень, разница как выглядят волосы условно после Домашнего доктора и Керастаза - огромная. А вот с кожей повезло, поэтому периодически балуюсь средствами подороже, но пока аптечной косметики вполне достаточно.
Водійка хімарса• 08 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую за відповідь по темі. Значить я була права і це не для мене. Бо шкіру маю не дуже і думала чи є смисл «ужиматься» заради завітної баночки з кремом.
Какой у Вас доход и чем сейчас пользуетесь? Можете подробнее написать что именно с кожей не так. Возможно, Вам смогут здесь и подешевле хорошие средства посоветовать.
Вилосипедниця• 08 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Преображения можна достичь изотретиноином / адапаленом
Спустя пару месяцев регулярного использования
👍Но и цена вопроса не 3000, а дешевле.
И да, моя кожа преобразилась от недорого ухода: Белинда, Авен, Нейтроджина.
Просто надо знать, что брать именно вам.
Вапщета• 08 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Якщо три волосини - то три волосини
І то генетика
Після фрази фарба - то маска, можна далі діалог закрити .
КвартираЧья• 08 января 2024
Навіщо я в тему зайшла Знову одні мілліонерші чи жінки мілліонерів, параллельна реальність якась...
Щас ухожу• 08 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя

Ух ты. Спасибо большое за такой разбор кремчика