Начальник Анонимов• 07 января 2024
При каком доходе Вы позволяете себе кремы для лица за 3000 грн?
Просто интересно.
No problems• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Тому що ті фото з мейку
Оті поганої якості
Чому їх тут використовують і тикають склад з нього 🤷♀️мені не зрозуміло
Є сайт виробника
Де описано і склад
І дію речовин
І особливості
Ні, бʼються поясніть чому ????
Тому
Бо мерседес не лада
І шанель не невіа
Купляйте що хочете
Оті поганої якості
Є сайт виробника
Де описано і склад
І дію речовин
І особливості
Ні, бʼються поясніть чому ????
Тому
Бо мерседес не лада
І шанель не невіа
Купляйте що хочете
А фото з мейку де беруться? Я можливо помиляюсь, хіба не з упаковки крему?
Що ж стосується мерседесу, він дійсно не лада. Але й Шанель не мерседес в плані саме доглядових косметики.
За дозвіл, звичайно дякую. Але я дівчинка доросла, тож вашого дозволу точно не потребую.
No problems• 07 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Дякую) Насилу здогадалась, погугливши марку😅але поки не бачу саме з азелаїновою бустера.
Ось такий
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляNo problems
Не ображайтесь
Я не хотіла
По темі, якщо брати виробництво ( в тому числі косметики ) є певні патенти і норми, які коштують грошей і то недешеві марки
Окрім бренду ( що теж вартує, саме імʼя )
Про виробництво
Станки, витримки температурних режимів, гігієна, правильне пакування і зберігання
Якщо компоненти до того зберігались в морозилці-18 , то одне
Якщо, аби як десь якось на підлозі складу, то інше
Фото з мейку беруться менеджерами за низькі зарплати, які і не оновлюються вчасно
І якщо зайдете на їх склад в ближні морозні дні, то там теж буде мороз
Що вже неприпустимо, при режимі +5-+ 25
Але то так, скоріше лірика
Я не хотіла
Про виробництво
Що вже неприпустимо, при режимі +5-+ 25
Але то так, скоріше лірика
Щас ухожу• 07 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я не фармацевт, але поєднання гліцерину з олією не розумію. І перші інгрідієнти насторожують. Знаю, що склад вказують по зростанню за кількістю, перші компоненти це найбільший інгрідієнт, останні - ті, яких мало у засобі.
А где там указан глицерин?
Я его не нашла. Хотя пишут, что он входит в состав всех кремов.
Мастер Класс• 07 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Удивляюсь, если б у меня было 10к евро/мес, я б сидела на гаваях а не на советчице😁
И как бы ваши дети учились на Гавайях? Вы думаете об их будущем, нет? И 10к это не такая большая сумма, как вам кажется. У нас аренда 4k в месяц, дети в Бритиш, ещё 2k в месяц, уже 6. Питание, форма, развозка ещё плюс 1k. Уже 7. На три тысячи вы сильно разгонитесь? Ещё питание, одеться, обуться. Ну ок, мы живём в Испании, зимние вещи и обувь не нужны. И на шезлонг можно лечь в любой момент. Но удивляют такие посты, когда думают с таким доходом можно курить бамбук круглосуточно. Хотя это не помешает на советчицу зайти.
No problems• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Не ображайтесь
Я не хотіла
Про виробництво
Що вже неприпустимо, при режимі +5-+ 25
Але то так, скоріше лірика
Я не хотіла
Про виробництво
Що вже неприпустимо, при режимі +5-+ 25
Але то так, скоріше лірика
Я не ображаюсь, що ви. Це ж просто розмова.
Стосовно всього іншого-так, згодна. Це все очевидні речі.
Залізна тьотя• 07 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
А где там указан глицерин?
Не всіх. Це компонент, який здешевлює виробництво кремів. Молекула глицерил велика і не може зволожити, це по суті поверхнева маска... таке чула від косметолога
Залізна тьотя• 07 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну ми й сидимо, не на Гаваях, але тепло теж)
Лепетун• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Тому що ті фото з мейку
Оті поганої якості
Є сайт виробника
Де описано і склад
І дію речовин
І особливості
Ні, бʼються поясніть чому ????
Тому
Бо мерседес не лада
І шанель не невіа
Купляйте що хочете
Оті поганої якості
Є сайт виробника
Де описано і склад
І дію речовин
І особливості
Ні, бʼються поясніть чому ????
Тому
Бо мерседес не лада
І шанель не невіа
Купляйте що хочете
На фото склад з коробки крему
Щас ухожу• 07 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Слово глицерин пишется вот так : GLYCERIN , а то другое.
Вот нашла анализатор состава косметики. Интересно.
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляЛепетун
На фото склад з коробки крему
Якого саме крему ?
Їх десятки одного бренду
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляЛепетун
Сублимаж
Коробка сублімажу золотого кольору
Не біла, тому ні
Не він
Не біла, тому ні
Не він
Лепетун• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
Коробка сублімажу золотого кольору
Не біла, тому ні
Не він
Не біла, тому ні
Не він
А де там біла коробка?
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляЛепетун
А де там біла коробка?
На фото , що давали першим
По темі , що Ви хочете ?
Вам зручно з коробки - читайте
По темі , що Ви хочете ?
Вам зручно з коробки - читайте
Лепетун• 07 января 2024
Ответ дляВапщета
На фото , що давали першим
По темі , що Ви хочете ?
Вам зручно з коробки - читайте
По темі , що Ви хочете ?
Вам зручно з коробки - читайте
По темі, перший крем, що я кидала в білій коробці, 2й Сублімаж. А що хочете Ви?
Забула що?• 07 января 2024
Вапщета• 07 января 2024
Ответ дляЛепетун
Я нічого
Склад є розписаний на сайті виробника
Мені достатньо
Склад є розписаний на сайті виробника
Мені достатньо
Каркуша Клара• 07 января 2024
Моя шкіра стала кращою з косметикою Yepoda
Особливо мене шокував ефект від умивалки яка як тверде масло
Мені її подарували, тепер буду її і далі купувати
Мені 40 років, шкіра проблемна, але навіть в ПМС не обсипало
Olga_Pashkina• 07 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
А де ваш косметолог працює, якщо у Києві поділіться будь ласка контактами якщо можна
Найближче передмістя. Можете написати мені в особисті, я відкрилася :)
Бабка-байкерша• 07 января 2024
Я покупаю уход Медик8, мне нравится, вижу результат, покупала на Черную пятницу- была скидка хорошая, потом покупала со скидкой первой покупки, но в целом крем выходит под 3 тыс. Доход от 3 т дол Но в салоны не хожу, только домашним уходом обхожусь.
Ло Шарик• 07 января 2024
Я користуюсь тільки сонцезахисним кремом. Інколи vichy зволожуючий, коли шкіра сохне в холодну пору року. Ще можу використати маски зволожуючі. Вони йдуть 3 в 1 і там є крем. А так колись на постійній основі використовувала зволожуючий крем+сиворотка і т.д. У мене лице почало блистіти негарно. Але шкіру маю непроблемну тому радити напевно не можу. У косметолога теж не була ще ні разу. Дохід 3 000 долл. Можливо якщо шкіра більш- менш ок - спробуйте vichy
Начальник Анонимов
• 07 января 2024
Спасибо всем большое за ответы! Честно ожидала увидеть другие цифры. Зато теперь точно понятно, что мне нечего и смотреть в сторону такой косметики. Но кое-какие названия я себе запишу, может что-то когда-то и куплю.
Багиня• 07 января 2024
На allure box
Каждый месяц +-20 баксов.
И куча уходовой косметики и декоративки.
Каждый месяц +-20 баксов.
Чудовий каламбур• 07 января 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
я маю зп 85000 , можу собі дозволити крем за 4000 грн 50 мл! мені його вистачає на місяць і навіть більше
У меня минимум на полгода хватает 50 мл.
ПироженкА• 07 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Посмотрите польские марки bandi,apis
Соображалочка• 07 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
А смысл в этих кремах за 3000?
Удивительный ответ. Вы с ботоксом и филлерами наверно с лет 20? Мне 49. Ни одной процедуры, кроме массажей не делала. С 20 лет качественный уход с хорошим составом. Смысл как говорится ’ на лице’, когда люди искренне не верят, что столько, а подруги шутят’ блин...ты что заморозилась на 35?’ Мы не говорим о выгляжу в 49 на 20, но, если дают на 12-15 меньше- это хороший результат.Мой старший сын с гордостью тащит меня и в кино и на кофе и при встрече с коллегами по работе никто не верит, что это мама и маме 49. А вы и дальше считайте, что хороший уход, спорт и питание ничего не значат. Надо только глазами смотреть не на бренд, а на состав и что в этом составе коже важно первоочередно в соответствие с каждым возрастным периодом.
OlenaMriya• 07 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Даже на читала дальше
Дело не в креме в Ваша генетика