Усатая полосатая• 08 января 2024
Ксли у подростка девочки полная безвкусица в одежде. Переростет?
Кукарикуууууу• 08 января 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Широкие брюки под класику, толстовка спортивная, спортивная куртка. Спортивные штаны + пальто классика.
Крутышка по описанию. А вот безвкусица как раз, наверняка, вы)
Попельшка• 08 января 2024
Ответ дляВеккy
Да прям. Есть мамы , у которых вкуса нет вообще, а ребёнок одевается классно. Вы реально думаете у нас все люди рождаются со вкусом к одежде?))
Мама це перша жінка яка прививає смак) а якщо мама без смаку і вимагає цього від дочки - то хай на себе спочатку зверне увагу)
Усатая полосатая
• 08 января 2024
Ответ дляВиннипуховна
Это я в курсе
Рос
Раст
Рос
Раст
Исключение
Печенюшка• 08 января 2024
Ответ дляshiestakovochka
Моя купила таке страшне пальто світло- бежевого кольору в секонді.Хоч я пропонувала піти в нормальний магазин.Я порізала його.
Коли останній раз приїзжала купили нормальне (більш до класичного)
Знаю що так не можна...
то навіщо робите так як не можна?
Ответ дляshiestakovochka
Знаю що так не можна...
Не можна? Просто не можна і все?
Те що ви написали пц(
Ответ дляПопельшка
Причём тут мама???🤦♂️🤦♂️🤦♂️ Я много кого знаю, мать ужасно одевается во что попало, а дочь красотка, умеет себе подобрать вещи. Вкус либо дан от природы, либо нет. Хотя тут некому объяснять, тут все красотки и у всех шикарный вкус. А как выставят фото, то мама дорогая
Ответ дляВеккy
Я в этом уверена. Можете одеваться как 2 вариант.
Ок. Тоді питання, чому самі свою впевненість не опрацьовуєте, та не одягаєтеся як хочеться?
Хіба я просила у вас затвердження та згоди?) При всій повазі, але в мене світ трошки ширший за діапазоном, аніж безпечний ’сірий’ беж та веселкові кольори)
Попельшка• 08 января 2024
Ответ дляВеккy
Бо дочка буде копіювати маму, якщо вона авторитет і на неї можна рівнятись. Хоче вона того чи ні. Це жінка, яка її народила і виростила
Проня_Прокоповна• 08 января 2024
Я впевнена, що ви просто не розумієте стиль вашої доньки.
Це я вам кажу, як мама майже 17-річної доньки, яка змінила купу стилів.
Ви можете розпитати її про вибір, висловити свій погляд обережно, але не нав´язуйте і здоровіші будуть ваші з нею стосунки!
Ответ дляTammy21
Вы хотите сказать, что оденетесь как радуга это будет красиво ? 🤦♂️
Ответ дляПопельшка
Девочка будет равняться на мать, которая за собой ухаживает. И то не факт. Я одеваюсь во все спортивное и оверсайз, моя дочь все любит в облипку , умеет сочетать вещи , чтоб было красиво, а не колхозширокодышло. Я так не умею, как она. И да, я могу сказать, что у неё лучше в миллион раз вкус, чем мой.
Есть матери свиньи , а девочки любят чистоту и порядок и красоту во всем.
БоВжеВільна• 08 января 2024
Ответ дляshiestakovochka
Знаю що так не можна...
интересно, чего Вы добились этим
Попельшка• 08 января 2024
Ответ дляВеккy
Так, я ж про це.
І вимагати від доньки стилю, якщо у самої немає, ну це якось…
Простоваля• 08 января 2024
На данний момент не мода, а страх. Тому і перестали знайомиться хлопці. Ходять опудалом
Интимная• 08 января 2024
Ответ дляПростоваля
А то не страх? Дайте вгадаю, те що було можно в роки вашого дівування. А мода наступного покоління (ваших дітей) так само як і мода попереднього покоління (ваших батьків) то страх і несмак. Те ж саме про музику, фільми та інше. Так ми бачимо наглядний приклад старіння мозку. Там вище вже відписалися пара комментаьорок, що не схвалюють худі й оверсайз, бо коли вони були молоді і їх мозок сприймав те що актуально, в той час оверсайз вважався жахом. Насправді ж тут не існує якоїсь абсолютної норми, от взагалі.
Простоваля• 08 января 2024
Ответ дляИнтимная
Конечно мода меняется, но пялить на себя страшное, а потом жаловаться мужчины не обращают внимания.