Я таке знаю• 08 января 2024
Вы бы уехали на моем месте сейчас?
Проголосуйте, пожалуйста.
Лучше без комментариев.
Если бы вы были одна с ребенком в Киеве. Мальчик подросток. Жилье свое есть. Работа есть. Авто нет.
Родственников ноль. Друзья все разъехались. Финансовая подушка есть. Рассматриваю Норвегию или Германию. Но тогда увольняться придется.
Страшно сделать неправильный выбор
Лучше без комментариев.
Страшно сделать неправильный выбор
Результат:
вже голосів:
422 (61.07%)
Уезжать
269 (38.93%)
Оставаться
Я таке знаю
• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Ніяк. У нас з цінних речей лише техніка робоча та документи. Лишали їх в номері. Нічого не пропало.
Ну ось наприклад ноутбук
Лишали і все добре?
Я так розумію в кімнаті ж і інші люди також є не тілька одна родина
Лишали і все добре?
Трохи злякана• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Невже так пагано в Німеччині?
Менше слухайте диванних експертів.
Насправді, я вважаю бридкими егоїстами тих, хто роздає схожі поради. Це щось з теми стокгольмського синдрому. Бо завжди легше вдягти біле пальто, щоб прикрити свій страх, лінь, неспроможність ось так просто зламати себе, все своє життя, все те, що будував по цеглині, взяти в руки дві валізи, дитину, власну відповідальність і вийти за поріг.
Стосовно Німеччини - тупі вигадки. Коротко.
Стосовно дітей - мої край не хотіли. Але я багато розмовляю, не малюю фантазій, раджусь. Домовились про подивитись. Що маю зараз? Їм абсолютно неочікувано дуже зайшло. Багато описувати. Зараз вони геть інші (чого не скажеш про мене). Вони - українці, але в них з´явились плани. Життя покаже.
Моя порада - не треба будувати якихось уявних очікувань. Шо б ви врешті не вибрали. Треба просто намагатись робити свій максимум сьогодні. А завтра знову. Тоді післязавтра, коли ви прийдете до тями/зміниться ситуація/потреби/умови, у вас буде багаж за спиною. Бажаю вам всього доброго.
Примарочка• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Поработаете там в 2 смены, узнаете)
Это невозможно объяснить
Навіщо в дві?
Вчіть мову.
Чи ви думаєте, що ніде не потрібно працювати, щоб жити нормально?
Вчіть мову.
Ответ дляЯ таке знаю
Ну ось наприклад ноутбук
Лишали і все добре?
Так, лишали і все добре.
У гуртожитку окрема кімната, а у таборі у нас були такі @#₴нуті сусіди, що втрата речей то була найменша проблема)))
Насправді я не знаю як то все ховати, але бачила людей, які постійно з рюкзаками набитими ходили, можливо, носили з собою.
Вся в кредитах• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Мне страшно когда обстрелы
Подросток это 12 или 17?
Вся в кредитах• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Де жити в Польщі, Чехії? Житла немає
В Польщі я була.. ад
В чем ад. Ничего не ад.
В Германию можно
Я таке знаю
• 08 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
Менше слухайте диванних експертів.
Дякую вам
Я таке знаю
• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Так, лишали і все добре.
Дякую
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Ми спочатку були як фрайберуф, потім відкрили гевербе. В Україні в мене діючий ФОП. Податки плачу в Україні, в Німеччині та ще Штати трошки відкусують. Дофігіща виходить, але в цілому, якщо я б планувала лишатися, то норм. Бо тут хороша соціальна підтримка.
А підкажіть, будь ласка, що саме Ви маєте на увазі під соц.підтримкою? Бо ж Ви повністю не залежите від держави, так?
Чи в Німеччині можливо отримувати гроші з свого фоп, і якщо після вирахувань податків і страховки вийде малувато,то навіть якийсь вонунггельд навіть можуть дати?
І цікаво, а чи можна оформити фоп в Україні, і якщо там невиликі заробітки, то щоб це Німеччина зарахувала як мініджоб? Чи усе ди ти ’сам на себе’ працюєш ознаячає одназу, що ніяких вонунгельдів чи ще чогось тобі в принципі не додадуть? чи для Німеччини якщо ти навіть сам на себе по оборотам як мініджоб, то вони це враховують як ’зачтено’, в тому сенсі що не знецінюють це, а просто якщо трохи не вистачає, то щось навіть доплатять?
І в якому Ви місті, якщо не таємниця?
Дякую)
І в якому Ви місті, якщо не таємниця?
Дякую)
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Так, лишали і все добре.
тобто крали?((
а в якому таборі Ви були?
Швидкоруч• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Мне страшно когда обстрелы
В каком вы районе живете?
Я таке знаю
• 08 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
В каком вы районе живете?
На левом берегу
Были рядом прилеты с белг.обл
Вся в кредитах• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Оно уже сыпется..
Поэтому нужно решение принимать
Я бы уехала на три-шесть месяцев точно.
Ребёнка тоже, увы как можно раньше нужно уволить, иначе начнутся ’не хочу’ позже.
Дочке 11 она уже против. Но у меня муж и не одно жилье тут(((
Ответ дляМольфарочка
І в якому Ви місті, якщо не таємниця?
Дякую)
І в якому Ви місті, якщо не таємниця?
Дякую)
Медичне страхування, можливість чесного пенсійного страхування. Для тих, хто не працює, чи на мінімальні -- допомога.
Якщо є ФОП в Україні, але не вистачає, можна навіть бюргергельд оформити. Мініджоб навряд чи зарахують. Джобцентру у принципі нецікаво звідки ви гроші отримуєте, але якщо роками бути на виплатах, то у них виникнуть питання)
Ми у Берліні.
Зубная фея• 08 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Паркінга немає? Жодної новобудови поруч? Вибачте, не вірю.
Зараз коли летить балістика,то забіги до укриттів та ще лотерея.Можеш не встигнути черевик натягти.Хтось юоїться,хтось ні.Життя кожного у власних руках .Я б не давала комусь порад залищатися,коли невідомо куди прилетить завтра.Вирішувала б тільки за себе і власну родину
Крем для арбуза• 08 января 2024
Автор а кто вы по специальности?
Я в Германии уже полтора года. В Киеве есть дом, квартира, есть машина, есть работа на которой меня ждут с нормальной зп ( я в декрете). До 2 января, я думала что буду возвращаться, но когда прилетело возле дома где у нас квартира, и прилетело конкрето 20 метров правее и полдома не было, я задумалась.
Хожу на курсы, честно забивала, потому что была уверена , что буду возвращаться. Сейчас буду нанимать репетитора, чтоб сдать Б1. Потом пойду учиться либо на бухгалтера по зп, либо логистика.
Мне Германия не нравится, но ради детей я готова остаться. Я с мужем, сейчас переделываем документы на недвижимость на меня через суд. Буду продавать все, а потом посмотрим.
Сколько_мне_лет?• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Укриття немає поруч
Окна панорамные, если их вышебет волной, нас в решето порежет
2 стен нет, такая планировка
Каждый обстрел сижу в коридоре молюсь
И у меня сын. Это первый аргумент
2 стен нет, такая планировка
Каждый обстрел сижу в коридоре молюсь
И у меня сын. Это первый аргумент
Автор, вывозите ребенка. Никогда я этого не писала и всегда было против ’ехать в поломойки’. Но последние обстрелы изменили мою точку зрения на 180 градусов. Выезжайте. И именно в Германию И именно на пособие. Квартиру сдайте. Никто там до 25 года никаких ваших доходов мониторить не будет, а потом будут только тех, у кого доходы превышают определенный лимит. Ваши - точно не превысят. Да, будете в чужой стране, да будет нелегко. Зато живые. И сын ваш будет жив. Езжайте.
ЯкаКраля• 08 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я была там с маленьким ребенком. Убежала.
Долго писать. Тут тему создавать надо. Очень дорогая страна. Плюс медицина как насмешка над живыми людьми.
Племянница из Краматорска с 2 летним сьіном там 1,5 года. Очень довольна, деньги копит
ЯкаКраля• 08 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ответила выше.
Добавлю климат.
Сейчас подруги оттуда звонят— на работу быстрее возьмут норвежца чем украинца. А с ней там и для своих туго.
Добавлю климат.
Зачем им работать с таким пособием?
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Ми у Берліні.
А німецьку раніш хоч трохи знали? Як потрапили в Берлін? як раз мабуть через те, що повністю ’на своїх хлібах’, тому дозволили без проблем? Хоча Ви нижче ніби писали що спершу все ж таки був табор?
А от якщо оформити ФОП через Дію, перебуваючи закордоном, і лише перші спроби в діяльності вести (ну наприклад дівчина пройшла курси смм і хоче поступово почати заробляти), то треба щомісяця все одно звітувати? навіть якщо в перші місяці в тебе 100євро не набіжало? жи вже лише коли якйсь суттєвий дохід пішов, тоді вже прийти і всі виписки з відповідної укр.карти їм показати з того періоду як оформився?
Просто от цікавить саме цей момент, бо лякають штрафами.. Але ж як тоді інакше почати працювати, якщо хочеться сам на себе працювати...?
А от Ви писали що окрім податку по укр.фоп, платите також податок Америці і Німеччині. А от цікаво: якщо людина оформила фоп в Польщі (чи іншій країні ЄС; пишу про польщу бо як раз така ситуація в подруги) і вона переїзжає в Німеччину, то все одно треба доплатити ще податок в Німеччині? Чи для країн ЄС, якщо ти в якійсь з цих країн всже сплачуєш податок, то інща країна ЄС, в якій ти перебуваєш не вимагає додаткового податку?
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Укриття немає поруч
2 стен нет, такая планировка
Каждый обстрел сижу в коридоре молюсь
И у меня сын. Это первый аргумент
2 стен нет, такая планировка
Каждый обстрел сижу в коридоре молюсь
И у меня сын. Это первый аргумент
Ви часом не на Осокорках? Там дійсно, якщо високий етаж, то не добіжиш. А однушки такі з малесеньким коридорчиком, що особливо там не сховаєшся, ще й дверима с кухні і кімнати прибʼє, бо там від сили 1.5*1 коридорчик
ЯкаКраля• 08 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Есть разница в том, что автору некому помочь. А это большая проблема в Норвегии. По этому и не советую.
Помочь пособие получить?
Затишне кубло• 08 января 2024
После ’мальчик подросток’ даже читать не стала. Конечно уезжать, ради ребенка хотя бы
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автор а кто вы по специальности?
тобто половини дома нема Вашого?((
маминаБубочка• 08 января 2024
Ответ дляМольфарочка
тобто половини дома нема Вашого?((
думаю там подразумевалось ’если бы прилетело правее, то полдома не было бы’, но испуг комментатора понятен.
Мольфарочка• 08 января 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
а підкажіть будь ласка чому до 25го року не будуть моніторити доходи? і який ліміт місячний, після якого зацікавляться? бо мені як раз навпвки розказали що з липня 23го усі доходи на укр картку по запиту нім.служб можуть узнати.. я хочу працювати онлайн, але на укр.аудиторію, тому от через це Німеччину не бачу для себе. як результат, і ні розвитку в Карєрі і ні грошей, бо зашугана космічними штрафами німців((
Я таке знаю
• 08 января 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автор а кто вы по специальности?
Я бухгаотер
Не уверена, что найду работу там по своей специальности