Най хоч раз• 08 января 2024
Посоветуйте цвет пола
Дверь белая, стены планируем светло-бежевые. Какой выбрать цвет пола, чтоб красиво было и практично?)
Natalia505• 08 января 2024
Будь який, колір дерева який пасує до стін. Сірий нейтральний він пасує до всього, головне правильно відтінок підібрати.
Пишу каліграфічно• 08 января 2024
Щоб практично колір має бути сіруватим. Так буде менше кидатися в очі пил, плями, волосся і тп.
Начальник Анонимов• 08 января 2024
Зробила сіруватий. Пів року і вже хочу таки під дочку. Але вже як є.
Усміхайлик• 08 января 2024
Щоб було практично - обирайте під свій колір волосся. Берете свою волосину і прикладаєте до ламінату чи кахелю - на якому не буде видно вашого волосся, ото саме практичне, повірте мені. Я це знаю, бо живу зараз зі світлою підлогою і в мене темне волосся. Я вже затрабахалась з прибиранням, чесно. Слава богу, житло не власне)
Готова до другої• 08 января 2024
Якщо ви плануєте теплі кольори, то обирайте будь-який теплий колір, навіть натуральне дерево. Якщо плануєте в холодний відтінок - білий, сірий.
Готова до другої• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Якби ви обрали до свого чорного волосся, підлогу, ви б ще більше замахалися. Це погана порада, повірте. Краще зробіть щось з волоссям, щоб не сипалося так або вчасно прибирайте))
Natalia505• 08 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Таку обрала, але шви брудняться сильно.
У вас гарно.
Начальник Анонимов• 08 января 2024
Ответ дляNatalia505
В мене такий буде. Чоловік хотів холодний сірий, я хотіла трішки тепліше в беж. Це компроміс.
Дома всі матеріали виглядають інкаше, бо в магазинах світло яскраве, софіти. Дома одна люстра по центру. У мене взагалі в кухні все наче сіре, хоча в порівнянні з сірими плитками, сої бежево-сірі.
Начальник Анонимов• 08 января 2024
Я ще обирала щоб не шершава, щоб мити легко. Бо на балконі у мене така, що треба щіткою драїти
Natalia505• 08 января 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Це в мене муки вибору. З одного боку в коридорі хочеться щоб не слизько, з вулиці все несеться. З іншого боку як його мити, те шершаве? Ще не купила.
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляГотова до другої
Ви знаєте, на першому поверсі в кімнаті темна підлога і я не замахалася. Набагато простіше з прибиранням. А от на другому поверсі підлога світла, особливо у ванній кімнаті. Я прибираю щодня. З волоссям все добре, просто бачу, якщо падає волосся при розчісуванні - а таке у всіх, у вас також, повірте, то на світлій підлозі видно одразу.
І перш, ніж вчити і звинувачувати людину безпідставно, почніть з себе - навчіться коректно і без принижень спілкуватися з іншими.
Natalia505• 08 января 2024
Ответ дляPrervana
Вот прям рекомендую этот. Это плитка с имитацией инженерной доски. Я довольна невероятно. Совершенно немаркий вариант. Есть с чем сравнивать...
Поверхня матова? Вам легко з прибиранням?
Natalia505• 08 января 2024
Ответ дляparele
Мы сделали такой. На нем даже строительный мусор не видно 🤣
Гарний, тепленький.
Най хоч раз
• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я теж жила на зйомній з білою і світло-сірою підлогою, тому цей варіант відпав зразу) З волоссям теж не підійде, не хочу таку темну підлогу)
Морковна• 08 января 2024
Ответ дляparele
Супер! А що за виробник?