фан L.O.S.T.• 09 января 2024
Маю намір виїхати закордон, всі "підводні каміння"??
З початку війни я в Україні. Сину 20 ,чоловік є,батьки є. Перший місяць не працювала, потім потрібно було виходити. Працюю на залізниці. Живемо як всі українсьці, які в україні.нерви, сирени, коридори, прильоти.
Я проживаю в столиці.
Ще до війни з´явилася екзема, через 2-3 місяці в лікарні,на гормонах. Хто знає,що це то це не життя ,а АД. На фоні війни, стресу загострення, після останніх прильотів нерви здали. Ні ліки, ні психологи не допомагає. Не сплю вночі, днем як зомбі.
Дякую,що дочитали до кінця.
Тепер питання, чи варто зараз їхати за кордон?
Чи зможу я зі своїм діагнозом мати медичну допомогу.
Коли сам і нічого не знаєш, важко.
Дякую хто допоможе порадою.
Знаю, що там переживати буду не менше, але ..
Чоловік та батьки радять виїхати
Я проживаю в столиці.
Дякую,що дочитали до кінця.
Коли сам і нічого не знаєш, важко.
Дякую хто допоможе порадою.
Чоловік та батьки радять виїхати
ЧорноброваЯ• 09 января 2024
Може не до психолога, а до психотерапевта?
Хочете - їдьте, але піддягніть свій емоційний стан
Ананомчикус• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Чому
Ви залишаєте сина і чоловіка і хочете самі їхати? Вам самій там як буде? Тут підтримка є рідних. Там роботу ще попробуй знайди, що б вам гірше не стало.
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляПожарник
Жизнь в хостелах , лагерях , помощь можно получить но три месяца запись , еще раньше попадаешь это удача . Работы нет или тяжелая . Это реалии
Підтверджую. Влітку отримала секреторний отит. Лор сказав,що потрібна операція, термін до лікаря отримала на жовтень. Написала лору в Україні,сказав-приходьте завтра. Приїхала , поставив шунт,віжкачав рідину, добре чую тепер. В жовтні таки пішла в ту лікарню, сказали операція на квітень. Цю операцію меня можуть всі Україні зробити. Питання не в цьому. А в тому,як би я з липня по квітень за їх думкою ходила б рідиною у вусі і майже глуха.
Ананомчикус• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Відпочивала, лікувалася. Нажаль не допомагає.бо в Україні обстановка одна.
На западну їдьте. Я звідти, наче у людей і війни немає. Різдво з таким розмахом святкували. От реально обстановка інша там.
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Напевно більш емоційної тиші організм потребує, не знаю...тому і вирішила виговоритися..
Емоційна тиша -це про характер. Є такі, хто навіть не згадує Україну. Я ж страшенно хочу додому, мені тут все не те. Хоч мову вивчила але на достатньому рівні. Фізична робота мені не підходить за станом здоров´я, по спеціальності знайти не можу. Але обставини поки вимагають мого знаходження тут.
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я зазвичай раджу виїжати, але напевно не вам
Я раджу людям з гарним знанням мови і професією,яка тут прогодує. Або ж якщо людина напевно знає,що її проблеми зі здоров´ям тут вирішать.
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляДую на вітер
язык хоть минимально англ знаете? нужно же будет с кем то общаться.
Я не уу никакой язык , но жила во многих странах и это мне не мешает общаться и находиться там. )
Дую на вітер• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
а как в больницах с врачами общались?
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Спочатку , куди зібралися їхати ? В яку країну?
Не всі вже приймають, знання мови потрібно . Якщо без виплат, то треба працювати багато . І точно солодко не буде .
Я мешкаю в Німеччині вже 2 роки (виїхали до війни), я дуже хочу додому .
А что поезда уже запретили? Хочу и еду разные вещи)
Не хотите в Украину на ЗП в 12 тыщ 😌
Коко Шанель• 09 января 2024
Навряд чи вам буде морально легше за кордоном.
Моя подруга вхлпила тут таке загострення псоріазу, якого ще не мала ніколи.
Фісташкова кава• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я на гормонах 5 років. Без стадії ремісії. Робимо на моє лікування. Коли стрес все починається,біль, зуд. Ав стресі 24 години
У меня болезнь Крона и зоб, перенервничаю и понос с кровью идёт. Но мысли не было оставить мужа, бабушку,маму,сыновей и ехать вникуда. Может вам лучше отдохнуть поехать?
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Закордоном стрес також буде. Прийміть цей факт. Особливо,якщо у вас немає там кому вас прихистити і ви поїдете через табор.
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Едьте автор! Не слушайте никого! С Украины нужно просто когти драть!
Экзему вашу вам там вылечат. Мне убрали мою кожною болячку всего за 1 поход.
Врач понять не могла, как так, что в Украине не могли вылечить ее десятилетиями!
Удачи Вам автор! Езжайте!
Не слушайте местных клуш. У них ответы как пмс разнится будут. )
Удачи Вам автор! Езжайте!
Мальдивирую• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
как вам это удается? общаться
Мальдивирую• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Удачи Вам автор! Езжайте!
почему вы так уверены, что вы сама не клуша?))
ДолькиКабана• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Чому
Бо це стресом для вас буде,в яку країну ви хочете їхати? Ким працювати збираєтеся.
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляДую на вітер
а как в больницах с врачами общались?
Обычно. С транслейт.
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляКоко Шанель
Це так. В моєму оточенні також всі отримали загострення хронічних хвороб
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Но никто не вернулся, правда? 😂
Техпаспорт на медузу• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Перебирайтесь в село , без интернета и подальше от тревог,
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляКоко Шанель
Моя сестра выезжала с псориазом. Сильным. Сейчас чистая там стала.
Один поход к врачу.
ДолькиКабана• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Удачи Вам автор! Езжайте!
Це в якій прекрасній країні?
Наскільки сильна у вас екзема? Гормони не лікують а заліковують. У мене псиріаз, я не лікую гормонами, бо раніше лікували всім чим можна то гірше було. Я коли жила за кордоном у мене краще не стало, тоді був початок війни. На якіййсь час море допомогло. Зараз теж обсипана. Як буде далі не знаю, бо я теж не сплю.Вчора 2 години. А сьогодні не можу піднятися. Не знаю чи допоможе вам закордоном. Шукайте як лікувати по-іншому. Можливо харчування, дієти. В Україні будете нервувати,а закордоном теж важко пройти це все, але якщо без дитини то як на мене легше.
Коко Шанель• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Но никто не вернулся, правда? 😂
Хто мав можливість повернувся, чому ні.
Та сама подруга влітку повернулась додому, тут скільки не ходила до лікаря краще не ставало.
Мадам Подлинник• 09 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Почему там стресс? Она не едет евакуационным поездом, где в купе 16 чел и на полу пятеро.
Она едет осознанно. 👍
И хочешь устроится, нужно обязательно через лагерь. Если это европа.
Она едет осознанно. 👍
Вапщета• 09 января 2024
А якщо вам в спокійне місце, на захід, виїхати? Може, хоч тимчасово, в санаторій якийсь, підлікуватися.
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Но никто не вернулся, правда? 😂
Так, одна з Херсона,який постійно обстрілюють, інша з Маріуполя, будинок зруйновано, чоловік загинув в перші дні війни, одна з Дніпра, розлучена,в неї гарна мова, працює в місцевому університеті. Під яку з цих категорій підпадає автор?
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Один поход к врачу.
Не вірю. Ще до війни знала дуже фінансово забезпеченого чоловіка,, лікувався і США і в Ізраілі-тільки періоди ремісії довші стали, це не лікується
Звездолётчица• 09 января 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Буду переживати, написала. Я мамка-мамка. Тому тут з першгднів, але зараз рідні бачать,як я мучусь.їм страшно за мене тут.
у вас є план, де ви будете жити за кордоном і як?
Це ж не курорт, там також буде достатньо хвилювань, тут питання лише в тому, які проблеми вам розрулювати легше.
А щодо психологів, я з такими запитами працюю над зміною катастрофічного мислення і подолання звички накручувати себе негативними думками. Під час обстрілу хвилюватись - це нормально, але тут питання, як саме ви утримуєте це хвилювання і далі.
І ось це можна змінити. А позбутись тривоги взагалі - ні, не можна)
Альфред Шнитке• 09 января 2024
Спробуйте поїхати. Може це даст нервам передишку і хвороба відступить. Може знайдете якісь нові контакти і зможете знайти якісь нові плюси для себе і для всієї родини. Нічого не змінювати теж важко, як важко і переживати зміни.
Єдине що якось небезпечно їхати в такі холоди в нове місце. Може вже ближче весни пробуйте.