Доброго вечора!
Порадьте адекватного гінеколога з власного досвіду «не за всі гроші світу».. протягом декількох років не можу знайти нормального спеціаліста,якому можна довіряти і не сумніватися в його компетентності,і який був би приємним у спілкуванні.
У приватних клініках,до яких ходила по мед.страховці,зацікавлені у надприбутку,доводиться перевіряти повторно діагнози,а у державній лікарні,де є декларація,лікарі просто надзвичайно хамовиті і поводять себе невідповідно (вчора мала досвід у поліклініці на Щербакова,70)
Цікавить найбільше район Святошино/Нивки,але можна й далі,якщо спеціаліст дійсно гідний
Я спостерігаю вже другу вагітність в Сірука Леоніда Петровича в Добробуті на Святошині. Між вагітностями проходила консультації, регулярні огляди. Дуже приємний тактовний лікар, нічого зайвого. Мою подругу спрямував на операцію з першого огляду, потім це підтвердили інші лікарі, операцію провели (не в нього), все добре. УЗД робить, має спеціалізацію.
Ще Жаров звідти дуже сподобався, також дуже обережний, делікатний і не призначив нічого, коли дійсно треба було лише спостерігати.
Ответ дляфафелька
Дякую)щоправда ніколи не була у лікаря чоловіка цієї спеціалізації,не можу себе пересилити,але буду мати на увазі
Natabond76• 09 января 2024
Печерська жіноча консультація, Бондаренко Ірина Василівна. Можна записатись через Хелсі безкоштовно. Лікар чудовий. Також робить і УЗД. Сподобається - віддячите скільки зможете