75В• 10 января 2024
Коректор для постави- порекомендуйте який придбати
для дорослого і підлітка
Чи дійсно є ефект після його носіння?
Залетна Я тут• 10 января 2024
Взрослому - только подкачать мышцы спины или операция. Насчет детей не знаю. Видела положительные отзывы только про жесткие корсеты, которые делают индивидуально под каждого и по мере роста и коррекции заменяют
Малая еще та• 10 января 2024
Ні, може ще й нашкодити. Шукайте спеціаліста з ЛФК, щоб дитина знала правильні рухи і навчилася їх виконувати самостійно. Це дійсно ефективно.
75В
• 10 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
ну гірше не повинен зробити? він же фіксує спину в правильному положенні...
Самая СоветЧиваЯ• 10 января 2024
Ответ для75В
Ще й як може, качайте м´язи
Залетна Я тут• 10 января 2024
Ответ для75В
Если мышцам неудобно, они не будут в таком положении после снятия корсета. У меня много лет была проблема сутулости, стала ходить в спортзал и спина распрямилась
Файна цьоця• 10 января 2024
Все вірно пишуть. Корсет в найкращому випадку спрацює як костиль. Поки він одягнений, трохи постава краща, тільки знімаєте - все назад і ще гірше. Бо тримають поставу мʼязи. Корсетом їх не розвинути.
Крапипопка• 10 января 2024
сыну ортопед тоже выписал, помимо лфк, бассейна и прочего. Решили не покупать, сын ходит на занятия к реабилитологу, занимаются мышцами спины, результат небольшой, но есть, хотя ходит чуть больше месяца
Ацетилсалициловая кислота• 10 января 2024
Ответ дляМалая еще та
І дорослому теж, на собі перевірила
Ответ дляФайна цьоця
Мʼязи важливо, але ще й стретчінг важливий. Гнучкість дає класні результати.
Файна цьоця• 10 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Комплекс потрібний. І закачувати і розтягувати. Але це все - робота з мʼязами) корсет з ними працювати не буде
Бесконечность-не предел• 10 января 2024
Тільки лфк якщо все запущено (сколіоз) або будь-який спорт гурток по інтересам дитини, якщо просто сутулість. Мін 3 рази на тиждень.
Без комплексів• 10 января 2024
Реабілітолог не рекомендував корсети, якщо все зовсім погано, то корсет шено, але це в зовсім складних випадках. У дочки сколіоз займається з реабілітологом, сказали, що вправи наше все, треба м´язовий корсет нарощувати
75В
• 10 января 2024
на жаль в селищі, де ми проживаємо, немає ні реабілітологів ні спеціалістів з ЛФК((