Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12223 1
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Я бы сказала, что нет. Вы почему-то выбираете ничегонеделание и тревогу, и выбор работы, а не саму работу.
А мне можете погадать?
Джавеліна• 10 января 2024
Адмін, дякую.
Колеги, рада бачити.
Дівчата, буде час, обов´язково тут у темі відповім на питання.
Дійсно, інколи треба просто поспілкуватися, поділитися інформацією.
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Адмін, дякую.
Колеги, рада бачити.
Вы тоже умеете гадать?
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Адмін, дякую.
Колеги, рада бачити.
О, а можете мне посмотреть, что думает и какой меня видит Михаил?
Где тут 0?• 10 января 2024
Всякую дурь пропихивают на форум,чтобы пудрить мозги друг другу
Дивне створіння• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
А мне можете погадать?
Конечно, пишите вопрос
Ms. Скромность• 10 января 2024
Дівчата,а подивіться і мені,будь ласка...якщо є бажання
Чи зміниться щось в плані роботи в наступні 3 місяці?
Дякую заздалегідь
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Конечно, пишите вопрос
Что думает, чувствует и какой меня видит Михаил?
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Тогда зачем вы в этой теме?)
Где тут 0?• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
Тогда зачем вы в этой теме?)
Чтобы сказать то,о чем вы прочитали в моем сообщении
А вообще некоторые обманываться рады.
Kika-6655• 10 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А вообще некоторые обманываться рады.
Ну так это уже личное дело каждого)
Дивне створіння• 10 января 2024
Ответ дляKika-6655
Он к вам присматривается, готов помогать, даже есть какой-то план к сближению.
Вот с чувствами сложно, он готов на что-то легкое, не обременяющее, но не более того. Трагедий и душевных терзаний, похоже, у него хватало.
Видит вас энергичной, тактичной, надежной, уютной по-семейному, женщиной. Нет каких-то страстей с его стороны, все аккуратно и неспешно. Ему хорошо с вами, но вот как-то в душу пускать он не готов
БоХатая• 10 января 2024
Доброго дня.
Якщо є можливість, то гляньте чи буду я та моя сім´я в Україні жити чи виїдемо за кордон? Де нам буде краще? Дякую
Дивне створіння• 10 января 2024
Ответ дляБоХатая
Доброго дня.
В течение года нет, не получится семьей выехать. Сказать где лучше не могу, вы пока не выехали и не определились с местом.
Небалувана Галя• 10 января 2024
Добрый вечер! Посмотрите пожалуйста и мне. Встречу мужчину в новом году для отношений, семьи. Спасибо.
Не любовница• 10 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Конечно, пишите вопрос
Добрий вечір.Можна і моє питання. Чи зустріну я чоловіка з яким буду щасливо.Що заважає цьому статися? Дякую
Я такая наивная• 10 января 2024
О, ну тогда и мне, пожалуйста 😃
Будет ли с ним будущее и смогу ли забеременеть от него?..
Маю сечі• 10 января 2024
Кто умеет гадать? Ведь по анонимам это невозможно или я ошибаюсь?надо ведь какая то информация о человекк
Файна_зупка• 10 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Дякую, що відповіли.
Я б пішла і прибиральницею та не беруть. Вибирати нема з чого.

Але я дійсно дуже тривожна і постійно на паніці.
Тобто на роботу мені не розраховувати?
Лиса Патрикевна• 10 января 2024
Приємно бачити таку тему. Сподіваюся на відповідь на моє питання - як бути з додатковою роботою - кидати чи лишатися? Які перспективи? Чи знайду щось краще?
Отчебучкина• 10 января 2024
Девчата, кто может, посмотрите пожалуйста, найду ли работу до февраля? Меня резко сократили на работе и арендодатель перед Новым годом предупредил, что до 1 февраля и дальше не продлевает аренду. Я в таких шоках, мне некуда идти в прямом смысле слова. Коробки вещей, которые некуда деть как и саму себя.
Дивне створіння• 10 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Дякую, що відповіли.

Тобто на роботу мені не розраховувати?
В течение 3х месяцев нет.
Отжигающая• 10 января 2024
Будь ласка, подивіться мені будь ласка. Нове місце роботи, важко-чого очікувати, витримаю?
Та чи вийду заміж за чоловіка з яким зараз зустрічаюсь? Дякую. Наталія
валери 62• 10 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Работу найдете
Отчебучкина• 10 января 2024
Ответ длявалери 62
Работу найдете
Милая, спасибо, если правда на картах посмотрели, а не просто ободряющее сообщение)
валери 62• 10 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Я работаю с рунами
Пік Антна• 10 января 2024
Что чувствует ко мне и что будет с загаданным мужчиной?
Ms. Скромность• 10 января 2024
Ответ длявалери 62
Я работаю с рунами
Подивіться і мені,будь ласка...якщо є бажання
Дякую заздалегідь
Вподобайден• 11 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Конечно, пишите вопрос
А можно і я долучуся?
Що очикує мене с загаданим чоловіком, як він ставиться до мене, якими бачить наші стосунки?
Отчебучкина• 11 января 2024
Ответ длявалери 62
Я работаю с рунами
Спасибо большое за ваше небезразличие ❤️