Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Доброго ранку! Якщо можна подивіться і мені, чи буде зустріч з чоловіком та стосунки в найближчі півроку? Вікторія. Дякую.
Доброго ранку, Вікторія:) В найближчі пів-року стосунки будуть, але вони якісь недовготривалі, і можуть закінчитись тим, що чоловік не справдить ваших надій та очікувань.
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Доброго ранку. Можна і мені подивитись?
Олександр, Наталія,чи будемо разом,що робити з переїздом,як скоро планувати,якщо так.Дякую.
Доброго ранку і вам:) До кінця 2024 року ви будете разом, хоча я бачу ваші страхи. Я не знаю, коли ви будете планувати переїзд. Але переїзд вам випадає по картам до кінця року. Ви не одна поїдете. Можливо, хтось ще з членів вашої родини
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Таня
Таня, я дивилась до кінця 2024 року. От що показують карти: те , що на душі: розчарування, і якась одинокість йде по картам. Що буде далі? Ви маєте завжди надію найти роботу, і постійно в безсиллі опускаються руки. Але , але- роботу ви знайдете. Можливо , це буде пов’язано з навчальним закладом, чи театральним, щось таке
Файна_зупка• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую вам, що приділили мені час. Маю надію на краще, бо вже не витримую.
Бамбарбия! Кергуду.• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Извините, пожалуйста, можете мне посмотреть: предстоит ли в ближайшее время встреча с загаданным мною мужчиной? Будут ли дальше развиваться у нас отношения? Светлана, 43 г Спасибо
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Світлана, буде в вас зустріч з цим чоловіком до кінця року. Ви будете боротись за ці відносини. Ну тут ще така карта випала, що ви будете працювати над відносинами, і тоді вони перейдуть в друге русло
Бамбарбия! Кергуду.• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Спасибо большое
Marynavladi• 12 января 2024
Доброго дня! А можна і мені будь ласка? Цікавить, що отримаю в кінці кінців від цих відносин? Віктор 28.02.1998 Марина 31.01.2000
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляMarynavladi
Доброго дня:) Зараз є романтична закоханість, ну ще життя в ілюзіях. Відносини будуть до кінця року розвиватись. Я бачу і надалі вашу пару, головний в вашій парі - чоловік
Небалувана Галя• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую. Маю надію, що у 2024 році будуть нормальні стосунки.
Ms. Скромность• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Добрий день, подивіться,будь ласка...писала вже тут ,але чомусь ніхто не відповідає
Світлана,16.06.87
Що буде з роботою в найближчі 3 місяці?
Дякую
Світлана,16.06.87
Що буде з роботою в найближчі 3 місяці?
Дякую
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляMs. Скромность
Світлана,16.06.87
Що буде з роботою в найближчі 3 місяці?
Дякую
Світлана,16.06.87
Що буде з роботою в найближчі 3 місяці?
Дякую
Добрий день. Зараз бачу у вас економію, таке як затягнуті паски. Якщо і маєте зараз роботу, то вона для вас дуже висножлива і важка. Впродовж 3 місяців у вас буде нова робота, кардинально буде відрізнятись від попередньої. Вона також не буде легкою, тому що тут буде некомфортне для вас співробітництво
Ms. Скромность• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую
Роботи не маю зараз, дуже хочу,але не маю змоги бо дитина в садку на пів дня тільки...
Метелики на душі• 12 января 2024
Добрий вечір. Можливо і мені глянете на особисте життя? І чи зміню роботу,чи хоча б буде покращення на цій....
Який нік))
забиякина• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Добрий вечір. Можете мені, будь ласка, подивитися? Чи буде зустріч у Валерії з загаданою жінкою в цьому місяці?
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 января 2024
Я теж порошу допомоги у тих, хто працює з картами таро та іншими магічними інструментами.
Можливо багато хто не дасть відповіді на моє питання, коли стосується життя/ смерті, тому я спитаю по іншому. Мій брат в полоні?
Наперед дякую
Marynavladi• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую, але зовсім не попали
Не любовница• 12 января 2024
Доброго вечора. Хто має можливість і бажання - чи буду мати стосунки? Що є причиною того, що чоловіки не звертають уваги зовсім? Олена
Бутерброд и я• 12 января 2024
Хто може допомогти? Чи буде зустріч з чоловіком, що чекати від цих відносин?
І щодо роботи- не знаю у яку сферу піти. Дякую. Наталія
Банан-барабан• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Добрий вечір.
Подивіться будь ласка варто мені звільнятись з роботи? Запропонувавали іншу роботу , які перспективи на цій роботі?
Банан-барабан• 12 января 2024
Ответ дляkoral_k
Ура админам спасибо!
Всем коллегам привет!
Люблю таро. ❤️
Постараюсь иногда выборочно отвечать на вопросы девочкам. Сразу пишите имена и даты рождения!
Всем коллегам привет!
Люблю таро. ❤️
Можно вам задать вопрос?
irina chizh• 12 января 2024
Ответ дляMarynavladi
У вас были какие-то неприятности или проблемы? Они уйдут, останутся позади. Тем не менее на картах выпал Дьявол. Это или манипулятивные отношения со стороны партнера. или зависимость - секс, алкоголь либо наркотики. Возможно это и есть причина вашего кризиса в будущих отношениях. Причинами могут быть также охлаждение чувств, недомолвки, нежелание разговаривать о проблеме. И еще. Возможны проблемы со здоровьем, так что не перенапрягайтесь, не депрессуйте. В целом будет кризис, такая себе передышка, но расставания, как и романтики, не вижу.
Бутерброд и я• 12 января 2024
Ответ дляirina chizh
Чи зможете мені допомогти? Писала щойно вище запитання
irina chizh• 12 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
Вопрос некорректно поставлен. Имеете ввиду - найдете ли Вы человека для души или как будут развиваться отношения с определенным каким-то человеком. Тогда напишите свои имена и полный возраст.
Банан-барабан• 12 января 2024
Ответ дляirina chizh
Добрий вечір.
Ірина, 45
Бутерброд и я• 12 января 2024
Ответ дляirina chizh
Дякую. Є спілкування, Павло 45, Наталія 42-43 на днях буде. Чи будуть серйозні стосунки і як розвиватимуться. Щодо роботи теж актуально
Не прохожу мимо• 12 января 2024
Ответ дляirina chizh
Можно и мне спросить?что ждет дальше с загаданным человеком,и когда наконец я вылечусь,болею странной болезнью,даже диагноза нет