Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Блондинка в Шоколаде• 11 января 2024
Добрий ранок! Хтось може глянути, будь ласка, чи підпаде мій чоловік під мобілізацію? Дякую!
Репетиторша• 11 января 2024
Ответ дляМаю сечі
Кто умеет гадать? Ведь по анонимам это невозможно или я ошибаюсь?надо ведь какая то информация о человекк
Для меня- по анонимам невозможно , нужна хотя бы минимальная инфо о человеке, фото, имя, для настройки на поле человека. Если знакомый, то могу и без фото. Но это мне. а все люди разные. Тут пишут. что могут. Думаю, это экстрасенсы)
мимАпроходила• 11 января 2024
Кто может сказать, королева пентаклей выпала в вопросе про секс, что она означает?
Конечно не одна она, из трёх карт. Вопрос про сексуальное здоровье было
Мій не такий• 11 января 2024
Ответ дляТарологичка
Я писала в поддержку по поводу такой темы, спасибо, что прислушиваетесь❤️
Здравствуйте. Можете посмотреть мне пожалуйста. Какая-то фигня начала происходить на работе. Все не нравится и все не то. Можно посмотреть что будет дальше на работе происходить и стоит ли увольняться? Получится найти новую?
И второй вопрос (если можно) получится переехать в новое жилье?
Заранее спасибо
Невидимка• 11 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Доброго дня. Ви хоча б ім’я і вік чоловіка напишіть
Невидимка• 11 января 2024
Ответ длямимАпроходила
так про секс, чи сексуальне здоров’я?
мимАпроходила• 11 января 2024
Ответ дляНевидимка
так про секс, чи сексуальне здоров’я?
Спросили, почему меня перестало тянуть на секс. - 3 пент, 6 жезлов и королева пентаклей
И вторая колода - 5 мечей, 4 жезлов и солнце
Блондинка в Шоколаде• 11 января 2024
Ответ дляНевидимка
Андрій, 50
Невидимка• 11 января 2024
Ответ длямимАпроходила
По першому триплету я б відповіла, що жінку( по королеві пентаклів) все влаштовує і так. Їй більше подобаються відносини, в яких вона буде піклуватись, буде . скоріше за все, мамою, але не жінкою. Ще в неї такий підхід до відносин: що як наче спостерігає зі сторони на них. Не дуже то й хоче сексу. По другому б триплету я б сказала, що воля жінки подавлена, до цього були , можливо, скандали, і їй вже просто не хочеться. Вона живе заради сім’ї, або заради дитини, і тримається за свій дім
Невидимка• 11 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Андрій, 50
Брала період пів-року. Вірогідність дуже велика
Лиса Патрикевна• 11 января 2024
Ответ дляНевидимка
А можна мені, будь ласка, подивитися. Додаткова робота - кидати чи лишатися. Які перспективи?
Невидимка• 11 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
ім’я ваше напишіть, будь ласка
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Олена
Дивіться, я подивилась до 2024 року , до кінця. Якщо кинете її, то це трохи зменшиться дохід, але не набагато, тому що він і так не дуже великий. І не буде наче грунту під ногами( ну це лише ваші емоції). А якщо залишитесь, то я б тоже не сказала, що райдужна перспектива: спочатку не буде замовлень, чи щось на кшталт цього. Потім справи підуть трохи в гору. І знову до кінця року -немає фінансування
Лиса Патрикевна• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дуже дякую
Безпорадна Кроко• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Можна і мені будь ласка. В моїй сім’ї знов сталось горе. Я за останній тиждень не можу їсти і спати. Відчуття страху і відчуття, що знов станеться щось погане( Таня
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мої щирі вам співчуття, Таня. Я подивилась до кінця 2024 року. Нічого поганого більше не буде в вашій сім’ї. Це горе вам заважає жити, дихати, це страхи , які в вашій підсвідомості зараз. Я бачу до кінця року дорогу. - таке як ви переїдете, чи виїдете
Безпорадна Кроко• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую вам🌷 Я живу за кордоном зараз.
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую вам🌷 Я живу за кордоном зараз.
будь ласка:) . Ну дорога буде
Блондинка в Шоколаде• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую. Мені карти показували, що якщо після повістки нікуди не йти, то розсосеться. І сходилися й інші питання, коли мені розкладали. Кому вірити)? Можливо, досвід читання Таро має значення
Блондинка в Шоколаде• 12 января 2024
Ответ дляkoral_k
Ура админам спасибо!
Всем коллегам привет!
Люблю таро. ❤️
Постараюсь иногда выборочно отвечать на вопросы девочкам. Сразу пишите имена и даты рождения!
Всем коллегам привет!
Люблю таро. ❤️
А Ви можете сказати, чи мого чоловіка мобілізують? Андрій, 05.08.1973. Дякую. Хочеться зібрати декілька розкладів і тоді проаналізувати, як може скластися доля
Файна_зупка• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
будь ласка:) . Ну дорога буде
Доброго ранку.
Напишіть будь ласка, якщо зможете.
Чи буду я працювати в цьому році, буде робота?
Напишіть будь ласка, якщо зможете.
Бамбарбия! Кергуду.• 12 января 2024
Девочки, кто может посмотреть, будет ли в ближайшее время встреча с мужчиной, которую я жду? Заранее спасибо! Светлана, 43 года
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Трішки не зрозуміла:) То ваше право, кому вірити
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Доброго ранку.
Напишіть будь ласка, якщо зможете.
Доброго ранку. Ім’я напишіть, будь ласка
Небалувана Галя• 12 января 2024
Доброго ранку! Якщо можна подивіться і мені, чи буде зустріч з чоловіком та стосунки в найближчі півроку? Вікторія. Дякую.
Жена_КотораяСтена• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Доброго ранку. Можна і мені подивитись?
Олександр, Наталія,чи будемо разом,що робити з переїздом,як скоро планувати,якщо так.Дякую.
Блондинка в Шоколаде• 12 января 2024
Ответ дляНевидимка
Я про те, що можна ж по-різному мені трактувати). Ви написали - мобілізують, мені розклали, що можна уникнути мобілізації, але по факту, мобілізація теж можлива.
Невидимка• 12 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А-а, все , зрозуміла:)