Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13131 3
Налогообложу• 18 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Добрий вечір.
Дівчата, гляньте, будь ласка, чи є перспектива стосунків Олег 37 та Олена 36.
Чоловік після розлучення, доволі зранений, але не хочеться відіграти роль психолога.
Мені показали, що він хоче з вами бути, створити сім´ю.
Налогообложу• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Подивіться, будь ласка, чи буде ще зустріч з чоловіком? Ірина (1980) і Іван (1973). Чому Іван уникає спілкування?
У вас там любовний трикутник
Налогообложу• 18 апреля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Изменяет ли мне муж? Посмотрите плз
Імена ваші напишіть і вік
Злюка бобер• 18 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Добрий день.
Цікаво, бо він підтримує звʼязок, але в стосунки йти не хоче, через зраду жінки та розлучення, недавно пережите.
Це все логічно звісно. Але мені б не хотілося витрачати час в очікуванні, яке може нічим не закінчитись.
Тобто, розвиток там можливий?
Дякую
Таро Клеопатра• 18 апреля 2024
Добрый день есть места на расклады в отношениях прийму 2 человека свободный донат пишите в л.с)
WindTaro• 18 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Могли бы вы посмотреть, стоит ли встретиться чс человеком или оставить его в прошлом?
ім´я і вік обох напишіть будь ласка
УжеВотДа• 18 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
ім´я і вік обох напишіть будь ласка
Олеся 35, Ігор 49
WindTaro• 18 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Олеся 35, Ігор 49
стосунків я не бачу щоб були серйозні в подальшому , якщо просто дружня зустріч попити каву і поговорити про все і про нічого- то так . якщо піднімати старі питання і повертатися до складних тем- ні. потрібно мати силу закінчувати ті стосунки ,де вам не все подобається і немає змоги змінити. можливий секс без обовязків.
УжеВотДа• 18 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Дякую, десь так воно і є
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
У вас там любовний трикутник
Підкажіть, будь ласка, кого третього Ви бачите? Інша жінка? Ми з ним більше не зустрінемось?
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Просто і у мене незавершена ситуація з іншим чоловіком. Він же казав, що у нього нікого немає, хоча я підозрюю, що це неправда. Тому хочеться прояснити, хто саме третій? І чи будуть у нас ще зустрічі?
Стрекозей• 18 апреля 2024
Всем доброго дня)!
Вопрос не по Таро, но может кто знает, как разгадать сон - помогите пожалуйста разгадать)
Приснилась покойная жена мужа, как она в красном коктейльном платье выходит из болота на поверхность болота, поулыбалась сама себе и почти сразу же уходит в болото назад. Увидела по ней, что она боялась посмотреть мне в глаза, но потом пересилила себя и у нее получился искривлённый взгляд на меня с ухмылкой и ушла в болото.
Помогите, пожалуйста, разгадать.
Спасибо!!
Заела_пластинка• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Зачем такие сложности? А почему вы у него не спросите в лоб, есть ли у него кто-то? Собирается он с вами быть, жить, дружить, спать и т.д?
Заела_пластинка• 18 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Всем доброго дня)!
Помогите, пожалуйста, разгадать.
Спасибо!!
Сама покойная жена здесь никакой смысловой нагрузки не несет. Ну может быть, к перемене погоды. А вот болото- это к болезни. Но раз вы в него не заходили , не купались, не были в нем ваши родные и близкие люди , то значит, никого из ваших родных это не коснется
Стрекозей• 18 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Спасибо Вам!!!
Заела_пластинка• 18 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Спасибо Вам!!!
да не за что:)
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Каже, що нікого нема. Хоче зустрічей, але не виходить, бо постійно на роботі. Це з його слів, дії говорять про інше. Минулого разу, коли ми переставали спілкуватися і я думала, що все скінчено, таро сказали, що будуть зустрічі. Я не повірила, але справді обставини змінились і ми зустрічались два місяці. Зараз знову перерва і я хочу зрозуміти- ставити остаточну крапку чи це тимчасові труднощі.
Заела_пластинка• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Ирина, вот не обижайтесь только , что я сейчас напишу. Представим ситуацию, что разные девочки- тарологи сказали такое, например. Одна сказала , что нет у него никого, другая сказала, что есть. Ну вот так они увидели в тот момент. Вот с какой правдой вы побежите к Ивану? С той, или с другой? Верно. Та, что ближе вашему сердцу окажется. Так и здесь, что сердце вам подскажет, так и поступайте. Решение то вам принимать, а не картам
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ні, я не побіжу до нього щось з´ясовувати. Моє питання було про те чи буде ще у нас зустріч.
Невидимка• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Він постійно в оточенні чоловіків, і молодих, і не дуже. Це де він знаходиться? Зустріч у вас буде. Вона вам не дуже сподобається. Схоже на те, що ви будете виясняти стосунки.
І в вашому житті його більше немає, чим він є.
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Все так. Він служить, постійно на роботі. Бачились рідко, зараз обставини змінились і його взагалі не відпускають. Майже не спілкуємось. Але коли списуємось, то пише, що скучає і хоче зустрічі.
Заела_пластинка• 18 апреля 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Ого, супер:) Вы уже толпу поціновувачів собрали?:)
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Дякую Вам за відповідь❤️
Невидимка• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Зрозуміла.
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Стосунки завершаться, я так розумію? Перспектив немає?
Невидимка• 18 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
так, завершаться. Це буде не одразу. Але майбутнього немає. Ще бачу, що в нього негативний досвід з минулих стосунків. Він там не може до кінця відпустити ситуацію. І припускаю, судячи по картам, що він бачився з колишньою , там без інтиму. От з боку жінки йшли хитрі думки
ОхиИВздохи• 18 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам!. Поживемо - подивимось як буде.
Смурфетта• 18 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Посмотрите пожалуйста мою ситуацию.
Налогообложу• 18 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Посмотрите пожалуйста мою ситуацию.
Якщо можна, то я ще напишу, глянула вас. Він пішов або поїхав від вас, розбив серце. У нього є якась хитрість, щось бреше, можливо таємний роман.
НашлаПерепискуМужа• 18 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Подивіться моє питання, будь ласка (про роботу).