10 января в 16:48

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
показать весь текст
Невидимка 25 апреля в 12:11
Ответ дляПечальки.нет
Хто може глянути по роботі, роботодавець Волошин Юрій, чи є перспектива, фінансовий результат. Оксана. Дуже дякую
Перспективу чого вам глянути? Перспективу працевлаштування до вказаної особи?
Ulyney_tarolog 25 апреля в 12:13
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую
В раскладе еще выпала Королева кубков, а вы как жена( карта императрица),рядом карты как бы обманутой жены, страдания
Моторошні троянди 25 апреля в 12:15
Ответ дляUlyney_tarolog
В раскладе еще выпала Королева кубков, а вы как жена( карта императрица),рядом карты как бы обманутой жены, страдания
А це обов´язково коханка? Чи може це бути свекруха?
Ulyney_tarolog 25 апреля в 12:37
Ответ дляМоторошні троянди
А це обов´язково коханка? Чи може це бути свекруха?
Я уже убрала расклад, точно не могу сказать, но там были карты что эта женщина вмешивается в пару
Не прохожу мимо 25 апреля в 12:37
Ответ дляНевидимка
Каріна, зверніть увагу на серцево-судинну систему і грудний відділ. Тут показує по картах проблему
И это все,чего то страшного нет?
Моторошні троянди 25 апреля в 12:38
Ответ дляUlyney_tarolog
Я уже убрала расклад, точно не могу сказать, но там были карты что эта женщина вмешивается в пару
Зрозуміло. Побачимо шо то за жінка.
Невидимка 25 апреля в 12:52
Ответ дляНе прохожу мимо
И это все,чего то страшного нет?
немає. І не було. Я колись вам дивилась вже. А от з судинами і серцем проблеми є.
Невидимка 25 апреля в 12:58
Ответ дляMerinda
Подскажите, пожалуйста, был ли сделан приворот на Игоря в возрасте с 29 лет до 33 лет (это 2003 - 2007 года) к Елене? Спасибо
Є на Ігорю енерго інформаційна поразка. Я робила чакровий розклад, там зроблена порча на статеву систему. Але загальний стан його зараз нормальний
Моторошні троянди 25 апреля в 13:04
Ответ дляНевидимка
немає. І не було. Я колись вам дивилась вже. А от з судинами і серцем проблеми є.
Вибачте, а можете мені глянути що в мене зі здоров´ям? Дякую
Невидимка 25 апреля в 13:10
Ответ дляМоторошні троянди
Вибачте, а можете мені глянути що в мене зі здоров´ям? Дякую
Дивилась також чакровий розклад. По всій системі добре, окрім голови , макушки , мозок. Можливі тут у вас болі іноді, можливий іноді тиск. Ще тут можливі розлади психіки
Моторошні троянди 25 апреля в 13:15
Ответ дляНевидимка
Дивилась також чакровий розклад. По всій системі добре, окрім голови , макушки , мозок. Можливі тут у вас болі іноді, можливий іноді тиск. Ще тут можливі розлади психіки
Дякую! Це мігрені((
Невидимка 25 апреля в 13:16
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую! Це мігрені((
Співчуваю:(
Мая твая не панимать 25 апреля в 13:21
Ответ дляНевидимка
Є на Ігорю енерго інформаційна поразка. Я робила чакровий розклад, там зроблена порча на статеву систему. Але загальний стан його зараз нормальний
Доброго дня,можна будь ласка і мені подивитись що мене чекає в подальшому з чоловіком(Сергій)
Чому він не йде з сім´ї,якщо давно немає почуттів ,та є інша жінка
Чим це все закінчиться?
Налогообложу 25 апреля в 13:22
Ответ дляUlyney_tarolog
В раскладе еще выпала Королева кубков, а вы как жена( карта императрица),рядом карты как бы обманутой жены, страдания
От і в мене в розкладі на Олену і Івана була кубкова королева і Імператриця
Ulyney_tarolog 25 апреля в 13:25
Ответ дляМая твая не панимать
Доброго дня,можна будь ласка і мені подивитись що мене чекає в подальшому з чоловіком(Сергій)
Чому він не йде з сім´ї,якщо давно немає почуттів ,та є інша жінка
Чим це все закінчиться?
Ваши дані напишіть
Налогообложу 25 апреля в 13:25
Ответ дляМая твая не панимать
Доброго дня,можна будь ласка і мені подивитись що мене чекає в подальшому з чоловіком(Сергій)
Чому він не йде з сім´ї,якщо давно немає почуттів ,та є інша жінка
Чим це все закінчиться?
Він ніяк не може зробити вибір. А чому ви з ним живете, якщо так, і про коханку знаєте? Через гроші?
Мая твая не панимать 25 апреля в 13:29
Ответ дляUlyney_tarolog
Ваши дані напишіть
Сергій,Вікторія
Мая твая не панимать 25 апреля в 13:31
Ответ дляНалогообложу
Він ніяк не може зробити вибір. А чому ви з ним живете, якщо так, і про коханку знаєте? Через гроші?
Так я залежна фінансово,квартиру зняти окремо не можу,поки ще не працюю,а де ми живемо він не йде бо говорить я плачу все то і маю право тут жити
В мене вже немає сил терпіти це.
Невидимка 25 апреля в 13:31
Ответ дляМая твая не панимать
Доброго дня,можна будь ласка і мені подивитись що мене чекає в подальшому з чоловіком(Сергій)
Чому він не йде з сім´ї,якщо давно немає почуттів ,та є інша жінка
Чим це все закінчиться?
Доброго вам дня. У вашого чоловіка( тут вже не ображайтесь , будь ласка) доволі сильні почуття до коханки. Він її не кине, і нікуди не піде. А от ви його покинете врешті решт. Ви виїдете, і виїдете далеко. Можливо , це закордоння, а можливо це далекий переїзд по великій відстані. Зараз в вашому домі немає тепла, немає кохання. Тут більше розборки, можливо , агресія і злість. Невесела карта. Ви не сама виїдете, а зі старшою жінкою. Зазвичай така карта на маму вказує. Але можливо й тітка, і т.д.
Моторошні троянди 25 апреля в 13:32
Ответ дляНалогообложу
От і в мене в розкладі на Олену і Івана була кубкова королева і Імператриця
Дякую. Дуже несподівано якщо це коханка...
Мая твая не панимать 25 апреля в 13:34
Ответ дляНевидимка
Доброго вам дня. У вашого чоловіка( тут вже не ображайтесь , будь ласка) доволі сильні почуття до коханки. Він її не кине, і нікуди не піде. А от ви його покинете врешті решт. Ви виїдете, і виїдете далеко. Можливо , це закордоння, а можливо це далекий переїзд по великій відстані. Зараз в вашому домі немає тепла, немає кохання. Тут більше розборки, можливо , агресія і злість. Невесела карта. Ви не сама виїдете, а зі старшою жінкою. Зазвичай така карта на маму вказує. Але можливо й тітка, і т.д.
Дякую вам,так я відчуваю що він дуже кохає ту іншу.Не розумію чого як так кохає то не йде до неї і не будує сім´ю,раз такі почуття сильні.
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
Булькаю 25 апреля в 13:45
Добрий день, дівчатка, прошу хто має час та бажання, подивіться мені, будь ласка, чи варто звільнятись та змінювати роботу в найближчі три місяці. Юлія, 05.01.81. Дякую заздалегідь, якщо відгукнетеся.
Невидимка 25 апреля в 13:48
Ответ дляМая твая не панимать
Дякую вам,так я відчуваю що він дуже кохає ту іншу.Не розумію чого як так кохає то не йде до неї і не будує сім´ю,раз такі почуття сильні.
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
прийміть щирі співчуття щодо матусі:( Тут справа в нерухомості. Він чекає , щоб привести в дім іншу. Чекає слушної хвилини, так сказати. Ви навіть, коли поїдете від нього, то довго ще переживатимете. А потім налагодиться з часом
Мая твая не панимать 25 апреля в 13:53
Ответ дляНевидимка
прийміть щирі співчуття щодо матусі:( Тут справа в нерухомості. Він чекає , щоб привести в дім іншу. Чекає слушної хвилини, так сказати. Ви навіть, коли поїдете від нього, то довго ще переживатимете. А потім налагодиться з часом
Дякую вам.
Так він збирає гроші на будинок,тобто він чекає коли буде можливість купити дім то тоді приведе її в будинок?Там вже буде з нею жити?
З нею постійні відносини,але не йде з дому
Невидимка 25 апреля в 13:58
Ответ дляБулькаю
Добрий день, дівчатка, прошу хто має час та бажання, подивіться мені, будь ласка, чи варто звільнятись та змінювати роботу в найближчі три місяці. Юлія, 05.01.81. Дякую заздалегідь, якщо відгукнетеся.
Добрий день. Я подивилась, що буде , як звільнетесь і змінете роботу, і що буде. як не звільнетесь. От коли приймете рішення про звільнення, то тоді про сон забудьте. Тому що вам повністю прийдеться ситуацію брати в свої руки, і майже починати все заново. Але не вибудовувати щось заново, а те , що у вас є, - доводити до логічного кінця. Тут буде в вас повністю перебудова. Допомога також у вас буде. Поки на ці три місяці про заробітки не йде мова. Тут більш ви будете невдоволені. Доходи не будуть вас задовільняти. Як не звільнетесь, то тут розвитку годі й чекати , його не буде. Ваша енергія потребує вивільнення, в вас її хватає, тому , можливо, варто й спробувати. А щодо цих трьох мясяців - то це показано, що результат ще рано очікувати позитивний. Він буде , але пізніше
Невидимка 25 апреля в 13:59
Ответ дляМая твая не панимать
Дякую вам.
Так він збирає гроші на будинок,тобто він чекає коли буде можливість купити дім то тоді приведе її в будинок?Там вже буде з нею жити?
З нею постійні відносини,але не йде з дому
Так і є. Він чекає. Це на жаль, правда
Merinda 25 апреля в 14:06
Ответ дляНевидимка
Є на Ігорю енерго інформаційна поразка. Я робила чакровий розклад, там зроблена порча на статеву систему. Але загальний стан його зараз нормальний
Дякую Вам Щиро
А хто це робив можете підказати: жінка, її родичі? Чи можливо підкажете його вік , в якому це робилось йому? Хоч що небудь підкажіть, щоб зрозуміти хто і для чого це зробив 🙏
І як це прибрати самостійно?
Невидимка 25 апреля в 14:08
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую. Дуже несподівано якщо це коханка...
Ніякої коханки в нього немає. Робота - то його коханка. До вас додому ходить жінка допомагати. Це матуся? Ще є сімейна пара, з якими ви товаришуєте , також часто біля вас крутяться. І в любу хвилину вам можуть запропонувати свою допомогу. А чоловік? Та йому просто немає коли в гору глянути, адже він забезпечує вашу родину. То можливо трохи й непорозумінь між вами. Буває. Але некритично
Невидимка 25 апреля в 14:10
Ответ дляMerinda
Дякую Вам Щиро
А хто це робив можете підказати: жінка, її родичі? Чи можливо підкажете його вік , в якому це робилось йому? Хоч що небудь підкажіть, щоб зрозуміти хто і для чого це зробив 🙏
І як це прибрати самостійно?
будь ласка:) Та я вже розклад згорнула. Тому не можу сказати точніше. Так ви не переживайте , на зараз я писала, що з його енергополем більш-менш добре.
Мая твая не панимать 25 апреля в 14:11
Ответ дляНевидимка
Так і є. Він чекає. Це на жаль, правда
Дякую,а можна ще подивитись,чи буде все таки там офіційний шлюб і діти з тою жінкою?
Бо говорив що якщо розлучимось то типу вже ніколи в житті не одружиться,а то все мої дурні фантазії і нікого він не кохає