Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Хто може глянути по роботі, роботодавець Волошин Юрій, чи є перспектива, фінансовий результат. Оксана. Дуже дякую
Перспективу чого вам глянути? Перспективу працевлаштування до вказаної особи?
Julia _taro_star• 25 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В раскладе еще выпала Королева кубков, а вы как жена( карта императрица),рядом карты как бы обманутой жены, страдания
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
А це обов´язково коханка? Чи може це бути свекруха?
Julia _taro_star• 25 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Я уже убрала расклад, точно не могу сказать, но там были карты что эта женщина вмешивается в пару
Не прохожу мимо• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Каріна, зверніть увагу на серцево-судинну систему і грудний відділ. Тут показує по картах проблему
И это все,чего то страшного нет?
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Зрозуміло. Побачимо шо то за жінка.
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
И это все,чего то страшного нет?
немає. І не було. Я колись вам дивилась вже. А от з судинами і серцем проблеми є.
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляMerinda
Подскажите, пожалуйста, был ли сделан приворот на Игоря в возрасте с 29 лет до 33 лет (это 2003 - 2007 года) к Елене? Спасибо
Є на Ігорю енерго інформаційна поразка. Я робила чакровий розклад, там зроблена порча на статеву систему. Але загальний стан його зараз нормальний
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Вибачте, а можете мені глянути що в мене зі здоров´ям? Дякую
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Дивилась також чакровий розклад. По всій системі добре, окрім голови , макушки , мозок. Можливі тут у вас болі іноді, можливий іноді тиск. Ще тут можливі розлади психіки
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую! Це мігрені((
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Доброго дня,можна будь ласка і мені подивитись що мене чекає в подальшому з чоловіком(Сергій)
Чому він не йде з сім´ї,якщо давно немає почуттів ,та є інша жінка
Чим це все закінчиться?
Налогообложу• 25 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
От і в мене в розкладі на Олену і Івана була кубкова королева і Імператриця
Julia _taro_star• 25 апреля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим це все закінчиться?
Ваши дані напишіть
Налогообложу• 25 апреля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим це все закінчиться?
Він ніяк не може зробити вибір. А чому ви з ним живете, якщо так, і про коханку знаєте? Через гроші?
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Ваши дані напишіть
Сергій,Вікторія
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Так я залежна фінансово,квартиру зняти окремо не можу,поки ще не працюю,а де ми живемо він не йде бо говорить я плачу все то і маю право тут жити
В мене вже немає сил терпіти це.
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим це все закінчиться?
Доброго вам дня. У вашого чоловіка( тут вже не ображайтесь , будь ласка) доволі сильні почуття до коханки. Він її не кине, і нікуди не піде. А от ви його покинете врешті решт. Ви виїдете, і виїдете далеко. Можливо , це закордоння, а можливо це далекий переїзд по великій відстані. Зараз в вашому домі немає тепла, немає кохання. Тут більше розборки, можливо , агресія і злість. Невесела карта. Ви не сама виїдете, а зі старшою жінкою. Зазвичай така карта на маму вказує. Але можливо й тітка, і т.д.
Моторошні троянди• 25 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Дуже несподівано якщо це коханка...
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую вам,так я відчуваю що він дуже кохає ту іншу.Не розумію чого як так кохає то не йде до неї і не будує сім´ю,раз такі почуття сильні.
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
Булькаю• 25 апреля 2024
Добрий день, дівчатка, прошу хто має час та бажання, подивіться мені, будь ласка, чи варто звільнятись та змінювати роботу в найближчі три місяці. Юлія, 05.01.81. Дякую заздалегідь, якщо відгукнетеся.
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
Чого з мене знущається
Мами немає,нещодавно померла
Тільки діти в мене
прийміть щирі співчуття щодо матусі:( Тут справа в нерухомості. Він чекає , щоб привести в дім іншу. Чекає слушної хвилини, так сказати. Ви навіть, коли поїдете від нього, то довго ще переживатимете. А потім налагодиться з часом
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую вам.
Так він збирає гроші на будинок,тобто він чекає коли буде можливість купити дім то тоді приведе її в будинок?Там вже буде з нею жити?
З нею постійні відносини,але не йде з дому
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Добрий день. Я подивилась, що буде , як звільнетесь і змінете роботу, і що буде. як не звільнетесь. От коли приймете рішення про звільнення, то тоді про сон забудьте. Тому що вам повністю прийдеться ситуацію брати в свої руки, і майже починати все заново. Але не вибудовувати щось заново, а те , що у вас є, - доводити до логічного кінця. Тут буде в вас повністю перебудова. Допомога також у вас буде. Поки на ці три місяці про заробітки не йде мова. Тут більш ви будете невдоволені. Доходи не будуть вас задовільняти. Як не звільнетесь, то тут розвитку годі й чекати , його не буде. Ваша енергія потребує вивільнення, в вас її хватає, тому , можливо, варто й спробувати. А щодо цих трьох мясяців - то це показано, що результат ще рано очікувати позитивний. Він буде , але пізніше
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Дякую вам.
Так і є. Він чекає. Це на жаль, правда
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам Щиро
А хто це робив можете підказати: жінка, її родичі? Чи можливо підкажете його вік , в якому це робилось йому? Хоч що небудь підкажіть, щоб зрозуміти хто і для чого це зробив 🙏
І як це прибрати самостійно?
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ніякої коханки в нього немає. Робота - то його коханка. До вас додому ходить жінка допомагати. Це матуся? Ще є сімейна пара, з якими ви товаришуєте , також часто біля вас крутяться. І в любу хвилину вам можуть запропонувати свою допомогу. А чоловік? Та йому просто немає коли в гору глянути, адже він забезпечує вашу родину. То можливо трохи й непорозумінь між вами. Буває. Але некритично
Невидимка• 25 апреля 2024
Ответ дляMerinda
Дякую Вам Щиро
І як це прибрати самостійно?
будь ласка:) Та я вже розклад згорнула. Тому не можу сказати точніше. Так ви не переживайте , на зараз я писала, що з його енергополем більш-менш добре.
Мая твая не панимать• 25 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Так і є. Він чекає. Це на жаль, правда
Дякую,а можна ще подивитись,чи буде все таки там офіційний шлюб і діти з тою жінкою?
Бо говорив що якщо розлучимось то типу вже ніколи в житті не одружиться,а то все мої дурні фантазії і нікого він не кохає