Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую вам, але я в такому розпачі, що мало в те вірю, в мене нема свогожитла і 2-є дітей якби знала, що він так зміниться я б ніколи не погодилась на дітей
Вы же не первый раз оказываетесь в такой ситуации,да она сложная и связана с какими-то неудачными событиями но тяжелый период в жизни,уже заканчивается,в течении месяца все начнет налаживаться
Розбещена цяточка• 20 мая 2024
Ответ длявалери 62
Дякуую щиро♥️
Розбещена цяточка• 20 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Я не ту успешность имела ввиду, ему важно чувствовать себя мужчиной на всех фронтах и прежде всего доказать это себе самому, важно кого-то победить и проявить своё геройство.
Ааа, поняла, так він це любить, бути в центрі увагиі щоб всі жінки ним захоплювались.
Дякую
NeverEver-tarot• 20 мая 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Добрий ранок!
Подивіться будь ласка дуже дивно поводить себе чоловік, якесь житло облаштовує, але від мене те приховує, все в телефоні на паролях, ми в очікувані дитини, я вся на нервах, що не спитаю ухиляється від відповіді. Думаю може має коханку і їй допомагає чи своїй племінниці. Чи є перспектива в наших відносинах чи краще налаштовуватись на розлучення?
Альона і Олександр
Здравствуйте. Мне по вашей ситуации показали карты, что у вас есть чувства друг к другу и ваш муж планирует дальнейшие с вами отношения. Однако он действительно скрывает от вас помощь нуждающимся родственникам (возможно, это сестра или племянница), т.к. знает что вам это не понравится. Вы же в последнее время слишком на него наседаете, возможно, сказываются гормоны. Вам нужно постараться успокоиться и отпустить ситуацию.
Яжбоматуся• 20 мая 2024
Добрый вечер, посмотрите пожалуйста и мне. Галина и Вадим возможно ли дальнейшее развитие отношений. Чего ожидать? Спасибо
NeverEver-tarot• 20 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
На данном этапе вы более заинтересованы и видите перспективы развития, а ваш партнёр больше ностальгирует о прошлом, а нынешнее положение дел его не устраивает. На дальнейшую перспективу идёт больше холодность и отстранённость.
Яжбоматуся• 20 мая 2024
Ответ дляNeverEver-no
Спасибо
Мама Чели• 20 мая 2024
Пожалуйста, посмотрите, очень прошу. Елена 34 и Алексей 37, есть шанс востановить отношения?
Розбещена цяточка• 21 мая 2024
Ответ дляNeverEver-no
Щиро дякую❤️
В мене точно є почуття, але по його поведінці не видно, каже що дратую його і дістала ревністю, часто приходить випивший.
Моторошні троянди• 21 мая 2024
Добрий день. Гляньте, будь ласка, чи вдасться продати квартиру сестри цим літом? Займаюсь цим я. Дякую
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Лариса 43 роки
Розчарування і неясність у вас по роботі. Ви як зв´язані і не знаєте, що робити, немає розвитку. Ситуація ця зависла і поки так і буде.
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Подивіться, будь ласка, перспективи по роботі. Чи знайду щось в найближчий час? Ірина, 40 років.
Карти кажуть, що ви в змозі все зрушити з місця. Не бійтесь робити кроки перша. Шанс отримання роботи буде, але трохи пізніше.
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Он думает о перспективе отношений с вами. Но как-то сомневается, хочет усидеть на двух стульях (не знаю, кто вы сейчас друг другу). Любви сильной нет между вами. Я бы сказала, как партнёрские отношения..
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Ви офіційно працювати будете? Бо показує або неофіційні гроші, або не зовсім чесні діла) чи можливо інтриги. В загальному професія вас повинна влаштувати. А у особистих стосунках у вас все добре? Бо з кимось розставання є.
Дякую, що відповіли. Можна запитати? Стосовно особистих стосунків Ви праві, не все добре. Чи могли б подивитись чи можу я щось зробити що б налогодити стосунки с Олександром 46. Дякую
Кудлата хмаринка• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
саме так.сьогодні ще й роботи накинули. і я реально не знаю що робити. йти нема куди. пашеш як віл,зп мала. хто ще має чоловіків,то норм. а я одна,треба вчити дитину. якийсь жах. а на скільки ця ситуація зависла? скрізь пишуть,що у Тільців Юпітер заходить у 2 будинок грошей...все буде ок. де воно буде? стає все гірше
Дякую вам
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую вам
На місяць дивилася, то змін немає. Карти випадають повільні. І ви себе віддаєте в самопожертву. Ви на держ. організації працюєте?
Кудлата хмаринка• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
так. я 20 р пропрацювала.держслужбовець. якби ви знали які тут зп ...вже мала ось-ось переходити в іншу організацію. а там людина не звільняється. хоча її випихають,бо вже пенсіонерка
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Він схоже ображений на вас, від нього йде байдужість, ревнощі, віддаленість. Він зараз зайнятий в роботі. Ви можете перша поговорити, шанс на примирення випадав. Вибачте, між вами була зрада когось з партнерів?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Так, він ображений, зради не було, було непорозуміння, яке я йому пояснила і сподівалась що він зрозуміє. Але нажаль він закрився і я не розумію як мені себе з ним вести, що б він знов зблизився зі мною. Тому й запитала що я можу зробити, що б виправити ситуацію. Особливо коли Ви написали, що бачите розрив стосунків😞
Яжбоматуся• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Спасибо, я понимаю о чем Вы
Налогообложу• 21 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зараз не показують карти закінчення стосунків. Він такий у вас серйозний, вольовий, ну типу як сказав, так і буде. До таких людей потрібен підхід. Не можу порадити, що конкретно робити
Яжбоматуся• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Простите за наглость, а можно ещё посмотреть есть ли у меня совместное будущее с мужем. Галина и Олег . Мне кажется мы вместе теряем время, муж озвучивает что все норм, но все не просто(
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую велике. Немає закінчення стосунків і то вже добрі новини і привід для посмішки🙂. Дівчата, якщо Ви знаєте як себе поводити з такими чоловіками, а особливо як з ними налагодити примирення- підкажіть будь ласка. Я з такими упертими козерогами досвіду не маю🙈
Заела_пластинка• 21 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Причем здесь , как себя вести з упертими козерогами? Вам не кажется, что это просто не ваш человек?
Заела_пластинка• 21 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Ушел, таки? И не мудрено!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Нет, не кажется. Просто нету опыта общения с козерогами
Заела_пластинка• 21 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А вы думаете, что опыт общения именно вам поможет? Перечитайте свою историю ’любви’ , гляньте не своими глазами, а другими глазами, под другим углом. Ну неужели вам непонятно, что не нужны вы ему, не нужны. Ни один таролог, ни одна гадалка вам не поможет, да и опыт общения не поможет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы очень добра, но меня интересует именно опыт общения с такими людьми. Спасибо
Заела_пластинка• 21 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Спасибо. Я знаю, что я добра к людям
. Просто хочется вам сказать , не унижайтесь. И опыт общения здесь не причем. Встретится и вам нормальный мужчина, а не вот это, цены себе не сложащее