Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Пасти Ла• 17 мая 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Посмотрите пожалуйста на вопрос относительно работы.Какие перспективы меня ожидают на данной работе и какая будет обстановка в коллективе?
Если работа предполагает переезд, то перспективы есть, но будет период нестабильности. Если переезда нет, то возможно у вас будет еще один вариант, будете взвешивать, где лучше. По обстановке в этом колоективе все нормально, не без нападок в первое воемя, но потом вы сможете заручиться поддержкой какой то женщины.
Налогообложу• 17 мая 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Жаль, что не написали ваше имя и возраст. Поэтому пишу, что уведела: начальник на работе очень властный или вы устроились в гос. органы. Будет какое-то решение, но скорее всего не на вашу пользу.
Невидимка• 18 мая 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Доброго ранку. Ірина, 02.08.1980 . Не можу прийняти рішення. Живу закордоном 4 роки, втратила роботу, обіцяли знайти нову, вже пів року без роботи. Тут живу з сином 18 років, якому треба закінчити ще рік навчання. Є чоловік, який працює в іншій країні, я не можу наважитися лишити тут сина самого і їхати до чоловіка в пошуках роботи там. Важко наважитися, бо не знаю що буде краще для сім´ї. Чи знайду я тут роботу, чи їхати далі ? Дуже вдячна буду за відповідь !
Добрий день . Ви знайдете роботу , але це буде по строкам ближче до зими, зате вона більш-менш по душі буде. Нікуди ви не поїдете до чоловіка. Так і будете : він там десь, а ви тут . Наче й в шлюбі, і дуже віддалені один від одного . Син закінчить навчання, але дуже проблемно буде його закінчити. А роботу вам пообіцяють ще два рази, і все безуспішно. Дуже велика підтримка від рідних людей вам, вас дуже люблять. Тут ще як будуть оформляти вам документи , - допустять помилку. А у чоловіка вашого якась робота зірветься. Буде дуже неприємно, осад в нього залишиться, згодом все налагодиться
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2024
Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, що мене чекає у професіональному плані. Зараз опановую нову професію. Дякую
Лера 39
Налогообложу• 18 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Доброго дня.
Лера 39
Ви офіційно працювати будете? Бо показує або неофіційні гроші, або не зовсім чесні діла) чи можливо інтриги. В загальному професія вас повинна влаштувати. А у особистих стосунках у вас все добре? Бо з кимось розставання є.
Налогообложу• 18 мая 2024
Ответ дляИра0677
Работаю в госструктуре.С чем связано решение?
Іра, напишіть ваш вік ще. Подивлюсь заново, бо я не запам´ятала карти)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Не знаю поки що. Ще навчаюся, а потім буду шукати роботу. От і хотіла зрозуміти, що мене чекає:)))
А з неофіційної роботи звільнилася декілька тижнів тому
КапитанльнаЯ• 18 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Залетна Я тут• 18 мая 2024
Всем добрый день! Хочу задать вопрос по поводу сегодняшнего боя Усика с Тайсоном Фьюри. Кто из них победит? Заранее спасибо!
irina chizh• 18 мая 2024
Ответ дляviato4ka
Помогите пожалуйста разгадать сон
Приснилось, будто у нас с мужем должна быть свадьба: я в каком-то типа свадебном платье, он в костюме и вдруг перед церемонией я увидела возле зеркала силуэт его покойной жены то ли в платье с цветами, то ли в ночнушке. Она стояла лицом к зеркалу, а к нам - спиной, лица её не было видно, а только спину. Я спрашиваю у мужа, зачем она здесь, мы её не приглашали, а он ответил, что она сейчас уйдет.
К чему такое приснилось?
Спасибо!
К чему такое приснилось?
Спасибо!
Мой совет - уйдите от мужа, начните новую жизнь. Не ищите проблемных мужчин, иначе его проблемы окажутся вашими.
Пасти Ла• 18 мая 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Доброго дня.
Лера 39
Найголоанвніше не будуйте повітряних замків, у цій галузі велика крнкуренція, і багато буде залежити від вдачі та протекцій, тут важливі контакти якісь.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Дякую. Контакти є 🙂
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Нажаль в особистому житті теж не все добре. Якщо можете, подивіться будь ласка, чи можу я щось виправити що б стосунки налагодилися. Олександр 46. Дякую
Мая твая не панимать• 18 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Доброго вечора,подивіться будь ласка чи зможу я купити власне житло,квартиру?
І чи зможу найближчим часом вийти на роботу,чи вдасться піти працювати куди планувала.
Вікторія
Заела_пластинка• 18 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Здравствуйте. Не ответят , шоб потом не заклевали
Залетна Я тут• 18 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Мне кажется, что даже для себя самой было бы интересно попробовать узнать. Может я и не права.
Ответ дляirina chizh
Конечно же, спасибо Вам огромное за ответ и за совет, но можете хоть двумя словами написать толкование сна: что он всё-таки значит, что мне нужно принять такое кардинальное решение, пожалуйста, расшифруйте сон. Спасибо!
Дивне створіння• 18 мая 2024
Чуть разбавлю диалоги.
Вопрос к тарологам - девушки, у вас много колод в работе?
Я одно время скупала то, что западало в душу и активно работала на всем, а по итогу пришла к тому, что в работе постоянно обычная, старая, классическая колода и смотрю на ней всё, хотя раньше делила колоды на разные сферы просмотра.
А как у вас?
Даха-сваха• 18 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Чуть разбавлю диалоги.
А как у вас?
Одна робоча, але рідкісна.
Невидимка• 18 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Чуть разбавлю диалоги.
А как у вас?
В мене до 10 колод . Але працюю на старій, вже зашарпаній класичній колоді Уейта:)
Пасти Ла• 18 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Чуть разбавлю диалоги.
А как у вас?
Я люблю разные колоды, уже много а колоекции.
Одно время использовала Колесо Года, но потом стала ощущать, что она потяжелела. Сейчас в основном в ходу Светлый Провидец. Классический Уэйт беру когда нужно сложные вопросы смотреть.
Невидимка• 19 мая 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вікторія
Доброї ночі:) Не купите ви житло поки в найближчий час. Може пізніше потрібно буде подивитись. А на роботу згодом влаштуєтесь. Буде по душі вам
Мая твая не панимать• 19 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую велике,дуже мрію про власне житло і нове життя,але багато нюансів
А на віддалене майбутнє не видно щодо свого житла?
Галябалована• 19 мая 2024
Кому не сложно - посмотрите мой вопрос:
У моего мужа есть отношения с другой женщиной?
Дивне створіння• 19 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Кому не сложно - посмотрите мой вопрос:
Это не отношения, а скорее переписка. Странное, деструктивное для обоих общение. Холодная с виду женщина, мужчина пытается расположить к себе.
Похоже вы сами узнаете об этом общении со временем.
Невидимка• 19 мая 2024
Ответ дляМая твая не панимать
я дивилась до 25 року, то за цей період - житла не буде, на жаль:(
Пасти Ла• 19 мая 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вікторія
Варіанти у цьому році будуть, але вам вони не дуже сподобаються, тож скоріш за все не придбаєте. У наступному році ситуація буде така, що ви самі вже поставите на стоп купівлю житла.
Пасти Ла• 19 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Кому не сложно - посмотрите мой вопрос:
Постоянных отношений нет. Ему нравится завоевывать, чтобы самооценку поднять, но потом ему становится скучно и он вспоминает о семейных ценностях. Так что до связи дело может и не доходит.
Мая твая не панимать• 19 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Дякую що подивились.Так і є,на те що хочеться не вистачає коштів
В планах було вийти на роботу та ще підзаробити,чи взяти кредит під житло,але поки тільки плани
А чи зможете подивитись , чи влаштуюсь я на роботу в військову сферу?
І чи буде переїзд в інше місто?