Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Відслідковувати свої думки і не залучатись на них, тому що тільки залучись одразу затягує у прірву подібно чорній дирі. Не ототожнюйте себе з цією думкою, Ви не є ця думка. Ви вільні вибирати ті думки, які хочете і які подобаються Вам. Спочатку це може здатися складною справою, але потім вже на автоматі все відбувається.
Я Вам дуже вдячна за поради.
Ответ дляDrugaya
Я перепрошую ви часом не глянули моє запитання 😅😅
Наполеон Бонапарт• 09 августа 2024
І я перепрошую)), але гляньте, будь ласка, хтось і моє питання вже не вперше прошу: чи розійдемось із чоловіком чи ні, Ігор, Світлана, адже чоловік дуже неадекватно себе поводить і я побоююсь, щоб швидше по-хорошому з ним домовитись і розійтись і чи вийде у нас по-хорошому домовитись і розійтись по-хорошому? Дякую!
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Якщо Вам подобається Зеланд, то можу Вам карту дістати з його колоди, як пораду. Напишіть мені у телеграм 067 588 28 37 якщо є бажання
Не те, що подобається. Але коли читаю, то розумію, що те що описує, саме так працює. Тільки от з реалізацією порад не виходить. І закинула, але вже дістала знову. А от у чоловіка навпаки все виходить, він дуже легко змінює думки на позитивні або взагалі не думає про погане, негативне, тому швидко засинає і добре спить. А у мене мільйони думок.
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Ще задам одне питання. Вірите в долю , яка незмінна, чи все таки людина може змінити хід подій у своєму житті чи їй тільки так здається?
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Дякую.
Якщо можна ще за дитину, 11 клас. Як бути далі , виїжджати чи залишатись в Україні? (Назарій 16)
залишитесь- заберете майбутнє вільне у Назарія. Вибирати Вам.
(він досить здібний юнак з гарними перспективами)
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Це так. Часті приниження в мою сторону, особливо через вагу. Це тоді коли вип´є. Але він потім винує в усьому мене, що пив бо винна жінка. Дуже часто ображає. Сьогодні сказала щоб обрав, або спиртне, або сім´я. Не розуміє. Пішов знову до друзів. (
жіноча егоістична поведінка, безвідповідальна . Він уже обрав келих.(кайфожер)
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Дівчатка, можливо хтось гляне, як бути. Розлучатись з чоловіком чи ні? Взагалі яке у нього відношення до мене? Як далі жити ? ( Олена 37, Юрій 40) Дякую
І вам треба закінчувати з ’дитяжою позицією’-чекати виправлення ситуаціі і робити діі. Він не зміниться , життя з ним краде ваше життя , ваш час, ваші ресурси.
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Добрий вечір, будь ласка гляньте, запросила близька людина приїхати в гості , їхати в іншу країну. Раніше буле дуже близькі, подруги, нещодавно були конфлікти, зараз начебто спілкуємось. Я хочу їхати. Та вже другий день якийсь сумнів гризе, якесь ніби передчуття недобре, ніяк не позбудусь. Що чекає, якщо я поїду, і чи треба їхати? Ліда , 39 років
Подорож буде нормальною, але там будете в 4 стінах..і я не знаю вашоі ситуціі..з роботою, але припущу : (проблеми з віддаленою роботою сильні)
якщо залишитесь - нормально буде
поідете-можете проблеми з роботою і конфлікти на місці.
Вас не дуже чекають
якщо залишитесь - нормально буде
Вас не дуже чекають
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
чи розійдемось із чоловіком чи ні, Ігор, Світлана-так офіційно розійдетесь, вам це піде на користь
по-хорошому з ним домовитись і розійтись- так .але умови будуть- ви нічого з майна забрати не зможете (з невеликим чемоданом речей)
Проконсультуйтесь з юристом , вам брешуть за майно .
Може зробити спробу і успішну-забрати по справедливості ( не по хорошому).
Умови від чоловіка ’по-хорошому’-грабунок вас
Ответ дляОднозначно
Так може. Але для того треба пройти трансформацію і позбутись свого его, це ще має назву - вихід із матриці. Але це вже як крок у невідоме, це зовсім новий сценарій, який людина обирає сама.
Ответ дляОднозначно
А взагалі то, доля вже обрана заздалегідь, ще до народження і можливі деякі варіанти розвитку подій, але в межах певного сценарію. Більше схоже на вибір без вибору) Але це для нашого блага робиться, поки Душа не досягне певного рівня розвитку її тут за ручку ведуть, як маленьку дитину.
Однозначно• 10 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Тобто, що ти йдеш за течією, що проти-нема різниці , прийдеш все одно туди куди ’треба’, тільки затрати енергії різні.
Ответ дляdeny1811
Девочки посмотрите пожалуйста..как решится с работой Алексей 16.04.92г.р., есть шанс,что вернут на старую работу или искать новую лучше.
Доброе утро !
еть шанс,что вернут на старую работу-дадут надежду, но далее карты ожидания и разрушение надежд.
Искать новую, конечно
Бува і таке• 10 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую
Тільки не про гроші• 10 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
якщо залишитесь - нормально буде
Вас не дуже чекають
якщо залишитесь - нормально буде
Вас не дуже чекають
Дякую Вам. Пише подруга, що дуже хоче бачити і чекає в гості. Хоча в мене щось на серці не те щодо подорожі. Та в мене - це відпустка і я не знаю чи їхати до неї і можливо дійсно просидіти в 4 стінах, чи просто відмовитись і поїхати у відпустку в якесь взагалі інше місце . Хоча я б хотіла побачитись і це шанс. Ось така дилема
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Вирішувати вам , карт сердечності подруги та тепла -не було. Я не знаю ваших очікувать та математики
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У вас немає чіткого уявлення про відпустку у подруги , реальність може бути інша.
Тільки не про гроші• 10 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дуже вдячна, так отож чіткого уявлення немає- лише факт , що їду в гості і побачусь з нею- це головна ціль поїздки туди, далі що там буде плану дій нема- типу на місці буде видно, як проводити час
Володарка мрій• 10 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ну поки келихи тільки видно )
Але це ж ваша відпустка , а ви готові і злити її. Вам відпочинок треба
Ответ дляОлена1567
Близька людина, брат, 19 - вік. Хочу знати чим займається, що робить в даний момент. Переживаю , щоб це не було пов’язано з криміналом
Доброго дня. Нічого кримінального немає в його діяльності, може йому потрібні гроші і він зараз шукає можливість як їх заробити.