Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13139 0
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
З вашої сторони якась біль, фобії і крах, ви так думаєте. Ви поміняли думку про нього. Хоча він надіється на закінчення поганого і хоче, щоб було все добре. Хоче реалізації планів і щасливого майбутнього. Ситуація вирішиться сама собою, поступово.
Про мене саме так і є і про страх і про зміну думок. Про нього-це вже його історія, але так само каже. Я розумію, що колись все вирішиться. Питання-як?
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
С Ваших слов получается, что мужчина покладистый и заботливый, не конфликтный(что вполне возможно), но Вы почему-то на него а сильной обиде. В чем тогда причина? Значит ищите её в себе. У Вас, понимаете, идет всё по замкнутому кругу, Вы считаете себя обиженной и униженной( не без основательно, конечно же) и пытаетесь больно сделать мужчине, чтобы он понял как оно Вам, ощутил Вашу боль. И какая бы не была причина ваших разногласий в семье, корень проблемы только в одном - это ожидания, которые не совпали с реальностью. Это вполне нормально хотеть счастья, любви и гармонии в отношениях, но иногда и очень часто глубоко в нас сидят такие программки, которые прямопротивоположны нашим представлениям об идеальных отношениях. И вот они как раз и запускают диструктив. И единственным правильным решением в данном случае, может быть только принятие, принять всё таким как есть, для того чтобы разорвать этот порочный круг Сансары. Зачем Вам себя мучать и страдать? Принимайте всё как есть, отпускайте, прощайте и живите дальше нормальной, полноценной жизнью. Хватит сидеть в роли жертвы. Исцеляйте себя ради себя и вместе с Вами исцелятся и Ваши отношения с мужем, если Вам этот человек дорог. Легко сказать, тяжелее сделать, можете сказать Вы? Соглашусь, но нет ничего невозможного, если очень этого сильно захотеть.
Образа за те, що я просила не йти оновлювати дані в ТЦК, казала, що його не випустять. А він сказав, що не хоче платити штраф, щоб ловили бусіком, і взагалі вік вже не для активних військових дій, тому оновиться і все буде ок.
Я погоджуюсь з вашими словами на всі 100, очікування не співпали з реальністю однозначно, просто поки що не знаю як вибачити і відпустити. Через біль просто хочу перегорнути цю сторінку свого життя, мені важко продовжувати спілкуватися з людиною, яка залишила мене одну і завдала болю, навіть були думки подати на розлучення, щоб не бути в ситуації ніби заміжня, але одинока. І сьогодні я вже не впевнена, що він вартий моїх почуттів і сліз. І якщо чесно, я боюся, що коли відпущу, відновлюся, прийму цю реальність і налагоджу своє життя без нього, я вже не захочу бути з людиною, яка завдала мені стільки болю.
Я дякую за зворотній зв’язок і детальне пояснення.
Зайченя• 09 августа 2024
Привіт. Хто може подивитися як пройде поїздка у серпні. Я Наталія 25.01.1977. Дякую!
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Здесь нужно учесть момент, что мужчина так же может ’пройтись’ по Вашим болевым точкам, той же монетой отплатить, так сказать.
Він вже пройшовся, більше ранити ніж просто піти і залишити мене з невизначеністю, він вже, сподіваюсь, не зможе.
Drugaya• 09 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Що сталося, те сталося, чомусь так воно відбулося і буває так, що все, що не робиться, те на краще, хоча зараз в це і дуже складно повірити. Намагайтеся з повагою відноситися до вибору свого чоловіка, не дивлячись на те, влаштовує Вас це чи ні. Довіртеся долі і все буде добре. Приділіть краще увагу собі та своєму внутрішньому стану, це те, що зараз лежить саме від Вас. І якщо Вас це трохи підбадьорить, то я Вам скажу, що все в цьому світі приходить і йде від нас, єдине, що залишається з Вами - це Ви сама у себе) З повагою і усього найкращого
Drugaya• 09 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Залиште це у минулому. Чим більше болю у Вас, тим більше будете отримувати неприємних неочикувань.
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Вы возвращаетесь додому, чи в дуже знайоме рідне місце,чи до рідні?
Поездка хорошо, как обічно,только там ’не оправдаются надежды’
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляиз желе я
Подивіться ,будь ласка, чи все в мене вийде на роботі, куди я влаштовують? Тетяна 17.3.83 дякую
Не дуже, ви зараз з закритими очима, багато страхів, невпенвненості,накручуєте себе
робота з дому?
Карти показали негативний прогноз , бо ви не володієте ситуацією реальною
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Я просто не розумію як це зробити в реальності.
Наполеон Бонапарт• 09 августа 2024
Дівчатка, то хтось мені підкаже, будь ласка , чи розійдемось, накінець, ми з чоловіком чи ні?
Drugaya• 09 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Просто прийміть саму ситуацію як є. Це вже сталося як факт і не має сенсу намагатися щось змінити, хоча б подумки... Пробачте собі, чоловіку за все що між Вами сталося. Не важливо хто був правий, а хто ні, хто ображав, а хто був ображений... як з Вами повелись, чи це правильно чи ні, не треба нікого засуджувати, це на наша прериготива. Змініть своє ставлення і змеріться, і просто подумки, або в голос скажіть: аааай, ладно, прощаю, хай вже буде як воно є... здайтесь на волю Вищих. Знаєте, іноді у Бога є свої плани на наше життя) і вони зовсім не співпадають з нашими.
Тут ще й гординька дає про себе знати, бо хочу, щоб усе було по-моєму, так влаштоване людське єство. Що гординя, що образа являють собою складові смертних гріхів. То навіщо ж Вам носити цей диструктив, який буде руйнувати Ваше нутро?
Як казала Луїза Хей, все залежить від думки, а її можна змінити. От і зробіть це і стане набагато легше
Зайченя• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це відпустка. Їду в дуже знайоме місце))) хотілося щось нове, але так складаються обставини. Головне, щоб все пройшло добре. Дякую вам дуже. І вам всього найкращого)
Олена1567• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Ви не могли б переглянути моє запитання на картах? «Що робить в даний момент Роман 19» ?
Drugaya• 09 августа 2024
Ответ дляОлена1567
Здравствуйте. Не поняла Ваш вопрос. Уточните пожалуйста кем Вам приходится Роман? Что значит цифра 19? И что хотите знать для себя?
Бува і таке• 09 августа 2024
Дівчатка, можливо хтось гляне, як бути. Розлучатись з чоловіком чи ні? Взагалі яке у нього відношення до мене? Як далі жити ? ( Олена 37, Юрій 40) Дякую
Налогообложу• 09 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А ваші імена і вік написати не хочете? Ми ж не екстрасенси
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляЗайченя
дякую про відповідь. гарною відпустки!
Олена1567• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Близька людина, брат, 19 - вік. Хочу знати чим займається, що робить в даний момент. Переживаю , щоб це не було пов’язано з криміналом
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Відношення Юрія:
Почав дивитися на нові горизонти , куди рикласти його жезл, мождиво сз , поки в якості глядача та прогляду кандитаток , дій немає,лінь
егоістична поведінка до вас, ’зажрался’, чекає від вас наповнення його емоцій та задовлення, дуже егоістичний у сексі з вами.

Як жити?
розлучення , ідти від нього подалі , перестати бути донором-жертвою у відносинах, взяти, все що можна з собою.,гарного адвоката
Наполеон Бонапарт• 09 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
То вже писала: Ігор49, Світлана 45, дякую!
Бува і таке• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Відношення Юрія:

Як жити?
Я не знаю чому, хочеться піти від нього, але боюсь самотності. Не знаю. І про дітей думаю. Як взагалі буду жити сама з дітьми далі. Бо реально зарплата моя взагалі не велика. І як перенесуть це діти ?
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляБува і таке
нема нормального енергообміну, все для нього. нездорові відносини та все на вас

нормально будете жити з дітьми, краще без отсосу нервого постійного
ви з юристом сілкувались про ваше життя після розлучення?
Бува і таке• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій

Ще ні. Сьогодні він сказав що усе його, а мого немає нічого. Так як він більше за мене заробляє.
Бува і таке• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій

І взагалі у нього були до мене почуття? Чи це просто звичка?
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляБува і таке
читайте сімейний кодекс, його доходи-сімейні , як і ваші.
візьміть консультацію у юриста, може нове про майно відкриєте для себе .
він бреше
Володарка мрій• 09 августа 2024
Ответ дляБува і таке
єгоіст, йому роль, щоб його кохали, кружили,зодовільняли. піклувались
сам на 3 копійки, а хоче на 100 доларів, завищена самоцінка
Бува і таке• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую.
Якщо можна ще за дитину, 11 клас. Як бути далі , виїжджати чи залишатись в Україні? (Назарій 16)
Бува і таке• 09 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Це так. Часті приниження в мою сторону, особливо через вагу. Це тоді коли вип´є. Але він потім винує в усьому мене, що пив бо винна жінка. Дуже часто ображає. Сьогодні сказала щоб обрав, або спиртне, або сім´я. Не розуміє. Пішов знову до друзів. (
Однозначно• 09 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Я коли Зеланда читала і Луїзу в тому числі, була одна величезна проблема-як зробити те, про що пишуть, як змінити думку, коли вона лізе в голову. Щодня ти спілкуєшся з людиною, яка зробила тобі боляче і ти не знаєш як себе поводити-нейтрально, турботливо, відсторонено. Бо прийняти - це конкретні дії, а не просто слова. А як діяти? Іноді враження, що краще взагалі не спілкуватися-буде не так боляче, але я не можу так, чоловіку буде дуже боляче від цього.
Drugaya• 09 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Відслідковувати свої думки і не залучатись на них, тому що тільки залучись одразу затягує у прірву подібно чорній дирі. Не ототожнюйте себе з цією думкою, Ви не є ця думка. Ви вільні вибирати ті думки, які хочете і які подобаються Вам. Спочатку це може здатися складною справою, але потім вже на автоматі все відбувається.