Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спасибо большое,что уделили мне Ваше время♥️ а мужчина свободный доя семьи пока не светит или вобще не светит?)
Вы вначале проживите эту ситуацию. Как вариант, но не обязательно, что будет кто-то! Но это знакомство вы запомните 🤗
Полонянка SexShop-а!• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Благодарю,тогда спокойная жизнь-отмена,пойду на встречу приключениям)
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Правильно, под лежачий камень вода не течёт!
90x60x90• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Ольга, быстро всё началось и также быстро и неожиданно закончилось.
На перспективу это не ваш вариант, перегорел быстро, так сказать не зацепил.
Спасибо что посмотрели
Может ли у меня быть в ближайшее время отношения?
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ для90x60x90
Спасибо что посмотрели
Пока знакомств для отношений не вижу.
Срок - месяц.
90x60x90• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Пока знакомств для отношений не вижу.
Срок - месяц.
Спасибо
Забризкана водою• 12 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дівчата,подивіться будь ласка у кого є вільний час чи бажання,чи зустріну чоловіка для відносин? Розлучена кілька років,маю дитину,мала теплі відносини з молодим чоловіком,розійшлися. Не можу сказати,що я незадоволена своїм життям-виглядаю гарно,приваблива,оптимістка, маю роботу,хоббі,але останнім часом розумію що людині потрібна людина і хочеться близьких стосунків. Вікторія, 09.12.1986
Вы сейчас больше нацелены на себя нежели на мужчин, вкладываетесь в себя, зарабатываете. Отношения могут быть,но нескоро и не совсем надёжные, быстрые отношения ,все быстро закрутится. Вы как бы закрыты немного,боитесь разочарования поэтому быстро мужчина не придет в вашу жизнь. Немного ослабьте контроль и все получится. На полгода смотрела.
Полонянка SexShop-а!• 12 мая 2025
Благодарю вас! Все так,и разочароваться тоже боюсь-и так проблемы с доверием после предыдущего опыта. Но иногда кажется что готова нырнуть в глубину
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2025
Добрий вечір! Будь ласка, подивіться, чим закінчився суд для мого близького чоловіка. Він був сьогодні. І як в подальшому це вплине на його життя? На даний момент ми з ним не спілкуємося, але дуже за нього хвилююся. Максим, 1982, близнюки.
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Суд закончился успешно и в его пользу. Наверное,адвокат хороший у него
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Дякую! Але чомусь він дуже сумний чи пригнічений...це зі слів доньки, яка з ним спілкувалася
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
С чем связано судебное разбирательство мужчины?
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Спав в машині в нетверезому стані, не керував, а саме спав. Це за кордоном.
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Карты хорошие, если и понёс материальные затраты, то это был минимум.
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Штраф величезний то само собою, але ще й конфіскація авто і вилучення прав. Авто ясно, що не повернуть, а от що з правами це невідомо.
Ivanka -85• 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У меня больше материальные затраты показало,это ожидаемо в данном вопросе.По правам не могу сказать
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2025
Ответ дляIvanka -85
Дякую Вам!
Я Вас не боюся• 12 мая 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Причина такая,что кто-то из вас,скорее всего мужчина изжил эти отношения, они закончились, завершились и если даже он остаётся рядом,то душой уже отдалился. Пришло понимание ,что нужно уходить от всего этого, все накопилось и выход видит один- уйти. Мужчина с холодной головой и чистым разумом.
Так все таки разведемся? Встречу ли кого-то другого, посмотрите пожалуйста?
your style• 12 мая 2025
Ответ дляТихомандражная
Доброе утро. Пожалуйста если можно посмотрите буду я жалеть если уволюсь с работы? И быстро я найду другую?Елена, 35лет
Якщо ви звільнитесь з роботи , то до двох місяців знайдете іншу. Знайдете її сама, допомоги немає вам від кого чекати. Пропозицій буде не так вже й багато , але будуть. Чи будете ви жалкувати ? - скоріше , що так. Наступна робота не принесе очікуваного задоволення
your style• 12 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Зі своїм чоловіком ви не дуже гарно розішлись. Заміж ви будете виходити два рази. Один раз - вже були, ще будете. Чоловіка зустрінете ближче до 26 року. Заміж вийдете десь 29 рік. Переїздів не бачу. По долі - одна дитинка
Полонянка SexShop-а!• 12 мая 2025
Ответ дляyour style
Дякую вам♥️ все так і є, розійшлися просто жахливо,по долі чи ні,але народжувати я більше не хочу і з країни точно нікуди не поїду)
your style• 12 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Будь ласка:) Будьте здорові:) Це й показало по картам. що переїзду немає, ляля тільки одна.
your style• 12 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Штрафом закінчився. І велика вірогідність депортації. Якщо це не депортацію показує, то тимчасова ізоляція.
Тихомандражная• 13 мая 2025
Ответ дляyour style
Спасибо за ответ.
Кондуктор троллейбуса• 13 мая 2025
Ответ дляyour style
З´ясувала, що вчора рішення не було прийняте, на наступне засідання викликатимуть свідків.
your style• 13 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дайте, будь ласка, потім зворотній зв’язок після того, як приймуть рішення.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2025
Ответ дляyour style
Добре
Inno4ka-ya• 14 мая 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Сладко-соленая• 14 мая 2025
Добрий ранок!
Прохання подивитися на переспективу спілкування / відносин на 3 місяці:
Наталія (1986) і Сергій (1984)
Оксана Таро• 14 мая 2025
Ответ дляСладко-соленая
Добрий ранок!
Наталія (1986) і Сергій (1984)
Здравствуйте. Не смотря на эмоциональную привязанность, каждый из вас не готов уступать и искать компромиссы, у каждого своя правда. Один отстранился и не открыт к диалогу. Второй переживает, эмоционально отстранён. Движения на встречу друг к другу нет