Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
побольшомусекретику• 06 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Тетяна,вам потрібно визначитися для яких стосунків вам потрібен мужчина, ким ви хочете бути - матір´ю, дружиною, коханкою чи подругою. Поєднати всі ці ролі в собі поряд з мужчиною на тепер ви не можете. Треба замислитися, що в пріоритеті.
Дякую, я вже матір, була дружиною. Просто хочу відносин, щоб робити життя один одного краще.
Таро Христина• 07 августа 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Спробуйте поєднати архетип коханки і подруги, але на найближчі три місяці чоловік, який би вас зацікавив не з першого, а другого погляду, з яким би було цікаво зав´язати стосунки і продовжити НЕ буде. Не виключаю, знайомства бо в триплеті випадають чоловіки (в мн.), але всі або ні риба, ні м´ясо...або емоційні каліки
побольшомусекретику• 07 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Дякую!
Чеширская кошечка• 07 августа 2025
Подивіться, будь ласка, як працюватиметься на новій роботі ( виходжу в понеділок).
Оксана 44 роки.
Забризкана водою• 07 августа 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Оксана 44 роки.
На работе будут эмоции,может что то новое для вас поэтому будете вовлекаться сильно, коллектив небольшой вроде или какая то группа людей с которыми будете взаимодействовать больше всего, но будут и препятствия скорее всего поначалу , в итоге все хорошо будет,вы так и хотели.
Стрибну в гречку• 08 августа 2025
Вітаю!
Будь ласка, подивіться по моїй роботі,
Колектив подобається
Але сама робота не надихає
Зарплата невелика, але і працюю декілька днів по пару годин
Вчора подруга так вчинила, що мені дух перехопило
Перше що відчула - мені потрібно звільнитись
Чи принесе мені це звільнення ту свободу і радість від вчинку
Юлія 42 роки
Будь ласка, подивіться по моїй роботі,
Колектив подобається
Але сама робота не надихає
Юлія 42 роки
Тарабарщина• 08 августа 2025
Дівчата, хто розбирається, підкажіть будь-ласка… Тетяна 33, Данило 37, посварилися… вже питала про цю тему, казали, що помиримося і стосунки будуть … може хтось підкаже, коли вже це станеться. Час іде, обоє ображені, мовчимо… обоє не праві і праві по своєму
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Тицніть де говорили, що ви помиритеся. Пам´ятаю імена, але не пам´ятаю щоб там випадало примирення.
Взагалі тут би краще дивитися конкретним, а не на три карти, розкидом пі ра мі да.
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Вітаю!
Будь ласка, подивіться по моїй роботі,
Колектив подобається
Але сама робота не надихає
Юлія 42 роки
Будь ласка, подивіться по моїй роботі,
Колектив подобається
Але сама робота не надихає
Юлія 42 роки
Ця людина вам не подруга, хоча імітувала вона дружбу добре. Буде ще удар вам від цієї людини в спину. І осуд вас, можливо навіть публічний. Це не останній удар. З приводу звільнення вирішуйте самостійно, але маєте всі шанси знайти роботу з кращою оплатою!!!!
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Примирение будет и отношения дальше будут развиваться
Ось
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Скинула вище посилання
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Скинула вище посилання
Ну так ...
Це тільки бачення однієї людини, тим паче не відомо робила вона розкид чи ні.
Тут більшість анонімів просто розважаються. В кращому випадку, підкидаючи монетку.
Меряю линейкой• 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Ну так ...
А почему вы считаете что ваше виденье,является истинной в последней инстанции?
Меряю линейкой• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Скинула вище посилання
Не торопитесь,ни один эзотерический инструмент,вам не скажет конкретное число а задаются сроки от месяца до трех а не кидают монетку
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
’Виденье’ чого?
Якщо вище он люди писали, що відповідають і коментують в цій темі чисто по фану.
Це вже проблеми людини, довіряє вона анонімним відповідям чи ні. Я - ні.
Меряю линейкой• 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
’Виденье’ чого?
Это ваше право,доверять или нет,главное-результат
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Так я їм і користуюся🤣
Це як чекати від´ємного приросту.
Стрибну в гречку• 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Дякую!
NeverEver-tarot• 09 августа 2025
Ответ дляКалинові вуста
Девочки, привет 🌹 посмотрите пожалуйста, поиск работы🙏 Будут предложения в сфере где ищу. Или снижать планку ?
Спасибо. Ирина, 44
Ирина, в течение месяца не показывают карты подходящих вам предложений в сфере, где ищете. Если снизите планку, то найдете работу намного быстрее.
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляirina chizh
Я на поездку домой в октябре не увидела ничего плохого, наоборот, встреча с близкими, родными или какими-то членами семьи, друзьями, много позитивных эмоций, радости.
Спасибо , поездка была , но к сожалению позитивных эмоций не было , только горе …
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляirina chizh
По работе будет предложение, довольно интересное, возможно связанное с интеллектуальной деятельностью, главное - не упустить шанс.
Спасибо , к сожалению без интеллектуальной деятельности
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Поездка в октябре в Украину,принесет вам радостные события
Принесло горе , но спасибо за расклад
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляНалогообложу
На роботу приймуть. Але якась невпевненість у вас буде, можливо не задоволення фінансами чи сумніви в чомусь. Напишите потім
Дякую, прийняли . Невпевненість напевно в тому , що робота не по душі ((
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляНалогообложу
Між вами 8 мечів, що символізує перепони, нерішучість. Ви вільні обоє? Є ще якісь невирішені проблеми.
Вільні , перепонів немає
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Семья будет, есть чувства, радость, наполненность эмоциями , но ещё немного страх что ли, будто скрыто что то от вас, боится возможно делать предложение
Схоже на правду , дякую ))
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
По финансовому положению такое чувство,что вы сами себя ограничиваете, не верите,что можете больше зарабатывать, боитесь,не позволяете себе.
Поверьте в себя и все у вас получится, будут доходы хорошие довольно таки быстро.
Дякую , впевненість дуже важлива річ
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
По изменениям в жизни что то будет, скоро.
Вы перед выбором стоите каким то?
Немного затягивается все, от вашего решения зависит, именно сейчас в стадии принятия решения.
Или переезд,или работу меняете ,ну вот что-то такое похоже .
Вы перед выбором стоите каким то?
Робота , дякую
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляНарисуй свое счастье
Залишиться Аастасія на 1 своїй роботі:
Так, але там якась фігня вилізе, про яку ви не знаєте зараз, або навантаження вирастуть, та ви будете думати про те ще пора тікати, або дуже сильно відпочити. Не перевантажуйтесь там. Таке враження, що це не будуть цінити.
Залишиться Анастасія на 2 своїй роботі? А тут ви будете постійно в якомусь виборі, три карти вибору випало. Будете намагатись прийняти рішення залишитись (бо яка ні яка стабільність) чи піти, будете ниряти у минуле, там шукати відповіді, та дуже схоже думати або про пїздку, або про закордон. Я не бачу щоб ви пішли з цієї роботи.
Так і вийшло , до сих пір на двох працюю , але напевно першу вже не виводжу
Забагаловка• 09 августа 2025
Ответ дляIvanka -85
Я смотрела ’Как пройдёт ваша поездка?’ 11 апреля.Если вы поедете, то поездка будет яркой, успешной, радостной, наполненной позитивной энергией.
Открытие новых горизонтов(карта заграницы вышла) перемены, расширение возможностей.А также эмоционально насыщенной. Ничего плохого не увидела,хорошего отдыха 🤗☘️
Спасибо , не поехала все таки