Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12547 0
Ну що ви, мамо!• 11 августа 2025
11401
Дівчата, подивіться, будь- ласка, чи буде продовження в стосунках? Зараз не спілкуємося. Валентина 14.07.1983, Гліб 15.12.1976
Забризкана водою• 11 августа 2025
11402
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не похоже что будут. Переживания, расставание, тяжелые мысли, нет легкости, чего то не хватает, усталость и груз у вас, надо пережить этот период ,перетерпеть как то и потом должно наладиться. А сейчас как завершение идёт.
Ну що ви, мамо!• 11 августа 2025
11403
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую
Блондинка_в_розовом• 11 августа 2025
11404
Ответ дляВесела бджілка
Доброго дня всім. Подивіться будь ласка як до мене ставиться Іван?
Доброгоьвечора. Як Ваше ім´я?
Меряю линейкой• 11 августа 2025
11405
Ответ дляНу що ви, мамо!
Есть что-то скрытое в ваших отношениях,теряется элемент доверия,открытости,многое зависит от внешних обстоятельств а не от вас,продолжения отношений не будет
Весела бджілка• 11 августа 2025
11406
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Доброгоьвечора. Як Ваше ім´я?
Наталія
Таро Христина• 12 августа 2025
11407
Ответ дляНу що ви, мамо!
Буде, але ви один одному більше потрібні, як психологічна підтримка. У вас подібні інтереси, моральні цінності, життєві пріоритети. Сексуальне, еротичне тут не на первинному плані. Для цього у кожного з вас може бути по окремому партнеру.
Ну що ви, мамо!• 12 августа 2025
11408
Дякую, дівчата, такі різні відповіді, але стосунки і справді дуже складні
Блондинка_в_розовом• 12 августа 2025
11409
Ответ дляВесела бджілка
Наталія
Поки що ніяк. Взяв паузу, щоб зібратися з думками. Намагався чи то свої інтереси відстояти, чи то свою правоту довести, можливо. Він на Вас ображений за щось?
Весела бджілка• 12 августа 2025
11410
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Так, зараз пауза у відношеннях. Ми дуже давно знайомі, колись я його образила, все вірно карти показують. Дякую що подивились
Тётушка Лошадь• 12 августа 2025
11411
Будь ласка, підкажіть. Син вступив у Львів в універ. Є варіант виїхати , там за кордоном йому фізично (спортивного плану) буде не легко. До завтра потрібно визначитись в прийняти рішення. Назарій 24.12.2007р. голова обертом просто. Боюсь помилитись з рішенням.
Тётушка Лошадь• 12 августа 2025
11412
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Доброгоьвечора. Як Ваше ім´я?
Блондинка_в_розовом• 12 августа 2025
11413
Ответ дляТётушка Лошадь
Напишіть, будь ласка, конкретніше, що саме буде не легко? Він спортсмен? Чого Ви очікуєте від виїзду?
Тётушка Лошадь• 13 августа 2025
11414
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Пропонують в Французький легіон. Він у мене спортивний хлопець, але в такому графіку він ніколи не жив, для нього це якось трохи страшновато. І вступили в універ. Тепер просто не знаємо яке рішення обрати .
ШобВам_КакНам• 13 августа 2025
11415
Вітаю. Подивіться ,будь ласка, на мою ситуацію. Батьки продають свій будинок, щоб переїхати в квартиру, яку купила сестра. Яка ціль продажу?(Маю здогадку, щоб я залишилась без спадщини).
Меряю линейкой• 13 августа 2025
11416
Ответ дляШобВам_КакНам
Так и есть,для вас это будут не радостные события
ШобВам_КакНам• 13 августа 2025
11417
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую
Таро Христина• 13 августа 2025
11418
Ответ дляТётушка Лошадь
Відповідальне питання.
Таро Христина• 13 августа 2025
11419
Ответ дляТётушка Лошадь
Не потягне. Не варто. Буде жаліти. Виберіть щось одне, краще навчання.
Тётушка Лошадь• 13 августа 2025
11420
Ответ дляТаро Христина
Дякую)
Ivanka -85• 13 августа 2025
11421
Ответ дляТётушка Лошадь
Я подивилася ваше запитання на перспективу, і по картах виходить, що все ж таки ви оберете Французький легіон, а вступ до Львівського університету відхилите. Перед вашим сином відкриються можливості для майбутньої кар’єри, якщо він поїде.Звісно, ніхто не відміняв право вибору, тому майбутнє може змінюватися залежно від вашого рішення.
irina chizh• 13 августа 2025
11422
Ответ дляТётушка Лошадь
Зачем Вам карты? тут и без карт всё ясно и понятно. Вы хоть понимаете, что такое французский легион? Куда Вы сына 18-летнего собрались отправлять?
your style• 13 августа 2025
11423
Ответ дляТарабарщина
Дійсно, є відстань. Я так розумію це лише одна із причин?
Я не бачу, щоб ви примирились. Вірніше так, відновлення спілкування можливе на короткий проміжок часу, але це не призведе до розвитку стосунків. Тут не тільки відстань між вами, тут я бачу біля нього іншу жінку.
Тарабарщина• 13 августа 2025
11424
Ответ дляyour style
Дякую, але ми вже помирилися) І про іншу питання вже знято) Дякую вам
your style• 13 августа 2025
11425
Ответ дляТарабарщина
your style• 13 августа 2025
11426
Ответ дляТарабарщина
ні, ви ще не помирились)
Таро Христина• 13 августа 2025
11427
Тетяна і Данило, не будете ви по життю разом.
Мама з сином, обирайте навчання в універі.
Всім щастя і мудрих рішень
Блондинка_в_розовом• 13 августа 2025
11428
Ответ дляТётушка Лошадь
Якщо піде до університету, на початку чекають певні труднощі, якась форс-мажорна ситуація, вирішувати доведеьтся через високо поставлену людину, можливо навіть дати грошей. Але згодом все вирішиться, вцілому йому там буде нормально, сам собі господар буде, всі необхідні дані у нього є.

Якщо поїде до легіону - там картина стабільності, можливі якісь дрібні неприємності, але є перспектива досягти значних успіхів. Не бачу, щоб йому було там фізично важко, скоріш незвично жити у ситуації, коли не маєш нічого свого особистого (можливо, мова про гроші, особисті речі чи ще щось - важко сказати). Будуть високі досягнення, але такий нюанс, він може там потім як ’застрягти’, чи щось таке. Чомусь ідуть карти, що він не зможе звідти піти, вибратися, вийти, виїхати...

Ми можемо поставити питання по іншому. Якщо хочете вберегти сина від участі в бойових діях (якщо мотив виїзду за кордон саме такий), то краще запитати саме таким чином, де більше вірогідність, що сина не заберуть воювати
Taromantika• 13 августа 2025
11429
Ответ дляyour style
В мене теж саме було. Інша там є, теж бачила.
Тож будемо слідкувати і далі за питаннями🤭
Мене вражають люди, які не вміють сприймати інформацію, ображаються, щось хочуть довести нам. Вигадують якісь історії з примиренням та коханням. Все всім ясно як божий день.
NeverEver-tarot• 13 августа 2025
11430
Ответ дляТётушка Лошадь
Добрый вечер! Карты показывают, что сыну предпочтительнее будет выбрать университет, т.к. заграницей будет ему трудно