Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 1
Розбещена цяточка• 01 сентября 2025
11551
Ответ дляТаро Христина
Не будете встигати. Попереду величезне емоційне навантаження і сльози.
Що ж робити?Можливо інший варіант кращий?
Налогообложу• 01 сентября 2025
11552
Ответ дляВ танке
Подивіться, будь ласка, і мого сина Ярослав 08. 04. 1999 чи найближчим часом отримає роботу? Дякую
Буде робота, не можу сказати наскільки найближчим часом, бо в нього зараз переживання і розчарування, але хай шукає. Потрібно йому набратися терпіння і проявити силу волі. У нього немає кредитів чи залежність від чогось/когось, бо не подобається Дьявол в розкладі?
В танке• 01 сентября 2025
11553
залежності немає, тихий спокійний, але так, останнім часом якийсь засмучений та розчарований. Планував переїзд, але він теж поки на стопі. Дякую. Бачу, що все в нього не за планом, хвилююся. Ще раз дякую
Налогообложу• 01 сентября 2025
11554
Ответ дляВ танке
Не хвилюйтесь, на ітог виходять карти непогані, буде йому якась пропозиція
your style• 01 сентября 2025
11555
Ответ дляВ танке
Вашому сину випадає нова робота, чи то нова справа. Це буде впродовж 2 місяців, він повинен її знайти. У нього, знаєте, як розбалансування , він не задоволений ситуацією, яка зараз склалась. Йде ще й розчарування. От через два місяці випадає, що він побачить вихід з цієї ситуації. Відновить контроль, і відсуне свої власні страхи і переживання подалі
your style• 01 сентября 2025
11556
Ответ дляНе стесняюсь
Добрый день. Посмотрите пожалуйста. Могут ли меня уволить с нынешней работы?
Добрий день. Саме зараз , щоб вас звільнили , то я не бачу. А от впродовж пів-року така вірогідність є. І тут навіть не ви будете винні. Тут обставини складуться проти вас. Та й зараз нелегкий у вас період. Ви там як наче терпите всю цю роботу, ситуацію.
В танке• 01 сентября 2025
11557
Ответ дляyour style
Щиро дякую, сподіваюсь та вірю в краще
12 галюцинаций• 01 сентября 2025
11558
добрий вечір, буду вдячна якщо зможете подивитись на відносини Марії та Івана, що зараз і що чекає
Ivanka -85• 01 сентября 2025
11559
Ответ для12 галюцинаций
В будущем неожиданно получите известие от Ивана или информацию, отдалиться он от вас, тайм-аут возьмёт в отношениях.
12 галюцинаций• 01 сентября 2025
11560
Ответ дляIvanka -85
дякую Вам, що відгукнулись
Налогообложу• 02 сентября 2025
11561
Ответ для12 галюцинаций
На відстані, віддалились, хвилювання
12 галюцинаций• 02 сентября 2025
11562
Ответ дляНалогообложу
На відстані, віддалились, хвилювання
дякую, це правда, так і є, але чи зміниться щось в майбутньому?
Розбещена цяточка• 02 сентября 2025
11563
Доброго вечора! Хто може подивитись на Стосунки Олександра та Альони, чи буде покращення чи слід завершувати?
Забризкана водою• 03 сентября 2025
11564
Ответ дляРозбещена цяточка
Вечером посмотрю
Allycia• 03 сентября 2025
11565
Доброго дня, будь ласка подивіться, знайду нову роботу Алла 30.01.1979 Дякую
Забризкана водою• 03 сентября 2025
11566
Ответ дляРозбещена цяточка
В отношениях пока ищете выгоду , размышляете стоит продолжать или нет, но больше склоняетесь что не стоит,потому что много разочарования, конфликтов, обид.
Забризкана водою• 03 сентября 2025
11567
Ответ дляAllycia
Вы наверное, ушли с прежней работы, что то завершили, тяжело морально, переживаете ,но при этом настроены воинственно, хотите найти, предпринимаете действия. Работу найдете в ближайшие 3 мес.
Апрель Ивановна• 03 сентября 2025
11568
Доброго дня. Дівчата допоможіть будь ласка. Працюю на цій роботі вже два роки, обожнюю її. З цього місяця переводять в інший відділ з начальником дебілом. Але ходять слухи що його скоро звільнять. Я його ненавиджу. І мучає питання чи залишатись на цій роботі чи шукати іншу. Заздалегідь дякую
Розбещена цяточка• 03 сентября 2025
11569
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую🙏🏻
Тану на сонці• 03 сентября 2025
11570
Вітаю скажіть будь ласка хочу звільнитись чи буде нова робота у мене, дякую) Леся 43
Розбещена цяточка• 03 сентября 2025
11571
Ответ дляyour style
Дякую вам:) . Витягла карти, то сфера діяльності показує, це все , що пов’язано з красою. І не тільки . Також психологи, коучі, журналістика проходить також по карті. Не переживайте:) - фінанси будуть. А в 24 році і буде зміна.
Доброго вечора, Альміра!
Подивіться будь ласка, нещодавно я влаштувалась в компанію діяльність якої повʼязана з красою, але в мене є певні сумніви Чи зможу я тут заробляти так як вони обіцяють і чи буду встигати, дякую за відповідь
Триндю-бриндю• 03 сентября 2025
11572
Можна по фото глянути які ритуали робили над прикрасою?
Allycia• 04 сентября 2025
11573
Ответ дляЗабризкана водою
❤️
Таро Христина• 04 сентября 2025
11574
Ответ дляТриндю-бриндю
Хтось робив на вдачу щось. Крива робота. На вдачу, везіння, не поток грошей, а скоріше виграш, приток неочікуваних сум.
your style• 04 сентября 2025
11575
Ответ дляРозбещена цяточка
Доброго вечора, Альміра!
Доброго вам дня, Альона. Ввечері подивлюсь
your style• 04 сентября 2025
11576
Ответ дляРозбещена цяточка
Доброго вечора, Альміра!
Добрий вечір, Альона:) Щодо роботи. Я не бачу, щоб було те, що вам пообіцяли. Наче обіцяно вам багато, а от щодо фінансів- то тут буде їх не стільки , скільки ви очікуєте. Менше буде. Стосунки з керівництвом. Хотілось би щоб трішки краще були вони у вас. Тут керівництво матеріально орієнтоване. І тому будуть часто проявляти егоїзм, в якійсь мірі , навіть, нечесність. Від роботи цієї я також не бачу, щоб ви були морально задоволені. Тут є певні обмеження, і неможливість реалізувати свій потенціал. Впродовж пів-року- рік- я бачу ваше незадоволення, воно тільки зростатиме. Ваші очікування не виправдаються.
your style• 04 сентября 2025
11577
Ответ дляAllycia
Добрий вечір:) Перспектива знайти вам впродовж 2 -х місяців - доволі велика. Є велика вірогідність, що ви отримаєте пропозицію впродовж вказаного терміну. Ця робота у вас буде більш відповідальна.
Апрель Ивановна• 04 сентября 2025
11578
Дівчат подивіться будь ласка,питання вище. Чи залишатися на роботі?
Laksmi• 04 сентября 2025
11579
вітаю! подивлюсь ваші питання за зворотній зв´язок. пишіть будь ласка в особисті.
Розбещена цяточка• 04 сентября 2025
11580
Ответ дляyour style
Альміра, дуже дякую Вам!Можете подивитись, якщо я звільнюсь чи знайду щось інше?