Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
TheTarotReader• 28 августа 2025
Ответ дляСмурфетта
Так і не подзвонив. Уже, мабуть і не буде
Посмотрела ваш вопрос. Забудьте об этом человеке. Он к вам подкатывал ради спора к кем-то. Сам себе доказать.
Не стесняюсь• 28 августа 2025
Ответ дляTheTarotReader
Есть группа, коалиция людей (два - три человека), которые Вас видеть в коллектив не хотят. Решают не они.
Спасибо
TheTarotReader• 28 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Спасибо
Пожалуйста ’уволят или нет’ лучше смотреть индивидуально и на срок не более, чем месяц.
Оксана-1939• 28 августа 2025
Хто може глянути чи варто їхати за кордон в неделю -понеділок. Чи не попаду в черги в рахунок прийнятого закону про виїзд чоловіків. І чи взагалі буду задоволена поїздкою. Оксана
Оксана Таро• 28 августа 2025
Ответ дляОксана-1939
Здравствуйте. Сам переезд будет напряжённый, вероятны какие-то задержки, непредвиденные траты. А вот поездка принесёт эмоциональное удовлетворение, будете довольны
Оксана-1939• 28 августа 2025
Ответ дляОксана Таро
Дякую
Паспортний стіл• 28 августа 2025
Доброго дня. Хто може, подивіться будь ласка, як складеться зустріч, знайомство з чоловіком, заплановане на завтра-післязавтра. Чи можливі між нами стосунки. Віра.
Налогообложу• 29 августа 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Добрий день. А ім´я чоловіка?
Я Вас не боюся• 29 августа 2025
Буду дуже вдячна якщо хтось зможе подивитись що мене чекає в особистому житті. Чи буду далі гризтись з чоловіком? Катерина 31.08.87
Забризкана водою• 29 августа 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Изменения в личной жизни будут какие то. Вы устали, все тянете на себе, многое взвалили на себя, часто погружаетесь в мысли о прошлом,скучаете за прежней жизнью , живете воспоминаниями, но какая то трансформация произойдет, что то закончится, уйдете из нынешней ситуации.
Забризкана водою• 29 августа 2025
Ответ дляlelya_dn
Добрий день! Подивіться будь ласка
Така ситуація, чоловіку не подобається ставлення до нього на роботі. Шукати нову роботу чи пристосовуватися до того що є?
Микола, 47 років . Дякую!
На работе у него наладится все, найдет общий язык. Возможно проявит себя как специалист работая в команде, доволен будет.
Может к нему относятся как к ученику, не совсем считают опытным.
NeverEver-tarot• 29 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Добрый день. Посмотрите пожалуйста. Могут ли меня уволить с нынешней работы?
В течение месяца не вижу по картам, что вас могут уволить. Только если сами не решите уйти
Я Вас не боюся• 30 августа 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо за расклад. Все правда кроме того , что скучаю за прошлой жизнью. Буду надеяться, что трансформация будет позитивная
Не стесняюсь• 30 августа 2025
Ответ дляNeverEver-tarot
Спасибо
Мурзилка• 31 августа 2025
Добрий день! Прошу допомоги тарологів.
Переживаю за сина Олександра 23.12.2003 р.н. Він покинув вже два Виші, не подобається навчання, трохи працює на себе. Але зараз ситуація, коли треба планувати виїзд за кордон, поки дозволили. Він дуже хоче в США. Чи вийде в нього найблищий рік виїхати і там влаштуватись на навчання/роботу?
Оксана Таро• 31 августа 2025
Ответ дляМурзилка
Добрий день! Прошу допомоги тарологів.
Я позже посмотрю
Таро Христина• 31 августа 2025
Ответ дляМурзилка
Добрий день! Прошу допомоги тарологів.
Ні. Не випадає виїзд за кордон і навчання там робота.
Під лежачий камінь вода не тече.
Оксана Таро• 31 августа 2025
Ответ дляМурзилка
Добрий день! Прошу допомоги тарологів.
Выехать заграницу (США) в течение года он сможет. Дорога открыта и карты это показали. Обучение нет. И с работой тоже сложности. Плюс оформление документов тоже не простой процесс.Желание у него есть. Но оно основано больше на эмоциях. Реальных действий или плана действий нет.
Мурзилка• 31 августа 2025
Ответ дляОксана Таро
Дякую за відповідь. Схоже, що так все і є.
Розбещена цяточка• 01 сентября 2025
Доброї ночі, подивіться будь ласка мені щодо віддаленої роботи, я пройшла уже стажування, але є сумніви, чи варто йти, також маю іншу пропозицію на схожу вакансію
Налогообложу• 01 сентября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Щоб відповісти на ваші питання тарологу потрібно сконцентруватися на вас і вашій ситуації, тобто ім´я точно потрібно. В чому саме сумніваєтесь?
Розбещена цяточка• 01 сентября 2025
Ответ дляНалогообложу
Перепрошую. Альона 03.04.85
Сумніваюсь чи зможу встигати ( менша дитина завжди зі мною)чи зможу гарно заробляти як обіцяють?
Найщасливіша• 01 сентября 2025
Дівчата подивіться будь ласка чи влаштується найближчим часом, Олексій 42, на роботу. Дуже довго вже не працює.
Меряю линейкой• 01 сентября 2025
Ответ дляНайщасливіша
В течении месяца,поступление на работу будет удачным,с положительными эмоциями и ощущением,правильного выбора
Оксана Таро• 01 сентября 2025
Ответ дляНайщасливіша
На работу устроится. Но не так скоро, как хотелось бы. Нужно проявить больше активности в поиске. По итогу - работой будет доволен
Таро Христина• 01 сентября 2025
Ответ дляНайщасливіша
Ні. На місяць - два відповідь ні.
Таро Христина• 01 сентября 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Перепрошую. Альона 03.04.85
Не будете встигати. Попереду величезне емоційне навантаження і сльози.
В танке• 01 сентября 2025
Подивіться, будь ласка, і мого сина Ярослав 08. 04. 1999 чи найближчим часом отримає роботу? Дякую