Вітаю! Така ситуація - продавець на олх не хоче відправляти дитячу іграшку, пропонує лише самовивіз "Голосеевский. Напротив Метро, Эпицентра остановка, можно торговый центр Республика."
Чи має хтось бажання та лишній час, забрати її і відправити мені? В скільки ви таку послугу оцінили б? Це маленьке доміно :) Заздалегідь дякую за відповідь.