Шлях до зірок• 11 января 2024
Мукачево. Шукаємо друзів.
Переїхали з сином з Києва до Мукачево, не витримали нерви. Хто може поділитися досвідом життя в цьому місті?
Дева Мария• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ви так пишите ніби з Києва я виїхала по власному бажанню. В мене дитину тіпає вже від тривоги, у нас вікна 2 рази за рік вилітали. Я шукаю де можна спокійно спати і не бігати в паркінг ночами.
Ну так благодарите , что есть где спать ночами спокойно . Нервная вы такая. Я вообще в село уехала , ни о каком транспорте речи нет . Но зато сплю ночами . А для более быстрого успокоения , приедете в Киев под обстрел , поверьте мукачевская брусчатка будет менее заметна )
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Обычный город, цены как везде. Дороги так себе, зато зимой не сильно холодно. Для умеренной жизни подойдет. Часто бывают туманы, дожди.
Я обожнюю тумани і дощі. А як там літом? Немає спеки?
Любительница• 11 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Как везде по Украине. А если влажность, то будете как пареная репа
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Можливо.
Але убога і брудна маршрутка, що їде бруківкою це треш!
Бруківка то вічна дорога. Уїзжайте з Мукачево.
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
А ви поживіть в Києві 2 роки війни, то відчуєте всю печаль.
А Ви поживіть в Харкові, Маріуполі, Херсоні.
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
В Румунії як і в інших містах Європи існує нормальний муніципальний транспорт, що не страшно зайти і проїхатися.
А у великих містах цілком нормально їздити на метро чи трамваях, якщо що.
Так їзжайте далі. В Румунію.
НеГолосую• 11 января 2024
В Мукачево огромный плюс, оттуда ездят прямые поезда в Словакию и Венгрию
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляПампушечка
автор не от скуки переехала и не развлечений ищет
Якраз таки від скуки. Сидить уже пів дня і хає той Мукачево, розважається.
Запароленое одеяло• 11 января 2024
Ответ дляПерша на селі
А виды какие атмосферные
Представляю роскошь в теплое время года 😍
Я з Черкас і таких видів не має. Мені б хотілося мати такий вид з мого вікна, але місто оточено з Дніпром, Сосновим бором (гриби, гриби, гриби) , є тихі, спокійні парки де можна насолодитися красою природи.
Затишне кубло• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Можливо.
Вам нужна не подружка, а такая же нытичка, которая будет вместе с вами обсирать город, местное население, климат, погоду, природу. Не важно, в каком месте вы будете жить
Тракторні війська• 11 января 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
На что заслуживаете, что и видите.
Красота в глазах смотрящего.
Аж смішно читати ваш коментар. Від того, що я хочу бачити прекрасне навколо, нажаль те що я бачу під ногами та осторонь ніде не дівається.
Ласую колобками• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Європейський? Навіть після Румунії він виглядає українським: ями, погані дороги, освітлення відсутнє, міський транспорт жахливий, цигани брудні. Я живу в спальному районі і нічого європейського не бачу.
Невже гірше Києва?
Шлях до зірок
• 11 января 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я вже давно вийшла з чату. А от коментарі і далі сипляться.
Докладальниця• 11 января 2024
Ответ дляОдні думки
Я летом 2016 была во Львове. Вот 1 в 1 впечатления как Вы написали. Я уже даже подумала, что это мой пост, но я про Львов не писала вроде) Бомжатник еще тот, хотя здания красивые
Мы в поезд сели. Тоже пара ехала с нами в купе. Проездом были. То так же были удивлены откуда эти восторги. Они вообще с Европы ехали:)) я была в 14году. Честно говоря надеялась что все таки что-то изменилось. Смотреть как твоя история находится в таком состоянии так лучше совсем не видеть.
Докладальниця• 11 января 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Моя мама так Париж описывала, когда впервые там оказалась.
Ну кстати, про Париж часто такие отзывы. Но Париж это мегаполис по сути. А вот Львов можно было бы и поберечь.
Докладальниця• 11 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
О. Ви описали моє враження про Львів. Жили в центрі біля ратуші. Це капець. Товпи туристів і відповідно злодюг і бомжів. Дуже тісно, грязно, все якесь обдерте. Естетичного задоволення я не отримала. Були в 21 році. Їздили з сином в аквапарк , так спальний район мені більше сподобався ).
А от цієї осіні у Вінниці жили тиждень - дуже сподобалось місто.
О, я в 14 была. Надеялась что сейчас лучше, а вы развели мои надежды. Мы кстати тогда тоже возле ратуши жили. В самом центре. Мужа ещё с квартирой кинули. Кстати, единственный раз за все время что ездили. Хотя сколько и по Украине и Крыму тогда снимали и за границей на кидки только вот во Львове попали.
Мира всем• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
На цих убитих і неосвітлених дорогах їздити треба на джипі. А в європейських містах з транспортом і дорогами все ок. Якщо вже хтось пише що місто європейське, то покажіть де ця європа в Мукачево?
Автор, вы добровольно переехали в этот город, чтобы его сейчас овном поливать?
Нормальный небольшой город, в центре прикольно. Это же не областной центр, чего вы ждали от него? Нью-Йорк, Лондон, Краков может?
Цідило правди• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Автор, це вже відремонтовані дороги 😅Ми тут з самого початку війни, самі з Києва.А скільки сину років?
Цідило правди• 11 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Тоже планируем перебраться из Киева куда-то. Думаю о Мукачево и Ужгороде, подскажите пожалуйста как вам Мукачево на первый взгляд. Изначально думала об Ужгороде, но в Мукачево есть у мужа родителей знакомые и муж настаивает на Мукачево... А я нигде не была там, вот поеду смотреть через пару недель. Но очень сомневаюсь. Как там дела со школами (если у вас конечно ребенок в школе)?
А Мукачево отличные школы!Город более компактный и чистый чем Ужгород, для детей есть абсолютно все и даже новенький бассейн Аква Сити.+ Аквапарк
Домашня Зюзя• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Я киевлянка, бежала из Мукачево через 2 недели в начале войны, аж кроссовки спадали
сою не люблю• 11 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Тоскливый город, кроме замка Паланок смотреть нечего
Если хочет вкусненького, то сходите в паб Справедливый Гадзя, он прям возле замка. Отличный выбор мясных изделий и сыра
Скажите, пожалуйста, в каком городе норм и не скучно? Тоже собираюсь переезжать
Любительница• 11 января 2024
Ответ длясою не люблю
Харьков. Тут не скучно Хотите сюда?
Домашня Зюзя• 11 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Харьков. Тут не скучно Хотите сюда?
А чего вы язвите, и вы выезжайте!
Любительница• 11 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А чего вы язвите, и вы выезжайте!
Я никуда не выезжаю, просто рассказываю то, что видела и почувствовала. Харьков нельзя сравнить с Мукачево.
Стріляний птах• 11 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
У чоловіка напарник з Мукачева - їздить працювати в Київ бо там роботи немає, а це щоб підвищити посаду перейшов з графіка 7/7 на 5/2 (коли було неділя через неділю то міг їздити додому, а тепер ні), але це було принципово бо роботи кваліфікованої там майже немає.
Цей напарник привозить з Мукачева дуже смачні майже натуральні смаколики - їх чомусь ніде більше не бачила, крім привезених саме звідти (цукерки, якийсь цікавий у маленькому відерці перетертий чорнослив без цукру і ті).
Це леквар.
IQ 80• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Мне не гулять, а жить там.
сбежали, я чахнуть стала там,
Десь так, але...• 11 января 2024
Ужгород- это май лав
Прям рекомендую всем, он сейчас развивается очень, много мест для прогулок, красивейшая набережная, уютные кафешки разнообразные, отличные школы, вообщем мне Ужгород прям очень зашел, хотя думали про Львов, но нет.. рекомендую Ужгород
Платье Длинное бальное• 11 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
А чому люди так реагують на критику їх міста? Живуть і не помічають проблем, бо звикли вже і до поганих доріг і до відсутності інфраструктури. То треба і далі жити з заплющеними очима і нічого не помічати?
Ну то як Вам не подобаєиься, то Вас ніхто не тримає в місті. І це стосується всіх міст. Навіть Києва. В кожному місті є щось гарне і є якісь недоліки. Але ж ви так відгукуєтесь про місто, в яке ж самі приїхали ховати свою дупу. Не подобається - поїхала далі, шукати ідеальне місто. Але ж ні... Може це з вами щось не так? Правду тут вище написала мабуть місцева дівчина, що з вами спілкуватися не варто, як і познайомити з містом. Вам все буде не так, бо ви така людина.
Шлях до зірок
• 11 января 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ховати свою дупу.
Як інтелігентно. Надіюсь вам і вашим дітям ніколи не доведеться ховати свою дупу.