Бізешка• 12 января 2024
Світ зійшов з розуму. США та Британія готуються в найближчі години розпочати
Війну проти Хуситів. В Ємені вже розпочалась мобілізація. А прем´єр Британії добрив нанесення ударів по Ємені
Татьяна_М5• 12 января 2024
Ответ дляМарипосса285747
Не зря я таки наелась...опять. как чувствовала
Не останавливайтесь. У вас есть ещё 3 дня, чтоб уничтожить годовой запас.
Ответ дляlisulya
А вообще это печально. В конце 22 был один невменяемый террорист на весь мир - парашка. А теперь как бы они потерялись в толпе
так для того і науськують своїх прикормлених шавок по всьому світу, щоб відволікти увагу. На Балканах не вдалось, з хамасівцями теж прольот, в Південній Америці щось пробують, але там інші ’тримають’, північна корея теж не гравець, а опудало... але там підпалять, там.... на якийсь час відволічуть. Крім того, створюється картинка ’мир сошел с ума’
@ альонка@• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Як знайдете - поділіться, хочу стоматолога і перукаря кудись втиснути
Знайшла, можливо якось втиснете там перукаря
Yegonyashka• 12 января 2024
Ответ дляPole
От як тепер спати...
тоже боитесь проспать следующую серию?
Марипосса285747• 12 января 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Почему три?
Tatka Kiev• 12 января 2024
Заї.ли
Щось я стала багато матюкатись
Мужики, вся біда в них, вічно воюють
Щось я стала багато матюкатись
Мужики, вся біда в них, вічно воюють
Татьяна_М5• 12 января 2024
Ответ дляYegonyashka
тоже боитесь проспать следующую серию?
Уже ж выяснили, в следующей серии голод, теперь у всех работы не початый край. День и ночь, без отдыха и сна, нужно наращивать сало, укреплять организм быстрыми углеводами и т.д.