Цікавий писочок• 12 января 2024

Питання до дівчат: у кого діти до року та мають безвихідне становище.

Маю подругу з маленькою дитиною 5 місяців. У неї в сім*ї досить розповсюджена ситуація, до декрету працювала-зараз грошей не вистачає, постійні сварки з чоловіком. Вона вже згодна віддати дитину в дитячий садок, помогти немає кому, а няню наймати немає сенсу-вся зарплатня піде на оплату няні. Але у нас начебто немає дитячих садків, щоб приймали дітей до року? Чи є? Можливо є приватні садочки? Локація-Київ. Я часто тут читаю пости дівчат, які опинились в схожій ситуації, цікавить ваша думка: Чи змогли б ви віддати вашу дитину до року в дитячий садок? Особисто я не знаю, чи змогла б віддати таку маленьку дитину в садок.
Из Виа-гры• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Хай мама тоже чеше рєпу
Я тільки за , якщо вирішили народжувати дитину, а фінансово не готові були, то хай думають рвзом, що хто і як заробить. Автору запросто вже можна в кол центрі працювати здому. Погуляє з дитиною ввечері, чи й не проблема. І там же через день є графік.
Я вийшла, як дитині 3 місяця було. Не із за грошей, а зрозуміла, що своїй посаді, яку заробила чесним трудом і розумом помашу ручкою, і вийду з декрету знов на якогось менеджера, з окладом в два рази меньшим. Чоловік заробляв теж добре, то не варіант йому дома сидіти. Сидів мій батько, і іноді мама , бо мама працювала тоді. Вияилось , що кращої няні ніж мій тато немає. І це людина військова ( а це діагноз, в його випадку), який зроду не знав, що таке догляд.
В екстренних ситуаціях все у всіх получається.

Chaterbox• 12 января 2024
Ответ дляБаба Йога
У мене в подруги була така ж ситуація, чоловік заробляв копійки, вона вийшла на роботу коли сину було 3 місяці, а чоловік сів вдома доглядати дитину, живуть так вже 4 роки, вона працює він в неї на шиї сидить. Чесно кажучи не розумію таких сімей.
А если женщина сидит на шее то нормально?)
Кондуктор троллейбуса• 12 января 2024
Ответ дляChaterbox
Да это нормально, что женщина в декрете сидит на шее мужа. Муж и должен семью обеспечивать первые годы , когда ребёнок маленький.
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Никто никому ничего не должен. Раз оба ни кола ни двора, то пусть оба ’должен’
#Пойду_кгадалке• 12 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У нас мужчины и женщины имеет равные права и по закону тоже могут идти в декрет
Кондуктор троллейбуса• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Это вам никто ничего не должен, вы же женоненавистница. А нормальным женщинам их мужья и должны и без проблем обеспечивают их. Но к сожалению не все мужья такие.
Мастер Пис• 12 января 2024
Так
Ваша подруга может же стать самой няней, взять еще одного малыша 5 месяцев.
Может какая-то мама доверит свое чадо )

Локшина на вухах• 12 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Якщо проблема тільки через нестачу грошів, то шукати підробіток на вечір. Батько після роботи з дитиною, мама на прибирання квартир, наприклад.
Краще батько після основної роботи на прибирання квартир.
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну как видим автору не повезло. А что там у меня сидите и придумывайте. Нормальный не про автора с мужем
Пукимончиг• 12 января 2024
В садик это не вариант.
Искать удаленную работу с подходящим графиком.
А еще придумать подработки: часто дропшипингом занимаются, хендмейд изгодавливают и продают, еду на заказ готовят, вечерами ( когда муж с ребенком) стригут, ногти делают, убирают и тд....
курасаны• 12 января 2024
Муж есть, жилье есть, деньги на няню есть. Это у вашей подруги проблемы
Відморожена• 12 января 2024
Во первых нахрена этот муж, я женщина осталась с ребёнком, муж бросил и на трех работах работала, а мужик не может ещё на одну работу пойти, а эта жена ему ещё детей рожать будет, куда она смотрела рожая первого
Відморожена• 12 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Тому я і питаю може є якісь приватні садки, де наприклад одна няня доглядає трьох малюків(тоді оплата дешевше). Це я фантазую, як варіант
А где она на частный сад денег возьмёт, кем она работать пойдёт на тысяч 50000 в месяц?
Відморожена• 12 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мужчины познаются в декрете. Я 6 лет встречалась с мужем и понятия не имела, что он оскотинится после рождения ребенка
Кстати я смотря на своего бывшего понимаю что были звоночки на что нужно было смотреть до беременности, поэтому и у вас тоже были , но вы были влюблены и не замечали. Люди не меняются , г... остаётся г...
Крижана бурулька• 12 января 2024
Державні садочки з 1,6 рочків зараз приймають. Це раніше були садки, наприклад, мою маму віддали у садочок в 3 місяці, бо треба було виходити на роботу, моїй бабусі, це у Києві, 1965 рік :)
Баба Йога• 12 января 2024
Ответ дляChaterbox
Сімʼю (в більшій частині або повністю) має забезпечувати чоловік, чоловік має заробляти а жінка народжувати та виховувати! Поки чоловіки не мають функції народжувати, нехай заробляють гроші
Chaterbox• 12 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну на период родов да, а потом ? Мужчины не хуже женщин умеют воспитывать , потому какое то странное утверждение.
Chaterbox• 12 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А почему не жена, если муж в декрете?
Заздрість то погано• 12 января 2024
Водила дочку к няне, у которой ребёнку 6 месяцев на пару часиков.
Потом ещё искала няню, то в объявлениях попадалось «няня у себя на дому, в декрете имею 2 детей маленьких».
Ваша знакомая может к себе деток брать за стоимость меньше, чем обычная няня.

AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Краще мати. Від дитини стомилася ж
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляВідморожена
А нахрена мужику это все не думали
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Не має. Часи змінилися. Чоловікам без тої функції прекрасно живеться бо діти жінці потрібніші
Жинси на дитину• 12 января 2024
Ответ дляВподобайден
вообще в садах, где есть ясельная группа, берут с полутора лет
99% садиков с яслями берут с 2 лет. Редкие исключения с 1,6, это надо сильно поискать и не в каждом городе будут.
Вподобайден• 12 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
бесплатно да, но вот если на ’ремонт’ задонатить...))
Жинси на дитину• 12 января 2024
Ответ дляВподобайден
И система не пропустит, и ремонт не поможет, потому как нет таких групп
Вподобайден• 12 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
ясельных групп нет?
Жинси на дитину• 12 января 2024
Ответ дляВподобайден
ясельных групп нет?
Ясельных групп с полутора лет нет
Регионщица• 12 января 2024
В моєї знайомої чоловік помер. З 6 місяців залишала дитину просто закритою вдома, в тому числі на добу. І нічого
Ермолайчик• 12 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А як таким дітям наймають нянь?
Ну так хай подруга найме няню чи Ви думаєте садок для грудних діток буде безкоштовним? Шкура вичинки не вартуватиме.
Як варіант, шукати підробіток на вихідних або коли чоловік вдома, нічні зміни (якщо витримає). Або чоловік нехай шевелиться активніше
Баба Йога• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Щиро вам співчуваю, що в вашому житті саме так, що діти потрібніші комусь більш а комусь менш!