13 января в 21:17

Цирк Дю Солей, Гогвардс, хтось відвідував?

Поділіться враженнями, будь ласка. Вартує своїх грошей? Дітям 16 і 9, мамі 44 буде цікаво?))
Нафаня Маня 13 января в 21:21
У нас в Ужгороді таке не показують.
Так шо, даруйте.
5 1
ТигрЛьвович 13 января в 21:22
Це не цирк Дю Солей, можливо деякі актори колись там працювали тому і написали що шоу від зірок цирку дю солей.
У справжнього цирку Дю Солей всім цікаво, аде сумніваюсь що вони поїдуть до нас до закінчення війни. І у справжнього Дю Солей білети стартують від 50 евро.
автор З горіха зерня 13 января в 21:23
Ответ дляТигрЛьвович
Це не цирк Дю Солей, можливо деякі актори колись там працювали тому і написали що шоу від зірок цирку дю солей.
У справжнього цирку Дю Солей всім цікаво, аде сумніваюсь що вони поїдуть до нас до закінчення війни. І у справжнього Дю Солей білети стартують від 50 евро.
Анонсують саме як Дю солей
Salsa-24da 13 января в 21:23
Ответ дляНафаня Маня
У нас в Ужгороді таке не показують.
Так шо, даруйте.
У нас в Харкові навіть показують
автор З горіха зерня 13 января в 21:24
Ответ дляНафаня Маня
У нас в Ужгороді таке не показують.
Так шо, даруйте.
Міняймося на Дніпро, Ви будете на вистави ходити, а ми від ракет хоч трохи відпочинемо
2 1
ЭмчЭндЭм 13 января в 21:25
Я была на представлении типо участников цирка - вообще не стоит
автор З горіха зерня 13 января в 21:25
Ответ дляSalsa-24da
У нас в Харкові навіть показують
Ото точно відчайдушні чи то гроші дуже потрібні
gem-nli 13 января в 21:26
Кременчуг были недавно гастроли. Не ходила, но тоже интересуют впечатления, т.к. реклама завлекающая.
автор З горіха зерня 13 января в 21:26
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я была на представлении типо участников цирка - вообще не стоит
Можна трохи детальніше?
ЭмчЭндЭм 13 января в 21:26
Ответ дляgem-nli
Кременчуг были недавно гастроли. Не ходила, но тоже интересуют впечатления, т.к. реклама завлекающая.
Фигня полная, для детей
Salsa-24da 13 января в 21:27
Ответ дляЗ горіха зерня
Ото точно відчайдушні чи то гроші дуже потрібні
Ви думаєте типу в Дніпрі краще?)
автор З горіха зерня 13 января в 21:28
Ответ дляSalsa-24da
Ви думаєте типу в Дніпрі краще?)
Та так, плюс мінус срака приблизно однакова))
ЭмчЭндЭм 13 января в 21:29
Ответ дляЗ горіха зерня
Можна трохи детальніше?
То, что показывали у нас - как будто отчётный концерт цирковой студии, не более. Для меня лично было
ТигрЛьвович 13 января в 21:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Анонсують саме як Дю солей
Брешуть
Ось офіційний сайт цирку Дю Солей, там зовсім інші вистави. І я ж кажу справжній легко відрізнити по ціні квитка)
https://www.cirquedusoleil.com/shows
Нафаня Маня 13 января в 21:31
Ответ дляЗ горіха зерня
Міняймося на Дніпро, Ви будете на вистави ходити, а ми від ракет хоч трохи відпочинемо
А я і так помінялася.
Знаєте, як це робиться? Збираєш дітей, документи і ліки, їдеш 2 доби, платиш оренду - і відпочиваєш від ракет. Якось без дю солею обходимось.
Директор Пляжу 13 января в 21:32
Ну настоящий цирк Дю селей это нечто. На ютубе есть.
автор З горіха зерня 13 января в 21:33
Ответ дляЭмчЭндЭм
То, что показывали у нас - как будто отчётный концерт цирковой студии, не более. Для меня лично было
Ясно, дякую
ТигрЛьвович 13 января в 21:34
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну настоящий цирк Дю селей это нечто. На ютубе есть.
О да, мы правда только на 1 представлении вживую были, супер. В другой цирк теперь врядле пойдем )))
автор З горіха зерня 13 января в 21:37
Ответ дляНафаня Маня
А я і так помінялася.
Знаєте, як це робиться? Збираєш дітей, документи і ліки, їдеш 2 доби, платиш оренду - і відпочиваєш від ракет. Якось без дю солею обходимось.
Та ми тільки з Карпат повернулися, наче і відпочили, але психіку все одно не відновили. Вернулися- а тут знову вибухи, хочеться назад в гори...
автор З горіха зерня 13 января в 21:39
Ответ дляТигрЛьвович
Брешуть
Ось офіційний сайт цирку Дю Солей, там зовсім інші вистави. І я ж кажу справжній легко відрізнити по ціні квитка)
https://www.cirquedusoleil.com/shows
Дякую. І тут нас, українців, розводять
Колишня муза 13 января в 21:42
Да! Мы с семьей были в Лас Вегасе, в Белладжио. На водном шоу. Очень круто. Рекомендую. Нам очень понравилось.
2 2
ТигрЛьвович 13 января в 21:43
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую. І тут нас, українців, розводять
Розраховано на не знання ( Нажаль може бути в будь якій країні, не тільки у нас
Мудрецыха мира 13 января в 21:44
От артистов Дю Солей- получил я Пи...лей!
Колишня муза 13 января в 21:46
Почитала коменти. Думала, ви на справжній хочете підти.
В них там такий реквізит. Що самі круті вистави тільки в Белладжио бувають.
Гастролі теж бувають круті, але не думаю, що вони з утим усим їдуть в Україну. Ризиковано.
Намакушка 13 января в 21:46
Ось повернулась з вистави в Києві. Це було убого. Через 30 хв діти в залі просили батьків піти додому, бо нудно. Причому там гарі потер незрозуміло. Не рекомендую
1 2
автор З горіха зерня 13 января в 21:49
Ответ дляТигрЛьвович
Розраховано на не знання ( Нажаль може бути в будь якій країні, не тільки у нас
Добре, що є порадниця, де викривають багатьох шахраїв
Я ось тільки не можу зрозуміти, вони ж виступають саме під брендом Дю солей. За це не карають???
автор З горіха зерня 13 января в 21:52
Ответ дляНамакушка
Ось повернулась з вистави в Києві. Це було убого. Через 30 хв діти в залі просили батьків піти додому, бо нудно. Причому там гарі потер незрозуміло. Не рекомендую
Щиро дякую. Якраз і хотіли йти саме на Потера. Рекламу зробили гарну, а на ділі пшик((
Намакушка 13 января в 21:53
Ответ дляЗ горіха зерня
Щиро дякую. Якраз і хотіли йти саме на Потера. Рекламу зробили гарну, а на ділі пшик((
Я взагалі в шоці. У артистів стопи не натягнуті. Номера нудні і примітивні.
Напевно розраховано на дітей до 5 років, не більше
Намакушка 13 января в 21:54
А ще вистава англійською)
ТигрЛьвович 13 января в 21:55
Ответ дляЗ горіха зерня
Добре, що є порадниця, де викривають багатьох шахраїв
Я ось тільки не можу зрозуміти, вони ж виступають саме під брендом Дю солей. За це не карають???
Я думаю що справжньому Дю Солей і діла нема до цього. А може там хитрість якась, типа в назві 1 буква інша. Як кітайська підробка адидас називається абидас наприклад, і все , вже не плагіат.