Юпитерная• 14 января 2024

Допоможіть розрахувати довжину тюлі та к-сть кілець

Хочу, щоб було гарно)
Тюлі наче потрібно брати вдвічі більше довжини карнизу, а скільки потрібно кілець?
пАлАвинкА• 14 января 2024
Не удвічі навіть, а множте на 3,5, якщо легкий, тонкий
Советчица Года• 14 января 2024
Что бы была вуаль то 1 к 3. Если более прямые то 1 к 2.
автор Юпитерная • 14 января 2024
А як розрахувати потрібну к- сть кілець/гачків?
Борщичок• 14 января 2024
Візьміть з розрахунку 1 гачок на 12-15 см.
автор Юпитерная • 14 января 2024
Ответ дляБорщичок
На 12-15 см тюлі чи карнизу?
Борщичок• 14 января 2024
Ответ дляЮпитерная
На 12-15 см тюлі чи карнизу?
Карнизу звичайно, тюль буде присборений
ЗабежАЛОЧКА• 14 января 2024
Беріть тюль 1:2 або 1:2,5. Але коли будете купувати тасьму для тюля, то беріть з потрібним коефіцієнтом збірки. Я працюю в салоні штор і завжди раджу брати гачки з розрахунку кожні 7 см, тоді він провисати не буде і охайніше виглядати. Ну максимум кожні 10 см. Якщо брати тюль 1:3, то зверху на тасьмі мені не подобається як виглядає, бо дуже густо
Мрію про космос• 14 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а підкажіть, будь ласка, скільки метрів тканини потрібно на штори блекаут на карниз 3 м?
автор Юпитерная • 15 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дякую,а як це - потрібний коефіцієнт збірки?
ЗабежАЛОЧКА• 15 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Беріть 1:1.5 і тасьму на Ткстиль Контакті, з таким коефіцієнтом збірки виробництва Греції. Вона гарно тримає складку. Ця тканина досить цупка, тому 1:1.5 буде достатньо. Можна й 1:2
ЗабежАЛОЧКА• 15 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Коефіцієнт збірки 1:2 чи 1:2.5
ЗабежАЛОЧКА• 15 января 2024
Ответ дляЮпитерная
На 12-15 см тюлі чи карнизу?
Якщо довжина карнизу 3 метри то ділите 300 см на 10 см (або на 7 см). Треба брати від 30 до 42 шт