Луковая• 14 января 2024
Чим лікувати вірус?
Дівчата порадьте чим лікуватись. Чоловіка поклали в лікарню з запаленням легенів амбулаторно. Він там додатково захворів і приніс це все додому. У молодшого 39, у мене все почалось з 38, відчуваю буде те саме. Завтра чоловік поїде в лікарню на пів дня, я боюсь зійду з глузду хвора з дитиною. Що робити? Може спиртного випити чи таблетки якісь? Знаю що чарівної пілюлю не існує, а може є якійсь засіб….
Рубаю олівлє• 14 января 2024
аы водкой горячего ребенка отпаивать собрались?
я емли знаю, что вирус, даю всем Новирин. в первый день 4 таблетки, потом по 2- утром и вечером.
хорошо снимают симптомы и убирают темпеиатуру порошковые чаи из аптпки. они идут с парацетамолом и вит М
Луковая
• 14 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Та ні, дитину я лікую пастилками для горла та жарознижувальними. Його лікую як завжди, до лікаря завтра чи у вівторок, подивлюсь куди вилізе. чоловіку наче краще, а от мені б чогось що швидше одужати. Давно ще так погано не було.
Луковая
• 14 января 2024
І чому одразу водкой? Є коньяк, ром, джин, сухе вино навіть шампанське.
Кинг-Конгша• 15 января 2024
Алкоголь ні в якому разі, занижує імунітет, буде тільки гірше на наступний день.
миссДавеча• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
У вас гарячка чи ви щось курнули?
Кинг-Конгша• 15 января 2024
Якщо грип то Таміфлю, якщо вірус то противірусні при такій температурі вже пізно, не буде ніякого ефекту.
Луковая
• 15 января 2024
Ответ длямиссДавеча
У вас гарячка чи ви щось курнули?
Дивне питання, я наче все написала в старт пості.
Жена_КотораяСтена• 15 января 2024
Цибуля 1 шт + лимон 1 шт + 10 зуб часнику мілко порізати і залити 1 л окропу. Настояти мінімум годину. Далі відливати потрохи і розводити будь-якою кількістю води.
Випити це зілля за 1 день. Дуже швидко допомогає, але тільки, якщо починати лікування у першу добу як з´явилися симптоми хвороби.
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
вам забыться или вылечиться?
миссДавеча• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
А потім в супереч горілки додали джин, сухе і шампанське
Луковая
• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
вам забыться или вылечиться?
Тут питали про горілку, а я горілку не пью, не можу. А після свят у чоловіка залишився запас алкоголю. Чула є люди які таблетки не пьють, а алкоголем лікують застуду. Якщо чесно я у відчаї, погано що капець.
Ответ дляЛуковая
вы на приколе?
если будет у вас 39, то бахните нурофен и пейте чай с лимоном. всё.
какой блин алкоголь вообще?
Кинг-Конгша• 15 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Зрозуміло що це все натур. продукти, не шкідливі, природні антибіотики, і т.д. Але є одне але, наразі такі віруси ходять що це все до ,,попи дверці,,
Луковая
• 15 января 2024
Ответ дляАnnеt
вы на приколе?
какой блин алкоголь вообще?
Ви не розумієте, мені завтра півдня або день треба грати в Lego, лікувати, читати книжки і тд.
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
что есть в аптечке?
миссДавеча• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
Точно гарячка
Знову Я• 15 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Антибіотик до вірусів це як раз ’до попи дверці’
Экспертиза• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
І ви думаєте, що якщо кирнути, то все це робити буде легше?
Зробіть собі і дитині чаю чи компоту, ляжте вдвох і дивіться мультики. До чого ці подвиги?
Луковая
• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
что есть в аптечке?
Ибупрофен/ парацетамол, новірін, вітамін Ц. Думаю випити новірін як дівчата радили і Ібупрофен.
Кинг-Конгша• 15 января 2024
Ответ дляЗнову Я
Я писала про природній антибіотик( часник, цибуля) а не хімічний. Я не радила антибіотиком лікувати вірус, читайте уважніше.
Знову Я• 15 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А природний до чого?
Луковая
• 15 января 2024
Ответ дляАnnеt
если у вас больше чем 39, то нужно понижать. если 38 день-два, то это организм борется с вирусом и лучше не сбивать.
Я в курсі. Дякую.
Мая твая не панимать• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Кстати, да! Новирин и мне отлично помогает. Проверено. Главное, сразу начать принимать.