Леопардові панчохи• 15 января 2024

Як ви рахуєте, квартиру коли батьки дарують

Багато хто говоре, що самі зароблять діти, чому я маю купувати!
Результат:
вже голосів: 496
377 (76.01%) Добре, щоб жили потім окремо
119 (23.99%) Самі нехай купують діти
Добра всем!• 15 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Поставте себе на її місце, ви б зробили так само, бо потім її син може залишитися взагалі без нічого.
Сейчас ее сын записывает все на моих родителей.
У моих родителей есть еще сын. И им чужого не надо.
И меня так воспитали,.

Кондуктор автобуса• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
У мене з’явилась фінансова можливість купити квартиру. Спочатку думала якусь куплю, щоб здавати в найм і так колись до пенсії добавка буде. Але вийшло купити в новобудові та ще в 2-х кімнатну. Зробили ремонт...Син одружився і живе в тій квартирі. Не дарувала, ніколи мови не заводила чия квартира...І ось свати кажуть, чому я не оформляю квартиру на сина... Я промовчала...Що мені говорити? Я не знаю як далі складеться...
Це не їх справа. Хай дають 50%, потім мають право пхати свого носа
Домовенок Кузя• 15 января 2024
Конечно . И автомобіль тоже . Про Образование даже не говорю это база .
Хата на мати• 15 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Але ж фактично - квартира не її і це не чесно по відношенню до сина
Я супер-пупер• 15 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Вони вже одна родина, тому це і їхні справи теж.
Родина - це чоловік, дружина, діти. Я ні до кого не лізу, нічого не вказую. І яке вони мають право вказувати мені, що мені зробити з моїм майном. Особисто для мене свати це чужі люди. Вони вже пихались, що діти ледь не розлучились на першому році життя. То невістка старається мамі взагалі нічого не говорити. Вони не знають, що у дітей є гроші на 50% однокімнатної в новобудові. Я додам ще 50%. Але війна і ці постійні обстріли.... Діти не можуть вирішити, що робити.
Айболитная• 15 января 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
 Вивчайте українську мову краще, аби не шуткувати так
У вас також проблеми з мовою не завадило б повчити...🤭
Сірничок• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
так а что вы на такие закыды сватам ответили?
они это все при детях озвучили?

Добра всем!• 15 января 2024
Ответ дляХата на мати
Сын тоже так считает, а мама его считает- что он останется ни с чем, скорее всего.
Но мне не понятно почему он останется ни с чем, есть же квартира мамы и папы 🤣🤣🤣
Я супер-пупер• 15 января 2024
Ответ дляСірничок
они это все при детях озвучили?
Я нічого не відповіла. Нащо я буду з нею вступати в діалог на цю тему? Невістка опустила голову, син перевір розмову на іншу тему...
В курсі діла• 15 января 2024
Ответ дляSvitlo_
Від якого російського слова походить?
Це калька з російського ’я считаю’. Українською буде правильно - ’я вважаю’.
Не сперечайтеся і не наводьте приклади якогось зросійщеного чи радянського словника.
Хата на мати• 15 января 2024
Ответ дляДобра всем!
Пощастило зі свекрухою звісно)))
Life is Beautiful• 15 января 2024
Якщо є гроші, добре, коли дарують.
Ну ниче се• 15 января 2024
нам на першу квартиру допомогли батьки чоловіка, за що ми неймовірно вдячні. але ми самі собі оплатили весілля перед цим, з університету працювали, байдики не били. в 23 роки з їх допомогою купили квартиру першу (однушку захудалу без ремонту).
зараз фінансовий стан в нас інший, живем в новобудові, допомогли моїм батькам купити квартиру, якщо буде потрібно, купим і батькам чоловіка житло біля нас. Але дітям я проти купувати, бо є купа прикладів серед родичів, коли дітки сидять на сраці рівно, а батьки дупи рвуть їм на ті квартири... я планую лише допомогти, в разі, якщо я побачу, що діти докладують усих зусиль зі свого боку. а на блюдєчкє з кайомочкою квартири їм не планую подавати..
Біле пальто• 15 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Батьки помогли, але 50%мої
Говоре?)))
Оксана_12• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Нехай свати куплять таку саму і оформлять на доньку.
Оксана_12• 15 января 2024
Ответ дляКошкинДом
Ага,какая им разница, квартира все равно до брака приобреталась
Діти в офіційному шлюбі. При розлученні майже ніякої. Але при спадкуванні (а надворі війна) різниця вже є.
КошкинДом• 15 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ну то пусть сваты подумают и купят дочке
Борець за гаманець• 15 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Скільки треба рахувати? До 10 чи до 100?
спочатку уточнюйте чи від ’0’
Херсон це Україна• 15 января 2024
Я вважаю що кімнату в общаге, чи смарт але дитині треба купити. Нехай потім це буде стартовой виплатою для свого нормального житла.

Оксана_12• 15 января 2024
Ответ дляКошкинДом
Ну я вище так і написала
Педиатор_я• 15 января 2024
И мне и мужу квартиры достались от родителей, так как у нас их две, сын один, то одна будет ему)
Но это старый жилой фонд, планируем продать ее, доложить денег и купить в новострое, и оставить ему)
Считаю, что родители при наличии возможности должны помочь детям с недвижимостью, особенно если в свое время им помогли их родители
Нервогенератор• 15 января 2024
Мала можливість, купила, всім по однокімнатній, троє синів, двоє вже живуть, одна здається, син навчається в іншій країні. У одного сім´я, хочуть розширятися, нехай заробляють. Тай все, далі все самі.
автор Леопардові панчохи • 15 января 2024
Ответ дляНервогенератор
А ви сину оформили квартиру, щоб він міг продати? Чи усі квартири на вас?
Сонечко• 15 января 2024
Ответ дляБлиск думки
Ого как много .. я столько не рожала понимала что не смогу всем все дать
А що їм треба дати?
Ну що ви, мамо!• 15 января 2024
Ответ дляНервогенератор
Мені колись батьки купили стареньку хрущовку. У мого чоловіка не було квартири від батьків. Тому ми в ній прожили 4 роки, і купили трьошку вже самостійно. Ще через 4 роки продали обидві квартири і купили будинок. Дітям планую купити кожному однушку маленьку, а далі нехай самі. Старшому заробимо, а як молодший підросте то розміняємо будинок щоб йому однушка і нам щось. Якось так, якщо війна не знищить все вщент
Нервогенератор• 15 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Звісно, нехай що хоче, то й робить.
Олена_Луг• 15 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ой , а у моей дочки уже квартир куча ))
От одной бабушки 3ка в Ясиноватой.
Мужа добрачная 2ка - в Донецке.
От другой бабушки 3ка - в Керчи.
Куплена в браке 3ка в Севастополе.
Куплена в браке 3ка в Киеве , с прекрасным панорамным видом на аэропорт , и на все происходящее.

Эх … везунчики мы .
на Жуляні или на Борисполь?
Ну в Киеве то безопасно жить
Блиск думки• 15 января 2024
Ответ дляСонечко
А що їм треба дати?
А о чем тема ? Читали ?
Олена_Луг• 15 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а все это что? вот вы дали своим двоим каждому хороший счет в швейцарсокм банке и заранее оплаченную учебу в сорбонне?
а яхту для нормалного нескучного отдыха?
у ваших то єто все же уже есть?
ЧупакабраЗеБест• 15 января 2024
Ответ дляОлена_Луг
у ваших то єто все же уже есть?
а я ’это все ’ и не заявляю как необходимое чтобы родить в этот мирчеловека.