Акукарача• 15 января 2024

Укусила уличная собака

Девочки, сына куснула уличная собака. Через плотную штатнину, на ноге синяк и немного счесана кожа до сукровицы, кровь не бежала, перекись не шипела, но когда мазала йодом то говорит припекало. Нужно в таком случае паниковать или это только в случае глубокого укуса? Наблюдать за ней не сможем, это село, они тут болтаются туда-сюда и все друг на друга похожи, он тем более ее не особо запомнил. Я ходила туда, там уже нет собак ни одной. Спасибо.
Намазюкана нішою• 15 января 2024
Знайомий звертався в травмпункт, кололи щось кілька разів. Я б перестрахувалася
Не будь КакСвета• 15 января 2024
Нужно паниковать((( езжайте в травму
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 января 2024
Автор, про запасні діти Вам говорити ?
Коплю на груди• 15 января 2024
у мене так було, але декілька укусів, запеклась кров. робила уколи+прививка від правця
Плету корзинки• 15 января 2024
Мене в подорожі подібним чином вкусила собака (через туристичні штани, до незначної подряпини і синця на все стегно), вона була годуючою мамочкою і я вранці, коли нікого не було на вулиці, звернулася в кіоск, де її зазвичай в цей час підгодовували. Тобто я знала, чому вона мене вкусила. Я нікуди не зверталася.
Але якщо ви вдома на місці, то чому б не звернутися до лікарів?
Feel good• 15 января 2024
Нужно уколоть
СвітланкаОК• 15 января 2024
Такі питання вирішуються не на форумі, а в кабінеті лікаря-травматолога.
Бандитка Сью• 15 января 2024
Наче доросла, а звертається до порадниць замість лікарні
Розвідка Маші• 15 января 2024
Вам нужно в травмпункт срочно, чтобы укололи сыворотку от бешенства.
Розвідка Маші• 15 января 2024
Учтите, что не в каждом пункте она есть, сыворотка.
автор Акукарача • 15 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
был бы тут травматолог..... только семейные врачи сомнительной квалификации((
Сяду на шию, дорого!• 15 января 2024
укус собаки навколо рани завжди обробляють господарським милом.
у лікарів швидкої навіть є порошок господарського мила. це про першу допомогу....
по темі... вакцини скоріш за все немає ніде. в такому випадку рекомендують наші місцеві лікарі- наблюдати ЗА СОБАКОЮ, що б не дай бог не сдохла найближчими дями.
СвітланкаОК• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Ви можете отримати консультацію онлайн у нашого лікаря, зайдіть у Хелсі, запишіться на онлайн-прийом. Зробіть завчасно якісні фото рани при денному світлі. Опишіть ситуацію стисло і відправте лікарю. Якщо скаже, що треба вакцина, то до місцевої лікарні звертайтеся з конкретним запитом.
clernikol• 15 января 2024
У меня так было, была счесана кожа зубами. Ездила в трампункт, кололи от столбняка, от бешенства вакцины тогда не было
Плету корзинки• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Вам треба в травмопункт
Телефонуєте на 103 і питаєте, де найближчий до вас. Не треба ніяких записів.
clernikol• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Нет травпункта, больницы?
автор Акукарача • 15 января 2024
Ответ дляclernikol
Нет травпункта, больницы?
больница есть, там только семейные врачи. Травмпункта нет.
Потребую апгрейду• 15 января 2024
В селе собака... Я бы шла с ребенком на прививку.
автор Акукарача • 15 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Вам треба в травмопункт
найближчій в райцентрі, маршрутка ходить двічі: вранці і ввечері. Завтра мабуть поїдемо все ж. Але велике питання чи є там вакцини((( блін, на рівному місці проблема, сходив на пошту....
Мастер Класс• 15 января 2024
У моего сына была точно такая же ситуация с точно такой же ссадиной. Колол вакцину о бешенства.
Бува і таке• 15 января 2024
Меня сейчас забанят... Но уличных собак надо отстреливать. Дети часто стают жертвами нападения собак на улице.
Плету корзинки• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Буває, що вже зробиш. Але я б на вашому місці їхала все одно сьогодні. Якщо рвйцентр, попросіться вас покласти на одну ніч в стацірнар.
автор Акукарача • 15 января 2024
Ответ дляБува і таке
я конечно не настолько радикальна, но на эту собаку конкретно зла. Сын вообще шел в наушниках, даже не заметил ее, она сзади его грызнула. А как они на велики, мопеды кидаются, как сумасшедшие. Хотя тут это основное средство передвижения, могли бы давно привыкнуть.
Щастя-здоровля• 15 января 2024
Паниковать искать собаку и кормить
дамаАмстердама• 15 января 2024
Ви серйозно питаєте? Ви в курсі, що сказ завжди смертельний? Вам треба не панікувати, а взяти себе в руки і бігом дізнаватись, де є вакцина. Не буде в районі - їдьте в область. Не буде в області - їдете в іншу область. Відмовляють вакцинувати - вимагайте письмову відмову.
Синди Кроуфорд• 15 января 2024
В селе, тем более, риски бешенства выше. Ищите машину и в больницу. Многое зависит от время начала вакцинации, когда-нибудь через неделю - не подходит
Valechka-mk• 15 января 2024
К врачу обязательно.
Они колят все равно уколы на всякий случай. Подстраховаться нужно
clernikol• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Такси? Сосед на машине?
Valechka-mk• 15 января 2024
Ответ дляАкукарача
Ну ваше ж село не на необитаемом острове находится. Сели на маршрутку и в ближайший большой населенный пункт
всегдаДаДа• 15 января 2024
Ответ дляclernikol
Місяці тому дитину 13 років вкусив собака, не до крові, а тільки синець залишився.Приїхала навіть швидка.
Звернулися до свого сімейного, тільки від правця вкололи.Ввд сказу не було у місті вакцин.Миколаїв