Блондинка в Законе• Изменено 15 января 2024
Отец живёт в грязи
И ему это нормально
Я смирилась, так как переставить вещи его это уже пошла вон, ничего не трогай
Девочки, как у вас с таким родителем
КапитанльнаЯ• 15 января 2024
Я бы не лезла . Пусть живет как хочет - может , нравится ему . И потом , срач - дело субъективное . Кто-то пол моет 64 раза в лень , а кому-то 1 раз в 3 дня нормально . В шкафах все перекладывать - вообще трэш .
КапитанльнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляНоу коммент
Ну в новостях частенько проскакивают ролики, как люди засирали квартиру и потом соседи вызывали соцслужбы, там и психушка была. Зачем до такого доводить? Видимо их дети тоже так, как вы, говорили.
А какое соседям дело , с какой периодичностью я вытираю пыль и мою полы ? Я у соседям тоже не лезу с такими дурацкими претензиями .
Полуничка• 15 января 2024
Теж намагалась прибирати у домі свекрухи, купа хламу, зате нові сковорідки купує, краще б те що було розгребоа, а їй пофіг, мене тільки трусить
Небалувана Галя• 15 января 2024
Ответ дляLike-995b
Это деменция
Не обов´язково деменція. У моєї мами років з 50 таке, тягне до хати все, що може - посуд, меблі, розсаду, пакети, коробки і т.п. Дві шафи забиті одягом, який давно став малим. Одне пальто з 2000 року взагалі новеньке висить, скоро, мабуть, по другому колу в моду ввійде. І це тільки мінімальна з проблем, а спробуй тільки щось викинути, кінець світу прийде, бо їй все треба. У батька куми ще лютіший армагездець - у того по хаті не перейдеш, все заставлено хламом, навіть спати нема де, ночує в якійсь комірчині, на подвір´ї також склад невідомо чого. Що він, що моя мама цілком активні люди, йому 72, мамі буде 70, ще працює, сильно ними не покомандуєш.
УжеВотДа• 15 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Про субєктивізм срача-то Ви не були реально в такому житлі. В мене в свекрухи таке в приватному будинку,відколи свекор помер. Нагромадження ящиків,тряпок,немитих банок, банок з зірваною і попляснявілою консервацією,якісь рушники і простирадла драні. Прибирати не можна,викидати не можна,бо все треба. В хату волочаться пусті ящики,ганчірки з секунду і тд. Холодильник просклиз і загнив,унітаз не митий місяцями,ванна покрита шаром жиру і тд
При спробі прибрати починаються крики і тиск
Пампушечка• 15 января 2024
Без проблем.Колись приіжджала,прибирала,непотріб і стрйо викидала.Зараз вже до себе маму забрала доглядати,так краще і легше.
Місячне Сяйво• 15 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Схоже, що у нас спільні родичі))
КапитанльнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Это синдром дефицита . Мне моя маман пенку для волос передала 2 недели назад - 10 лет такой не видела в магазинах . Поржала и выкинула . А года 3 назад отдала босоножки тысяча девятьсот восемьдесят какого-то лохматого года выпуска , страшно зарубежные . Я ради прикола померяла - а подошва возьми да и рассыпься - шутка сказать , пролежать в шкафу около 40 лет ....
Цікавий писочок• 15 января 2024
Ну я б наприклад повбирала в квартирі/ будинку. Вимила б і попилососила. Витерла пил. Речі треба випрати і постіль, якщо це брудне. Ходити смердючий то не є ок. А ось в шафі речі хай складає, як хоче. То вже його справа.
КапитанльнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А зачем вы рветесь все это убирать ?
Хочу барабульки• 15 января 2024
В мене така свекруха. В неї не депресія і не деменція. Вона просто засранка.
УжеВотДа• 15 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А зачем вы рветесь все это убирать ?
Ну,ми живемо далеко,рідко їздимо,в чоловіка жахливий стрес від цього усього. Бо завжди мама була на висоті,вчителька,шанована людина,а зараз таке жахіття. Причому в житті і спілкуванні вона адекватна,нормально одягнена,купається.
Коли приїздимо то намагаємося прибирати. Я звільняю морозильник,холодильник від гнилоти і склянок,і у чорних мішках непомітно заношу в багажник,і чоловік швидко їде вивезти. Намагаємося постільнк переворушити і поміняти. Ну не лишиш же людину в такій блєвоті сидіти,навіть дітям ніде сісти поїсти
КапитанльнаЯ• 15 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
А , понимаю .
Гарантую неперелевки• 15 февраля 2024
Ответ дляВесела моль
Поубирайте ванну туалет и кухню. Его вещи не трогайте
Согласна абсолютно .
Вот лично вам понравилось бы чтобы в ваших вещах кто то лазил перекладывал местами и т.д??
Пацелуйнитуда• 22 февраля 2024
Маме 71,периодически убирает,но тяжело ей выдраивать весь дом.Приезжаю и делаю генеральную уборку.Да,не часто.