Басноплетка• 15 января 2024

12 років - забув/переплутав.... ой/ай.... Це пройде з часом?

Ніби і не глобальна проблема - щоб верещати... Але мене сьогодні накрило якщо чесно

Здала дитина зошит на перевірку вчителю... а вдома я (не він - я) виявила, що листочки з цього зошита в потрфелі валяються (відповідно в зданному зошиті - цнотливою красою видніються чисті листочки))).... то він виривав з іншої сторони листочки - ну і ці повипадали)

І оця неуважність скрізь. ДЗ записав - але не ті номери (як - не знає, каже що саме ці почув).
На КР писав відповідь на питання - а виявляється вчитель інше питання задавала (ну напри клад треба було про Індію нпаисати, а він - про Єгипет)

Короче, дякую Богові що живий-здоровий, але ж ця неуважність

п.с. Якщо що - в анамнезі було СДВГ і ЗРР
ЯкаКраля• 15 января 2024
На жаль далі лише гірше , бо процес дорослішання затримується і все більше помітна різниця між однолітками, дочці 15

ПотеряласЯ Я...• 15 января 2024
Ну так у него диагноз есть, пройдет это или нет, доктор скажет.
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляЯкаКраля
медикаментозно якось вирішуєте питання? чи спеціалісти допомогають?
п.с. якщо не секрет - в чому помітна різниця?
Советчица Года• 15 января 2024
В мене не пройшло. Мені 38
Освічую темряву• 15 января 2024
Моєму чоловікові 48, він і досі такий.
ЯкаКраля• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Ні, це не вирішується медикаментозно , все, що спеціалісти могли зробити - вже зробили, це кращий результат з можливих. Різниця в психологічному розвитку, зрілості, способі мислення, з навчанням постійні проблеми.
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Моєму чоловікові 48, він і досі такий.
ну є шанс що такі люди одружуються і живуть щасливо)))))))))))))

автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
скажімо так - ’дитячий’ діагноз знятий, бо слава Богу дитина заговорила і майже вилізла з лого проблем
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
В мене не пройшло. Мені 38
ох...
Соседушка• 15 января 2024
Ну автор хочу сказати Ви не одні🤗 11 років, такий самий, теж зошит, теж вириває листи, там забув, там не побачив. Коли насварюсь все робить, потім знову все як завжди.
Tammy21• 15 января 2024
А ви впевнені що рдуг саме було, а не є? Розкажіть, будь ласка, як його ’зняли’?
Кумедна• 15 января 2024
Ну так з таким анамнезом це нормально. Я доросла ( СДВГ). Мені важко іноді концентруватися. Теж буває на так зрозуміла і тп.
Советчица Года• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
ох...
Ну, непросто) колег хавжди попереджаю про свої особливості, з мене сміються по доброму і керівник теж, розуміють і контролюють деякі моменти
Фокус-Покус• 15 января 2024
Ответ дляКумедна
А як ви отримали діагноз?. Які.признаки? Живу І мучусь сама і підозрюю у себе
ПотеряласЯ Я...• 15 января 2024
Ответ дляКумедна
Я уже начала про себя так думать.
В моем детстве таких диагнозов не было, ремень лечил все заболевания.
А теперь какая-то невнимательность, рассеянность, паника, тревожность.
Может, это еще с детства идет, а я себе думала, что это норма, а с возрастом усугулбяется)
Но на работе ж вы работаете, выполняете какие-то действия, значит, справляетесь)
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляСоседушка
аналогічно
але ж не можу я 24/7 контролювати
От я контролюю факт дз і перевіряю на чернетці дз. На чернетці все ок - перепиши. Переписує і помилки.
Чи то мені ще другий раз вже у чистовику перевіряти?(((
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляTammy21
було СДВГ
Далі, з віком, ставили ММД
Алесс• 15 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Моєму чоловікові 48, він і досі такий.
Аналогічно,мабуть брат вашому)
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляСоветчица Года
нічого собі) я думала що люди не такі ’відкриті’
Вам повезло з оточенням!

Tammy21• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
було СДВГ
Далі, з віком, ставили ММД
А як ’СДВГ’ зняли? У якому віці?
Доповню, а то, мабуть, незрозуміло написала)
Якщо збереглися от такі прояви, як зняли діагноз?
ПотеряласЯ Я...• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
аналогічно
але ж не можу я 24/7 контролювати
Так в чистовике проверяйте, конечно.
То, что он учителю покажет.
Отвлекся и все, с черновика не то переписал.
Советчица Года• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Вам повезло з оточенням!
Так,пощвстило, і завжди щастить. Головне бути відвертою) ну і мабуть я ще спеціаліст хороший) всякі дрібнв грішки мені прощають)
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляTammy21
А як ’СДВГ’ зняли? У якому віці?
невролог (Київ, стояли на обліку в Центрі реабілітації для дітей з ураженням ЦНС) сказала що по симптоматиці СДВГ вже не ставимо
І зянла з обліку
Вже в 3 класі, бачачи певні моменти у дитини, повела його на прийом до іншого невролога - та скзаала що ММД бачить тут
Соседушка• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
аналогічно
але ж не можу я 24/7 контролювати
Ну наприклад я себе заспокоюю тим, що він в чомусь себе знайде, не всі діти однакові, ну от він такий. Кричати в нервувати це точно не вихід.
БЦАшка• 15 января 2024
У мого старшого РДУГ, майже 12 йому, з кожним роком все важче. Дуже багато проблем в школі і з поведінкою і з навчанням з майже відмінника до 4 класу, зараз оцінки 4-6,хоча зараз і на медикаментозній підтримці. Мені здається РДУГ рідко переростають.
автор Басноплетка • 15 января 2024
Ответ дляСоседушка
це точно
він творить (в гарному сенсу цього слова) досить оригінально
Але ж уважність(((
Кумедна• 15 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я уже начала про себя так думать.
Ні. Не можу працювати же треба точність (( інженер за освітою, а працювати не змогла, часто робила помилки. Навіть на касі не можу працювати.
В дитинстві такі діагноз не ставили але по опису мами воно , в дорослому віці по тестами є. Але вже в дорослому віці воно не так явно проявляється. Лапка тірекса, не можу довго спокійно сидіти коли дивлюсь фільм, йорзаю. Місяць можу нічого не робити, а потім за два дні все й одразу, всі поряд повільні. Перебиваю, гублю іноді суть розмови відволікаюсь особливо коли не дуже цікавий співрозмовник, важко закінчити початок справи(( іноді елементарні речі... Перепади настрою. Горки настрою. Я можу себе заставити, змусити, сконцентруватися але мені це важче ніж звичайній людині. Мама весь час що я безалаберна і все не виросту, мені 40, вона вважає це лінощами і не уважністю. В діагнози і в психологів не вірить. Чоловік змирився.
Кидаю курити• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
І зянла з обліку
Ви щось з цим ммд робите? У мого сина такий діагноз теж. Розмовляє невнятно,якось по дитячому,а йому 10 років І по розвитку теж дуже відстає,на рівні 7-8 років десь.. Друзів немає,ніхто не хоче з ним дружити,навчається погано,це все дуже боляче
Galina_vinsport• 15 января 2024
Медикаменти дитина взагалі не приймає?🤯 вони як милиці для людини із зламаною ногою, дуже необхідні і з ними дитина може жити повноцінно🔥
Моєму скоро 10 років, пʼє Медікінет і йому класно із ним, Концерта в Україні в безбожному дефіциті 😭, тому ми залишаємося в Польщі.
Соседушка• 15 января 2024
Ответ дляБасноплетка
це точно
Але ж уважність(((
Ну от і розвивайте це в ньому, ми наприклад ходимо до басейну, це для нього велика радість, 3 роки. Головне щоби здоровий був, а далі якось зрозумієте в якому направленні рухатись