дожену і ощасливлю• 15 января 2024

Зажрались? дома красная рыба солёная норвен

А есть не хотят
Зайченя• 15 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Я би не сказала. Просто червона риба, на мій смак дуже швидко приїдається, ми завжли купуємо її мало, щоб з´їсти і вона не ржавіла, не уявляю як її тушками купують.
В духовке запекают, еслиине солёная конечно. Так же продают уже с приправами чтобы запекать, но там не большие кусочки. ..вкусно. мне нравится.
Кашпо• 15 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Тоже самое, терпеть ее не могу. А свекр на меня каждый раз смотрит как на умалишенную, как это можно не любить кр икру, это же деликатес, его априори все любят
Мій дід і сестра не їдять ікру зовсім.
Броніки для Моніки• 15 января 2024
Ага.. я тоже иногда выкидываю.
Водійка хімарса• 15 января 2024
Ответ дляРадостина
Зачем вы тако себебедной
Шо пьем?
Пожмаковна• 15 января 2024
Ответ дляРадостина
Зачем вы тако себебедной
Расслабьтесь я даже не о вас )
Tasya-Natusya• 15 января 2024
Ответ дляЗайченя
Це смачно, ми і на грилі її робимо, і солимо, просто нам треба небагато, бо було таке, що недоїдали і викидали. От я в Новусі купила два шматки форелі їх посолу, і нормально, як раз на декілька раз поїсти.
Радостина• 15 января 2024
Ответ дляПожмаковна
Расслабьтесь я даже не о вас )
Конечно, все о себе да о себе
Щепотка_совести• 15 января 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Зажралися. Ми великий шмат засоленої форелі викинули, бо ніхто не їв.
Суші теж не їсте?
Пожмаковна• 15 января 2024
Ответ дляРадостина
Конечно, все о себе да о себе
Если вам полегчало то ок ) 🤪
Булькаю• 15 января 2024
все морепродукты от норвен самые вкусные, ням ням
так что, да, зажрались)
Пожмаковна• 15 января 2024
Ответ дляБулькаю
так что, да, зажрались)
мне тоже нервен самая вкусная , и селедка у них бомба
Україна понад усе!• 15 января 2024
Ответ дляКицюююня
Фото буде?
а это такая редкость?
Я тоже недавно кусок выбросила, испортился, никто уже не хотел есть. Жалко было, но не будешь же в себя пихать насильно. Теперь не буду покупать месяц хотя бы, чтобы опять захотели.
Слоник-тоник• 15 января 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Суші теж не їсте?
Їмо, але тоді взагалі риби не хотілося. А коли вирішила зробити салат, то відчула, що вона із запахом.
Україна понад усе!• 15 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
Ааа.ну можно было хорошо промыть и суп хоть сварить,но то такое уже
На будущее морозилка и спокойно кушать
да ну, вы что, рыбой можно отравиться только так.
Зайченя• 15 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
В нас де я живу продають вже без кісток. Цілу рибу з головою дуже рідко зустрінеш в супермаркеті . Це таке щастя коли попадеьься з головою і з кістками Бо можна рибний суп зварити. Але мій чоловік того не розуміє для чого голова
Заздрість то погано• 15 января 2024
Терпіти не можу червону рибу - жирна, важка і не смачна. А ще вирощена штучно - взагалі гидотна
Місячне Сяйво• 15 января 2024
У меня фуа-гра тоскует в холодильнике:(
Додекаэдр• 15 января 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Нет,уже лежу
А чого зажрались, для вас це ділікатес, рідко їсте? Я розумію, про чорну ікру б так писали, бо на родину не 2 столові ложки треба , як у баночках по 3 тис.
Смурфик• 15 января 2024
Ну и что, у нас креветки королевские, тоже не хочется есть
Зайченя• 15 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вона не жирна і не важка. Це шуба з оселедця важка. Спробуйте в духовці запекти. Ну зовсім не жирна. Дітям запікають. Там де жирна обрізати треба , а не все їсти впідряд
Кицюююня• 15 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
а это такая редкость?
Звєздьож не рідкість :))
Заздрість то погано• 15 января 2024
Ответ дляЗайченя
Вона жирна і важка, 20 років заміжнього життя готую для чоловіка, різними способами. Шубу я років 10 не готую і не їм.
Україна понад усе!• 15 января 2024
Ответ дляКицюююня
Звєздьож не рідкість :))
тю, так что такого, я не могу понять? Что тут необычного, что вы подозреваете автора во вранье? А если бы она сказала, что у нее кусок сыра лежит и его никто не ест - тоже бы подозревали?
Кицюююня• 16 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та нічого. Кажу ж, звєздьож то норма
Зайченя• 16 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я не з нею що в Україні продають. Я живу за кордоном купую шматочки . Зовсім не жирні. Запікаю в духовці. Цілу в супермаркетах рідко зустрінеш. В Україні купляла для ухи голови. Були жирні.
Вредняжка• 16 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Я терпеть не могу красную икру. Зажралась? Я просто не люблю, так и рыбу красную - просто наелись, просто не хотят.
У меня дома тоже икра скорее стухнет, чем я её съём. (С нг чёрная валяется в холодильнике, брала ребёнку, а он не доел). А вот рыбку люблю, но запеченую. Солёная тоже может пропасть.
Заздрість то погано• 16 января 2024
Ответ дляЗайченя
Вона всюди однакова - хоч в Перуа чи Новій Гвінеї. Це жирний вид риби.
Вредняжка• 16 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я написала
Зайченя• 16 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Купите тогда тунец. Он не жирный .
Вредняжка• 16 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Я шубу не ела всю жизнь, а на старости лет начала)))