Кашпо• 16 января 2024
Чоловік і гроші
Київ. Бюджет спільно сумісний. Вкладаємо частину в загальне користування на їжу та ком послуги, інша частина особисті потреби. Приносить 10 тис. Живемо втрьох. Син мій. Сказала що 20 не вистачає на ці потреби, висока комуналка. Сказав з питанням по грошам до нього не підходити взагалі та відшукувати інші можливості економії. Без нервів, спокійно хочу зрозуміти для себе- хто правий? Завжди жили скромно, він водій. Тобто знала на що йшла. Подарунків майже не дарував. Квартира моя
оксюморон• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Він каже що легко знайде собі жінку
И вы ещё с ним живёте пусть валит
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Вже писала. Іншого шукати не збираюсь, досить. Підвищити свій рівень вартості навряд чи зважаючи на вік та війну. Та й страшно якось самій у війну
Страшно - это очень понятно. Но и как-то странно у вас с мужем все. Я бы поняла, если бы вы зарабатывали 100к, и таким образом защищали свои деньги, но ситуация же не такая. Дело даже не деньгах как таковых, а, как справедливо заметила советчица выше, в отношении к вам, к семье. Если вы не чувствуете в нем опору и поддержку, что вы вместе во всем этом, то какой вам от него прок?
Неновая почта• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
В принципі так. Але лякає мій вік. Іншого зрозуміло шукати не збираюся. Треба прийняти рішення чи зможу закінчити життя в самотності або ні.
Автор! Яке закінчити життя?! Вам усього 46 років! Що з вами зробив цей чи попередній чоловік?
А навіть, якщо і одна! Ви одна у себе і сама найкраща для себе і у світі. Проблема наших жінок, що ми дуже себе знецінюємо і дуже переоцінюємо важливість бути заміжньою, бути хоч би з кимось лиж бо не одній. Ви повинні самі себе цінувати і тоді чоловік буде цінувати вас і все, що ви для нього робите, а не говорити- я собі іншу знайду.
оксюморон• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Я не відчуваю його підтримки. Просто вже вік такий, мені 46… одна жінка хиба може вижити? Ніколи не була сама, завжди з чоловіками
Вы странная
Ответ дляКашпо
Так буває нажаль. Обовʼязково хтось в когось живе. З першим чоловіком був спільний бюджет, спільна квартира. Нічого це не дало
Так на самом деле не проблема жить у кого то, проблема то, что хозяин квартиры (женщина это или мужчина, не важно) даёт почувствовать другому партнёру - он дома или в гостях.
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляДайте подуться
да не скажите, 7 лет долгий срок.
У них нормальні теплі стосунки. Він як людина добрий, тільки чомусь не до мене.
оксюморон• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Він сплачує. З його дитиною все добре. В нього є невеликий заробіток додатково ще. Він йде також лише йому
Автор зачем он вам лижбы было, неужели вы себя так неуважаете
Мост_Устал• 16 января 2024
Автор , ви задовбали своїм віком! Мені 43 р , починаю все з 0 за кордоном , нові курси , мова , житло , друзі , професія, робота , кар´єру нову почала робити, купа планів, мрій... І готова підсрачника дати тому, хто хоч якось може завадити. У нашому віці у Європі заміж виходять та первістка народжують, а ви вік та вік. То в Україні після 30 вже майже бабця. Я тут себе дівчиною відчула!
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляДайте подуться
ой, ну это уже какие-то военные действия) зачем создавать такую атмосферу, что это решит?
Згодна. Це взагалі нідочого. Дорослі ж люди.
Дама_из_рекламы• 16 января 2024
Ответ дляоксюморон
Вот вышли вы один раз замуж за козла, вам мало нашли ещё нахлебника имея свою квартиру зачем????
Тоже не понимаю, зачем тащить штаны к себе. А потом плачут что на трусы не дает. Конечно давать не будет, потому что обычно такие жлобы и любят жить у женщин. Другой бы квартиру снял и старался зарабатывать
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Ну вот надо разбираться, что у вас за проблема здесь.
ПуГоФФка• 16 января 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Жарьте ему на одну котлету меньше. Какие еще могут быть пути экономии?!
перловая диета лучше!
Дайте подуться• 16 января 2024
Может вы поначалу все строго разграничивали, вот он и принял такие рамки?
оксюморон• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Ні. Треба визнати що мені вже 46 років. Зараз з роботою важко. Радію тому що є. Я не ставлю питання рубити кінці. Просто думаю над ситуацією. Цікаво почути думку інших
Так толку если он вас устраивает
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А чего з першим розвелись?
Зрадив поки піднімала маленького сина.
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Зрадив поки піднімала маленького сина.
Ладно, изменил, но в поднятии сына отец не принимал участия?
Неновая почта• 16 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Браво
Так і є, скажи там комусь стара в 46 років?! Засміють, ви праві, ’молоді ’ батьки там значно старші за наших
оксюморон• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Зрадив поки піднімала маленького сина.
Ваш водитель после слов что найдёт другую быстро тоже по ходу бегает уже к кому то
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляоксюморон
Ми непогано жили навіть при такому розкладі. Дружно, не сварилися. Захотілося тепла, відносин. Всі живі люди. Тільки щось я відчуваю втому зараз. Ніби я тягнула весь час сімʼю. Моральне втомилася. Перестала його хотіти фізично. З цього і почалася сьогоднішня розмова - нема сексу. Чому ти мене не хочеш? Мені шукати іншу?
Помидорина• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Ну тогда либо пусть вкладывает больше, либо пусть ищет другую женщину. Вы готовы с ним расстаться, если он не согласится больше денег в бюджет отдавать ?
Помидорина• 16 января 2024
Ответ дляУпругая попка
Мужик снимет. Ещё и меньше будет тратить.
Будет он тратить гораздо больше, если сам снимать будет.
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Ого. Вы можете ему сказать, что желание у женщины состоит не только из физиологических факторов, а и психологических. А дальше описать свое состояние, и то что вам причиняет дискомфорт в отношениях?
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляоксюморон
Вы странная
Чому? Я ніколи не жила сама. Зараз війна я елементарно виїхати не зможу без нього з міста за потреби евакуюватися… ну і мабуть недарма цю тему створила, може для того щоб почути що нестрашно жити самій від інших жінок? В мене всі подруги заміжні, нема самотніх
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Сыну вашему сколько? Вы, кстати, не задумывались о выезде ради сына?
Твоя подружайка• 16 января 2024
Ответ дляПомидорина
Он рассчитывает на следующую даму с квартирой
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляКашпо
Выживете вы сама, еще и как)) Вы в этом хороша, разве нет? :) Другой вопрос, что вам сделать, чтобы прекратить выживать, и начать просто жить.
Кашпо
• 16 января 2024
Ответ дляДайте подуться
Ні. Він залишив квартиру і сказав що це буде сину. Не розділяли її. Телефонує раз на рік на день народження. Дарує 500 грн)
Дайте подуться• 16 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
подозреваю, что не на что он не рассчитывает) Он простой мужик, с простыми потребностями, и ему не приходит в голову что жена куда-то денется.