Пищалка• 16 января 2024

Біль внизу живота, віддає в нирки

Третій день болить низ живота справа, віддає в нирки, тягне поясниця( важко брати дитину, розгинатись/згинатись) віддає в задній прохід і таке наче хочеться в туалет постійно. Коли лежу і нажимаю в районі яєчників, то трохи болить. Біль не сильна, ниюча
Місячних нема, годую грудьми
Що це може бути? Завтра планую зробити УЗД органів малого тазу чі краще до гінеколога?
ЮлияА91• 16 января 2024
Лучше сразу УЗИ а потом к доктору
Оно само купилось• 16 января 2024
Може бути що завгодно. Від не страшного до страшного.
Natal_ka91• 16 января 2024
Спочатку на узд, там швидше за все скажуть до якого спеціаліста, у висновку буде вказано
Поторописька• 16 января 2024
І у мене
З правої сторони. Але після місячних таке.до лікаря треба. Але якщо зробити спочатку УЗД не завадить
Примарочка• 16 января 2024
... УЗД нирок і сечового я б теж зробила.
Оно само купилось• 16 января 2024
Ответ дляПримарочка
Ви в курсі що на цьому узд покаже лише тоді, якщо там вже дуже пічаль? Так то не покаже. Треба аналізи сечі, загальний і бакпосів
Примарочка• 16 января 2024
Ответ дляОно само купилось
Запалення нирок, камені покаже, паренхими, канали і лоханки нирок можуть показати на УЗД збільшення і ехогенність, коли захворювання в гострій фазі. Мені робили і було видно на початковій стадії.
Мао_Мяо• 16 января 2024
Та, що завгодно. У мене буквально 2 місяці тому схоже було, виявилося пісок.
Викасикрет• 16 января 2024
Може цистит чи запалення? Краще аналіз сечі, узі нирок. Канефрон чи уролесан пропишуть якщо воно.