Пилосмок працює• 17 января 2024
Что подарить мужу на ДР
Первый совместный ДР, увлечений нет, вот что можно придумать? Совсем нет идей. 45 лет будет
Бабулька• 17 января 2024
Парфюм, свитер, рубашку,запонки, перчатки для вождения, электро бритву, триммер, набор инструментов, абонемент в спорт зал, поездку куда то вместе.
Пилосмок працює
• 17 января 2024
Ответ дляБабулька
Спасибо, из перечисленного только поездка подойдёт)
Пилосмок працює
• 17 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А что значит,первый совместный ДР ? Вы только что расписались ?
Да
Пилосмок працює
• 17 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А на какую сумму планируете?
До 300€
Не знаю, що Ваш полюбляє, напишу лиш, що розглядаю я своєму на ДН цією весною:
книгу Данте з ілюстраціями, капсульну кавоварку, фотоапарат невеликий а-ля полароїд (зараз знову в тренді)), класні яскраві кросівки (чоловіки таке в більшості полюбляють). Духи чоловічі теж завжди потрібні, можна пошукати якісь особливі на 45 років. Ще Вам по бюджету смарт-годинник придбати або щось аналогічне технчне подумати.
Стосовно поїздки - є варіант в цікаві міста, де не були і не дуже далеко буквально на вихідні з´їздити. Взяти класний готель на одну ніч з тими зручностями, які йому довподоби (напр. басейн), кімнату затишну, там відвідати музеї, кафе цікаві. Гарна ідея.