Тумба-юмба• 17 января 2024

Я вже подумала, що він мене не забув (((

А він просто випадково натиснув те сторіс в телеграм (((
Зробила друге. То він був онлайн, а не дивився.
Боже, яке ж я дурне. 😭 І неначе забула. І вже з іншими спілкуюся. А іноді так накриває, сумую дуже. Мені здавалося що ми вже життя знайомі. Таке рідко буває. А воно...
Коли вже зовсім забуду й не згадуватиму?????
Хитрушка-чекушка• 17 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Та ладно. Люди он після зрад продовжують жити разом.
А ми ще , як тут кажуть, можна сказати ніхто були одне одному. Я погарячкувала. Він послухався і перестав писати.
А чего поругались?

Наполеон Бонапарт• 17 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ага, і живуть вони довго і щасливо поки вона не стане 40+ річною бабою з трьома дітьми і купою хроніки, а він не знайде 18 річну фею.
Класика жанру.
А потім діти її зненавидять за своє ’убоге існування’. І лишається вона одна стара немічних нікому нафіг не потрібна.