ЛолитаНеРазлита• 17 января 2024
Кто нибудь знает хороших психологов онлайн не за все деньги мира?
Девочки, дайте отзывы пожалуйста
Пишу вірші, дорого• 17 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Что для вас «все деньги мира»?
Консервація бідності це. 1000 грн., наприклад, це всі гроші світу
БершкомангоЗар• 17 января 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну хороший психолог не будет с вами за такие деньги работать
Пишу вірші, дорого• 17 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Так я і не автор допису. Година моєї роботи коштує більше ніж 1 тис. грн.
Не пириживай• 17 января 2024
Мені дуже не подобається вираз нє за всє деньгі міра. Але я вам пораджу групу в телеграмі- Психологічні Волонтери Україна
Анонім Секретар• 20 января 2024
💡 Уже майже рік ми живемо у стані постійного стресу й небезпеки. У таких умовах навіть сильним жінкам потрібна емоційна, психологічна підтримка: виговоритися, порадитися, пожалітися і навіть поплакати.
У час війни багато організацій відкрили для цього гарячі лінії психологічної підтримки або послугу безкоштовної консультації з психологами. Звернутися може кожна жінка.
✅ Програма СЕТА
Це програма психологічної підтримки людей, які зазнали наслідків військового конфлікту в Україні та переживають сильний стрес. До роботи залучені кращі психологи України, які мають досвід роботи з посттравматичним синдромом, важкими емоційними станами, втратами. Щоб отримати консультацію, потрібно заповнити заявку на сайті.
✅ Фонд «Голоси дітей»
Допомагає дітям, а також сім’ям, які постраждали від війни: надає термінову психологічну допомогу, асистує в процесі евакуації.
✅ Благодійний фонд «Сильні»
Допомога людям, які пережили сексуальне насильство. Фонд співпрацює з фахівцями, що мають досвід роботи з психологічними травмами і надають консультативні послуги та повноцінну терапію – конфіденційно та безоплатно.
✅ Програма СЕТА
✅ Фонд «Голоси дітей»
✅ Благодійний фонд «Сильні»
Анонім Секретар• 20 января 2024
👉 Допомога психологів. Без оплати 👌
Цілодобовий телефон довіри 0800-50-12-12
Лінії психологічної допомоги:
5522 (з мобільного)
0800-100-102 (Асоціація психологів)
Ініціатива ’УкрЄдність’
0-800-210-160 цілодобово.
People in Need Ukraine
Розірви коло
Підтримка родин військовослужбовців 0800-332-720
Контактний цент 1551, пункт 3 в меню (8:00-20:00), Київ
Кризовий центр ’Соціотерапії’, м. Київ (044)524-84-90, (044)258-68-91
ГО Блакитний птах.
чат-бот психологічної допомоги
Київський міський центр гендерної рівності (044)272-15-00
Платформа ’Розкажи мені’
Допомога підліткам (переписка)
Для підлітків та батьків -
+
– це цілодобова служба психологічного консультування для всіх українців.
+
БЕЗКОШТОВНА ГРУПА ПІДТРИМКИ для дівчат та дружин захисників України «П’ЯТЬ КРОКІВ РЕЗИЛЬЄНТНОСТІ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЧЕКАЄ». щовівторка 17:00-19:00, група працює з 29 серпня
+
Платформа ’УкрЄдність’: діючі дві безкоштовні підтримуючі групи для українців:
* середа о 19:00 за Києвом -
* четвер о 9:00 за Києвом -
+
Групи психологічної підтримки українців онлайн у зв´язку з війною
+
Група психологічної підтримки родин, які втратили близьких тимчасово або незворотньо
+
Група підтримки при вимушеній міграції
Лінії психологічної допомоги:
5522 (з мобільного)
0800-100-102 (Асоціація психологів)
Ініціатива ’УкрЄдність’
0-800-210-160 цілодобово.
People in Need Ukraine
Розірви коло
ГО Блакитний птах.
чат-бот психологічної допомоги
Платформа ’Розкажи мені’
Допомога підліткам (переписка)
Для підлітків та батьків -
+
* середа о 19:00 за Києвом -
* четвер о 9:00 за Києвом -
+
Група підтримки при вимушеній міграції