Покращена• 18 января 2024

Відпочинок влітку закордоном.

Привіт, дівчата. Багато років не була у відпустці, потім війна, зараз дуже холодно і дуже втомилася. Тому почала читати і дивитись про відпочинок влітку - щоб море або океан, сонечко і не жара 35-40+. Вже дивилась передачі про країни Карибського басейну, але там відпочинок, переважно, взимку. Птушкін гарно розповідав колись про мандрівки. Окрім Туреччини які країни порадите, а може, хтось розкаже, як і де відпочивали влітку за кордоном, що сподобалось, де були? Бо стрес реально вже добиває.
Борщичок• 18 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Болгарія.Святий Влас.Торік на 10 днів зі сніданком 2+1, 20 тис.З Одеси бусом.
Спекотно не було, бо в горах
Как долго ехать с Одессы в Болгарию автобусом?
Не танцую- но пою• 18 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Жили в Задарі.
Брала авто і подорожували.
На Плітвицькі їздили.
В Спліт і Щибенек.
Сподобався дуже острів ПРЕКО - просто рай для відпочинку. Але до цивілізації треба вибиратися паромом (раз на годину їздить)
Люблю пляжі на острові ПАГ.
Але, як на мене то машина просто маст хев в Хорватії.
Скажите, пожалуйста, вы из Украины выезжали? как добирались?
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Автобусом из Киева до Задара
Не танцую- но пою• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Автобусом из Киева до Задара
Спасибо!
Сколько по времени у вас это заняло?
Тоже из Киева хочу ехать.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
В прошлом году были в Черногории, 2+2, заплатили 65 тысяч с завтраками. В позапрошлом в Болгарии, но Чёрное море и Адриатика несравнимы вообще. В Болгарии водоросли, медузы, бррррр. Но ехать ближе намного автобусом
Та прям багіня• 18 января 2024
Ответ дляРекламама
там камінюки скрізь на пляжах, багато людей, сміття. Тоді краще Турція, пляжі супер з дитиною, та є що подивитись.
Я бачила там разні пляжі, з піском теж, і не глибоке море, як на Азовському.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляРекламама
Нет там мусора, и пляжи есть без камней. В Турцию ехать двое суток,если автобусом
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Спасибо!
Сколько по времени у вас это заняло?
Тоже из Киева хочу ехать.
1,5 суток
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Спасибо!
Сколько по времени у вас это заняло?
Тоже из Киева хочу ехать.
В этом году хочу машиной
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
1,5 суток
В Хорватию получается быстрее,чем в Черногорию
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Да.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Да.
Интересно, почему, по автобану какому-то быстрее платному едут?
Прилипало• 18 января 2024
Племінник вперше з лютого 2022 приїхав додому всього на 7 днів. Штурмовик. От де ’дуже холодно, втомилася і добиває стрес’.

Враження, що це щось нове від ІПСО-військ. То вчора на поприщену моську назва теми ’у мене трагедія’, то сьогодні оце уставшеє.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало

Вы на море не ездите? Детей нет?
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Понятия не имею.
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Понятия не имею.
А какие границы проезжали? Черногория это Румыния,Болгария, Сербия,
А ось і я• 18 января 2024
У червні минулого року відпочивали в Марса-Алам. Єгипет. Сподобалось.
У цьому році у травні їдемо жити у Іспанію. Аліканте. Хочу змінити місце проживання. Бо сонцезалежна.
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало

Ви так пишете, що наче не племінник, а ви приїхали зі щтурмової
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Венгрия
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
А кто-то по антикризисной программе ездил в Италию?
Прилипало• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
То просто бачити треба, яка людина виморена фізично і вимучена психологічно.
Але по рука-обличчя до попереднього коменту вже ясно, що тут за контингент.
Та прям багіня• 18 января 2024
Мріїї про море хоч якось відволікають від поганих новин. Люди хочуть трохи позитивних эмоцій.
Я минулої осені була впевнена, що наступне літо знову буде на море, але з цими анонсами пандемії, вже не ризикую бронювати заздалегіть.
ВерСаСе• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало

І що? Дітей на море не можна повезти? У мене чоловік служить, на нулі два роки, лише 10 днів був у відпустці. Наполягає, щоб я дитину влітку на море возила. Це не про розваги, а про здоровʼя
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Я розумію і шаную.
Ви в цій історії до чого?
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Не ходите в кофейню, на Дни рождения. А мы поедем: заработает туристическая фирма, менеджер, водитель автобуса, сопровождающий, заправки, наши дети и мы будем отдохнувшие и счастливые.
Наизнанку• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Для мене не проблема ні олл, ні приготувати самій, ні поїсти в кафе. Приблизно витрати такі самі - купити і приготувати трішки дешевше, ніж брати олл інклюзів, в ЄС можна обирати готель без харчування або із частковим харчуванням. Зараз просто хочу країну обрати.
Тобто бюджет не зупиняє по вибору?
Бо, якщо ви маєте, наприклад, 40К, то вглиб Європи навіть грошей не вистачить добратись . Хорватія- прекрасна. Але зараз туди треба мінімум 80К
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляРекламама
В Турції мазут на пляжах плаває.
Анталія, Аланія.
Дітей насилу відмилм
ВерСаСе• 18 января 2024
Ответ дляПрилипало
Так, це все важко і нестерпно. Але ця тема про інше.
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Тобто бюджет не зупиняє по вибору?
Чого не вистачить добратися????
1000$ дорога, це ви чим подорожуєте?
ПлакалаВАвто• 18 января 2024
Ответ дляНаизнанку
Тобто бюджет не зупиняє по вибору?
На двоих Хорватия 40 тысяч на завтраках, одному можно вложиться вполне