Покращена• 18 января 2024
Відпочинок влітку закордоном.
Привіт, дівчата. Багато років не була у відпустці, потім війна, зараз дуже холодно і дуже втомилася. Тому почала читати і дивитись про відпочинок влітку - щоб море або океан, сонечко і не жара 35-40+. Вже дивилась передачі про країни Карибського басейну, але там відпочинок, переважно, взимку. Птушкін гарно розповідав колись про мандрівки. Окрім Туреччини які країни порадите, а може, хтось розкаже, як і де відпочивали влітку за кордоном, що сподобалось, де були? Бо стрес реально вже добиває.
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Люди разные :) Я же не знаю какие запросы у автора) Поэтому и говорю, что лучше для начала поговорить с опытным агентом, прикинуть свои запросы и свои возможности, подумать, а тогда уже можно прикинуть ту же страну самостоятельно выгодно или нет.
Отдыхают, чтобы удобно, а не чтобы выгодно
Одинклюзив - это не о странах Европы. Это Египет и Турция.
В хорватию на олл ехать глупо.
Это жить в режимах привесов пище и быть привязанным к отелям.
В хорватию на олл ехать глупо.
Жена аллигатора• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Задар, Спліт, Шибенек , Трогір
Звичайно розчарована. Це Італія на мінімалках, щодо архітектури. Та і природа взагалі, але гарно.
Але море мені здається краще буде в Хорватії, та прозора бірюзова водичка)). Адріатика в Італії зовсім не така.
Покращена
• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
ага, у вас еще ребенок, то есть вам нужен или олл инклюзив или полупансион, чтобы не думать о питании.
я не профи, если что) Просто в процессе обсуждения выясняются всегда такие подробности, что в какой-то момент ты обнаруживаешь себя собирающейся совсем не в ту страну, в которую хотела изначально, и идущую еще на кучу компромиссов)) Я ни разу не пожалела об отдыхе, просто говорю что к выбору лучше отнестись с вниманием)
Я бы на вашем месте пошла в агентство, и выкатила там менеджеру все свои хотелки. И то, и это, и посмотрела бы что из этого вышло. Взяла бы потом все страны или даже отели, которые мне бы предложили, посмотрела бы уже дома в интернете на них внимательно, и тогда уже начала бы определяться чего я хочу и куда)
Из того что уже перечислили: в Болгарию, например, я совсем не хочу, но может быть для вас это ок и классный отдых. А океан, если Европа, то это Португалия или Северная Испания, но он холодный, вы там не поплюхаетесь.
Испания - где-то от 1,5к на одного, как с ребенком не знаю, и то это скромно все очень. Италия - дороже. Хорватия тоже не дешевая для отдыха. Черногория - это как Крым наш по природе, ничего плохого в этом нет, если вы хотите именно это. Греция, я там была прошлым летом, очень зашла, по ценам дешевле немного Испании. Турция, думаю до сих пор будет самая бюджетная по соотношению цена-качества, но там оооочень много рсни. Ехать самой можно, конечно, но конкретно пляжный отдых из Украины выгоднее туром. Если вы уже в Европе, то вы можете все спланировать и купить дешевые билеты авиа.
О, вспомнила, подруга отдыхала в Албании прошлым летом, была очень довольна. Песочные пляжи, море, кухня балканская, ну и цены бюджетные. Но там с инфраструктурой и сервисом могут быть вопросы.
Дякую! Дали багато цікавої інформації, є над чим замислитись. Так, згодна, з дитиною треба планувати трішки ретельніше. Я планувала або знімати житло і готувати самій, або в кафе їсти, як ми колись робили в Чорногорії.
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
опять же, где готовить?) если вы снимаете эирнбинби - это одно, если отель - другое. Так-то и в кафешку или рестик несложно сходить с ребенком, но мы не знаем рассчитывает ли на это автор)
Аперты снимают к небольшой кухней.
Давно все так ездят.
Никому не сдались эти агенты и 100500 видов макарон на ужине по системе все включено
Давно все так ездят.
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
у меня самая общая инфа, я не спец) просто нужно подумать, ага.
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Я в Італії теж була на адріатичному
Море чудове в Хорватії трохи холодніше ніж в Італії
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Аперты снимают к небольшой кухней.
Давно все так ездят.
может и так, но об этом только автор знает) а по поводу - никому или кому-то, еще раз - люди разные.
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Я в Італії теж була на адріатичному
о, для меня это был бы минус)) а для автора может и плюс)
Анонимарик• 18 января 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Дуже красиве фото.
Теж маю подібне))
Покращена
• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Для мене не проблема ні олл, ні приготувати самій, ні поїсти в кафе. Приблизно витрати такі самі - купити і приготувати трішки дешевше, ніж брати олл інклюзів, в ЄС можна обирати готель без харчування або із частковим харчуванням. Зараз просто хочу країну обрати.
Неновая почта• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Если бы я была свободна в бюджете я бы поехала в Испанию, просто потому что я туда хочу, или в Италию, потому что еще не была)) Но меня не смущает жара, и я люблю прям теплое море.
НеВРотик• 18 января 2024
Ми зараз в жовті виїхали на захист в Хорватію , за цей час багато околиць подивилися - це просто кайф . Живемо в Спліті , дуже красиво країна з кайфовим кліматом і неймовірною природою . Влітку були в Чорногорії і Греції в минулі роки - теж комфортно влітку і гарно
Покращена
• 18 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Це не проблема. Якщо немає харчування і немає де готувати - є кафе, є додатки, які встановлюєш і доставляють готову їжу. Я в цьому орієнтуюся непогано, тому це не є проблемою. Головне - гарне чисте і тепле море або океан, чистий пляж, було що подивитись з дитиною.
Покращена
• 18 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Дякую! Так, краєвиди неймовірні! Пошукаю інформацію більше про цю країну, дякую вам за відгук!
Покращена
• 18 января 2024
Дякую, що написали свої відгуки! Буду прораховувати тепер і маю надію, що цього року зможу відпочити, а якщо ні - то хоч помрію.
З родзинкою• 18 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Що Хорватія по захисту дає?
Можливо порадите якісь місця , які більш бюджетні і гарні для бронювання. Хочу дитину вивезти хоч на декілька тижнів з України початок червня, щоб трохи перепочила емоційно.
Броніки для Моніки• 18 января 2024
Мій брат летить на Тенерифе в лютому, як варіант на літо також, там весь рік тепло
НеВРотик• 18 января 2024
Ответ дляПокращена
Трішки для натхнення на нову подорож , я кожен день ходжу і в захваті від красоти природи і моря , не пожалкуєтн
З родзинкою• 18 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Яка краса! Щиро заздрю .
ВерСаСе• 18 января 2024
Столічна штучка• 18 января 2024
Минулого року були з дитиною в подорожі Сербія, Македонія, Греція. Дуже гарно все, цікаво, але втомились. Планую в цьому році якийсь Єгипет чи Турцію. Просто безтурботно відпочити. Або в круїз по Європі на all inclusive.
ВерСаСе• 18 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Це Спліт?
НеВРотик• 18 января 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Що Хорватія по захисту дає?
По захисту нічого , крім стандарту : можливість працювати, навчання , мед послуги . Кажуть що одноразово ще дають 360 евро , але там багато але , ми не перевіряли . Подобова оренда дуже дорога ,в літку, навіть в невеликих селах, можно дивитися помісячно на njuskalo, це як в нас olx . Якщо знайти на місяць від хазяїна може бути дешевше чим на 2 тижні на буквену
ВерСаСе• 18 января 2024
Готувати на відпочинку з дитиною - це не супер. Питання навіть не в самій готовці, а в тому, що продукти треба купити, принести. По жарі ходити по магазинах і дитину з собою тягати - це не дуже комфортно. Беру тільки варіанти, де є повний пансіон і насолоджуюся
НеВРотик• 18 января 2024
Ответ дляIncol
Ех, красотииии які, аж дух перехоплює!
Як називається « місцина» з якого фото?
Там Спліт і острів Брач ( біля Спліта ) . Тут що цікаво , на кожні 5-7 км від´їхав і знову нові види приголомшливі , не потрібно їхати на великі відстані для вражень . Так потрібно тему про Хорватію створити і надихнути всіх на подорож влітку ))))
Намазюкана нішою• 18 января 2024
Берите Бали. Хоть зимой, хоть летом. Но обязательно возьмите или водителя с авто, или аренду и покатайтесь по острову. Если дорого, совсем эконом тут Албанию парят. Ну или гоу ту Монтенегро тоже очень, но везде ездить надо. Только не отель, там с ними проблема. Если у вас бюджет на 5*, тогда пох
И еще, лучше напишите, где вы были, это много значит.
ВерСаСе• 18 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Так❤️
Гарне місто. Ми в Оміші були, вірніше біля нього - Мала Лука. Фантастичне місце. В Спліт їздили декілька разів прогулятися
Ответ дляНеВРотик
Буде здорово, бо дійсно дуже гарні місця і так хочеться хоч на якийсь час вискочити з цього « крутого піке» , просто перепочити і набратися емоційних сил. Чекатиму на вашу тему.