Зашла на 5минут• 18 января 2024

Что у вас толстеет безобразнее всего?

У меня лицо...щеки прибавляются и глаза превращаются в маленьких такие...просто фу. Уже худею, блин
Tammy21• 18 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Більшість людей набирай зайве якраз на рпп (binge eating). А ви говорите, що рпп к людини у який усе життя одна вага (у межах норми імт ). Ну справді ж, просто тому що ображені її словами.
Ви мені зараз намагаєтеся приписати алогічну емоцію щоб виправдати свою точку зору) Просто хочу щоб ви розуміли як це виглядає зі сторони (не дуже по дорослому;)))
Будь ласка, не оперуйте такими словами про більшість, без статистики, та, як мені здається, повної відірваності від теми. РПП -- це не тільки булемія, та класична анорексія. Це у т.ч. і відстежування ваги інших та, як слідство контроль свого раціону з мотивацією -- не стати жирною.
ПС. Я вам рекомендую попереписуватися з авторкою та запитати ії наскільки ій важливо бути стрункою і що вона зробить якщо раптом набере хоча б 5 кг.

Роздратована шкіра• 18 января 2024
Ответ дляTammy21
Розлади харчової поведінки мають містити таку харчову поведінку, яка шкодить здоров´ю. Якщо у людини навпаки її харчова поведінка сприяє стабільній вазі у межах норми, та не шкодить здоров´ґ, то де тут розлад? Як людина себе мотивує на здорове харчування , то її особиста справа. Виходячи з того , що відсоток людей з надмірною вагою та ожирінням у світі величезний і найчастіше це наслідок переїдання , досяжності висококалорійної їжі. То контролювати свій раціон справді потрібно.
Не потрібно повчати , чим мені оперувати. Якщо самі видаєте діагноз рхп за одним реченням.
Tammy21• 18 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Будь ласка, аргументуйте позитивний вплив чи відсутність нього на фізичний та психологічний стан жінки, яка постійно порівнює себе з іншими. Акцентується на чужій вазі та використовує це як стимул для зменшення свого раціона.
Оперуйте чим хочете. У нас вільна країна) Але вага цього буде така як у моїх оперувань у фізиці, наприклад)
Латексне альтер ЕГО• 18 января 2024
живот и кода над подмышками, что удивительно. (как пельмешки)
Роздратована шкіра• 18 января 2024
Ответ дляTammy21
Ми нічого не знаємо про те наскільки часто ця дівчина порівнює себе з іншими, та як часто акцентується на чужій вазі. Та як це відображається на її стані. Це все будуть домислювання. Навіщо мені цим займатися?

Ну так ви не лікар, і тому ваше діагностування теж має вагу як ваші оперування у фізиці . Ви зазначили, що мали рхп і можливо це спонукає вас шукати рхп у інших.
Tammy21• 18 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра

Будь ласка, після фрази ’нічого не знаємо’, напишіть тій дівчині і пізнайте більше)
Божа кульбабка• 18 января 2024
Починає зʼявлятися живіт.
МатьЧасть• 18 января 2024
пузо