Ду да ду да ду• 18 января 2024

Разрешили бы вы своему ребенку на 16-летие выпить бокал вина?

Результат:
вже голосів: 200
156 (78%) Да
33 (16.5%) Нет
11 (5.5%) Не знаю
clernikol• 18 января 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Так, підліток має знає знати, що таке спʼяніння ! Не всім це потрібно саме у 16, а тільки тим, хто часто гуляє у великих компаніях, десь може перебувати без нагляду дорослих.

От, наприклад, моя дочка поїхала з класом у Карпати, 9-й клас. Хлопці напоїли однокласника, він, мабуть, без досвіду - випив зайвого, почав чудити, потім було погано.
Тобто, я вважаю, що якби він був знайомий з цим станом, він би не випив зайвого, або хоча б вже вмів контролювати свою поведінку.
Тобто треба дома напоїти до стану сп´яніння? А після цього на всі свята наливати дома?

Звезда в шоке• 18 января 2024
Ответ дляclernikol
До стану спʼяніння - це бокал шампанського для підлітка !

Я вас не заставляю таке робити, це тільки моє бачення. Я сама у 14 років спробувала шампанське саме вдома, голова крутилася жахливо, не хочу щоб мої діти у такому стані опинилися десь і не знали, що з цим робити !

Ще раз кажу - для першого знайомства з алкоголем, вважаю, дім саме безпечне місце !
Ондатрова шуба• 18 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ну для мами може й так. Цікавість своє візьме
Ещё наркотики ради интереса не забудьте предложить. Чтоб не пробовал шопопало на улице
Mede• 18 января 2024
Так, чому ні? Це ж тільки бокал вина. Вважаю, що дітям починати вживати алкоголь треба вдома, з батьками, а не незрозуміло де, з ким і в яких кількостях. Доньці 18, років з 16 пропонуємо їй бокал вина чи шампанського на якісь свята (День народження, Новий рік тощо). Не бачу в цьому проблеми, оскільки проблем з алкоголем в нашій сім’ї ніколи не було
Швабристка• 18 января 2024
Якщо попросить, то так, не бачу крамольного
Файна цьоця• 18 января 2024
Ответ дляКров з молоком
Легко модно сказать, что почти во всем мире возраст разрешения употребления некрепких алкогольных напитков 16 лет.
Эти цифры не просто с неба падают.
Они основаны на научных исследованиях.
Алкоголь в 16 лет в небольших количествах не оказывает негативного воздействия на организм.
В 13 - да.
Я так своему аргументирую, почему с 16 можно, а в 14 нет.
мій і сам це розуміє, якщо в нас вечеря з вином, може лизнути, щоб спробувати смак, але сам каже, що другий ковток йому вже не йде. не смачно, не приємно. тобто, організм не сприймає і дає сигнал.
в нас в родині нема ніяких страхів щодо алкоголю, любимо з чоловіком до певних страв хороше вино, розуміємось, яке до чого пасує, яка температура подачі і таке інше.
clernikol• 18 января 2024
Ответ дляЗвезда в шоке

Яка різниця скільки. Я запитала, чи наливати до стану сп´яніння. І чому ви впевнені, що наливання дома убезпечить від написання в компанії, окрім того, що ще й дома можна випивати на законних підставах?

clernikol• 18 января 2024
Ответ дляMede
Як мінімум тому, що це заборонено законом
Mede• 18 января 2024
Ответ дляclernikol
Заборонено законом багато чого. І ви все це виконуєте. І навіть хабарів не даєте? Ага. Так я вам і повірила
clernikol• 18 января 2024
Ответ дляMede
Ні, не даю. І не збираюся власноруч шкодити своїй дитині. Покурити дайте щнґе вдома,чи вколотися наркотою, бо вона може все десь там спробувати
Файна цьоця• 18 января 2024
Ответ дляMede
бити дітей теж заборонено законом, цікаво, який процент батьків не скоює правопорушень такого роду щодо своїх дітей
Мядуза аля моргонер• 18 января 2024
Ответ дляclernikol
Можно уточнить, каким законом запрещено пить спиртное?
Файна цьоця• 18 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
є відповідальність за доведення до стану сп’яніння, стаття 180 КУпАП.
у вигляді штрафу.
за вживання - відповідальності нема.
Мядуза аля моргонер• 18 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
у вигляді штрафу.
за вживання - відповідальності нема.
Спасибо.
PANTERA_KET• 18 января 2024
Мой и в 11 пьет🤣🤣🤣 по глоточку
Бавовнятко• 18 января 2024
Я своему наливала лет с 14. Говорила о дозах, действию, закусках....Учила как не оказаться в некрасивых ситуациях. Я сама пьющая, и есть,так сказать, анамнез семейный)
Сейчас сыну 25 -практически не пьет, а если выпьет немного то берет только дорогие и настоящие напитки.
МадамОхмури• 18 января 2024
Читаю большинство коментарий и в шоке, если честно...
Сыну 16 лет, не пробовал и не просил никогда попробовать. И дома не предлагаю соотвественно. Вы ж не знаете , какая будет реакция у детского организма на алкоголь. Если плохо станет и придется скорую вызывать, вам стыдно не будет что сами довели ребенка до такого состояния???
И зачем вообще в наше время ’начинать знакомить с алкоголем’, вот для чего? ? Напишите, хоть 1 причину. Наоборот нужно пропагандировать здоровый образ жизни! Спорт. Дети - наше будущее.
Жду тапок.