ОдинРазНадетое• 18 января 2024

Чи можливо знайти психолога онлайн до 1000 грн в год?

Шалена невинність• 18 января 2024
только темы какие то на складчике и то дороже
Не вмію заміряти• 18 января 2024
в год?
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Ну знаєте в нас заробляють і 1000 за зміну а тут за годину.
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
в год?
В годину.
Не вмію заміряти• 18 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
В годину.
зрозуміло, я бачила за 800 грн з хорошими відгуками, шукала сама недавно, але ми таки зупинились на оффлайн-консультаціях хоча і дорожче
Valechka-mk• 18 января 2024
Полно таких, при чем именно профессиональных, а не после курсов месячных
Шалена невинність• 18 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
это еще дешево,а так 100-300 долларов сеанс
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Я знаю і розумію але я таке не потягну!
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Дякую тоді десь треба шукати онлайн
Шалена невинність• 18 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я знаю і розумію але я таке не потягну!
есть бесплатные
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляШалена невинність
есть бесплатные
Та ні таке я теж не хочу)))
Valechka-mk• 18 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую тоді десь треба шукати онлайн
Сайт upsihologa. Там и база, и ответы на вопросы можно почитать и самой вопрос задать и посмотреть, что вам напишут
муха в кедах• 18 января 2024
Косарь за час за разговооы плотить??))
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Дуже дякую вам 🌺🌺🌺
автор ОдинРазНадетое • 18 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Косарь за час за разговооы плотить??))
Це не просто за розмови. В мене багато вавок в голові і це мені псує життя . Мені треба психологічна допомога
Шалена невинність• 18 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Косарь за час за разговооы плотить??))
чтобы встроили техниками нлп навык-это дороже
СвітланкаОК• 18 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Класний сайт, але відкрила рандомно один з розділів питання-відповіді і офігіла https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=59873

Перша відповідь - хочеться запитати: дядьо, а ви точно психолог 🧐

Треба зареєструватися там, щоб залишити скаргу на цього «профі».
Тумба-юмба• 18 января 2024
послушаю
Valechka-mk• 18 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Ну как в каждой профессии есть неадекваты, есть хорошие специалисты. И в любой! профессии в первую очередь нужно оставаться человеком.
А он да, очень дивный дядя, которому хорошо бы пойти на личную терапию. Но похоже он после 2010 учиться забыл. Вживую общалась с девушкой, которая обратилась к нему. Это печаль(
Bezturbotna_ya• 18 января 2024
Можливо, але зважайте на рівень підготовки і досвід спеціаліста. В певний час, змучившись від панічних атак, шукала психолога, що працює в напрямку КПТ. Мала декілька варіантів з різною вартістю консультацій. Звернулась до психолога з мед освітою. Можливо і дорожчі консультації, але результат себе виправдав
Гергель Татьяна Психолог• 18 января 2024
Доброго вечора , так. Я дипломований психолог (Бакалавр, магістр) ,психотерапевт в методі Транзакційного аналізу.
Вартість онлайн консультації 60хв- 800грн
098-439-70-30 Тетяна
елена пронина• 19 января 2024
https://www.qui.help/Psychologists/Details/elena-p...
Наших ( украинцев)принимаю за 800