ХаДиДиШь• 18 января 2024
Такая еда на ДР вам бы понравилась?
Пюре , селёдка с луком , шуба , по 1 большой отбивной , торт Наполеон, напитки ,вино ,минералки ,шампанское ,мандарины ,бананы ,яблочко порезанное ,
13чудоСВЕТА• 18 января 2024
Голубів не вистачає .
Наш
Зиваєте, авторко, все модніми назвами ’шніцель по віденськи’ замість відбивної, а чого м´ясо по французький нр зробите?
Наш
Борщик• 18 января 2024
Ответ дляЩепотка_совести
А як Ви зрозуміли що домашня їжа? Все можна в кулінарії купити. А торт, автор написала, магазинний. Мені незрозумілі і оселедець, і шуба - і там і там оселедець. Може олів´є краще
Пюре в кулінарії? Сумніваюся.
Замість пюре я б запекла хрумку картоплю по-селянські і соуси до неї в соусницях. Якщо є шуба, та нафейхоа оселедець з цибулею? Тоді, якщо по фінансах чи інших причинах тільки він планується, то можна пошукати закуски з ним, скажімо, кубики оселедця з чимось на паличках чи канапки на багеті тощо. Бо не всі з цибулею їстимуть, а якщо ще й оцетом залити..))
Відбивні добре, це класика. Але маєте поставити до картоплі якийсь нескладний салатик без майонезу, ну або хоча б закуски прості, але цікаві - оливки, морква по-корейськи, маленькі мариновані огірочки тощо. Ще круто було б тарілочку нарізки - сир, шинка, або овочі свіжчі.