На_оба_рот• 18 января 2024

В семье трое. На день рождения зовем двоих

У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?

В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
В моєї середньої дитини у подруги є брат 2,5 рочку. Коли в неї було др, ми запросили їх двох, бо вони, як і ми дружна родина і нам ніколи не заважають діти.
Там була дитяча кімната, де дитина могла погратися.
І в моєї дитини абсолютно не було ніяких думок про те, що є різниця в віці. Коли вона ходила до подруги в гості, то бавилася з братом.
Це як приклад того, що буває по іншому.

А тут дитина 4 років. Яка вже усвідомлює багато чого
А если детской комнаты нет и старшаки носятся как лошади?
Попросить не бегать и осторожно?
Или снять детскую комнату ещё?
Или формат изменить?

ЧупакабраЗеБест• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Дело не в возрасте, а в том что ребенок не хочет.
тогда точно не приглашать, видимо девочка именинницу раздражает, такое бывает, может просто играет в свои какие то глупые игры, или лазит полкам, или в игрушках чужих грубо ковыряется.
Я бы точно такого ребенка не приглашала, но надо быть готовой что эта семья вообще не придет.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Ой, автор, я зрозуміла, ви жертва, бідна і нещасна.
Ні в якому разі.
Зрозуміла, що така двіжуха і більше кликати не буду.

Бідні тут матусі, котрі хочуть молодших тримати по декілька годин в кафе з телефонами. 😁
Бо іншого досугу запропонувати не можуть молодшій.
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Це як приклад того, що буває по іншому.

А якщо на скалодромі немає окремої дитячої кімнати, куди можна віддати 4-річку, щоб вона там сиділа сама собі тихенько наодинці гралися?
Сонечко• 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
На скалодромі є техніка безпеки і там діти можуть бути з 3 років.
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну отдельно снять.
Нушовы?)))

Или праздник перенести
4хлетку же нельзя разочаровывать.

А 15 8милеток можно
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Автор пишет с 7

автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хіба так можна?
Всі ж сімʼя!
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Попросить не бегать и осторожно?
Или снять детскую комнату ещё?
Или формат изменить?
Знайшли б заняття, то не проблема.
ЧупакабраЗеБест• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Я б у такій ситуації залишила старших доньок вдома. Поясню чому. Діти спілкуються разом. Якщо з трьох сестер запрошують лише двох, то по відношенню до третьої це негарно. І з боку старших буде правильним підтримати свою сестру, а не вашу дитину. Якби молодша дитина не спілкувалася б зі старшими дітьми - інша справа.
Це те саме, що ваші близькі друзі, з якими ви спілкуєтеся разом з чоловіком, запросили б чоловіка, а вас ні. Пішов би чоловік у такій ситуації без жінки? Сім´я на те і сім´я, щоб підтримувати одне одного.
тоже верно, для нас семейные отношения важнее чем дружеские , с каким то приятелями.
именно поэтому наша семя тесно дружит с такими же семьями.между нами таких ситуация не возникает
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Автор пишет с 7
Автор багато чого пише.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляСонечко
З народження

Рочок виповнився, сидіти може і ви його на скалодром🤣
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Далеко не всюди не на всіх, це точно. Автор оплатить окремого інструктора для 8-9 річок, який відведе їх на відповідні траси відповідної складності і буде вчити, автор буде знімати відео і весело підбадьорувати. Хто буде займатись дівчинкою 4 роки?
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
+++++++
ЧупакабраЗеБест• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дивіться, я вважаю ваші принципи дивними, тут немає правди. Всі ми обираємо собі коло спілкування. Ваша дитина може терпіти таке ставлення і в 4 роки декількм годин поспіль сидіти в кафе в мультиках. Моя ні.
Якщо моїх дочок заберуть, то я не проти, але не зарахунок незручностей для мене і моїх дітей. Крім того, у моїх купа друзів. Одним ДР більше, одним менше. Не важливо. Ми родина. І родина в нас на першому місці, а не чужі люди.
Багато чого залежить від обставин, я з цього і почала.
уважаю,так тот несчастный ДР преподносят, будто мои дети без него обеднеют и деградируют.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Автор пишет с 7
Я не писала зі скількох
Діти будуть від 7 до 10.
Розваги їм за віком.
Не для чотирирічних
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Знайшли б заняття, то не проблема.
Бросити свою дітину-іменинницю і йти розважати чужу?
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Автор пишет с 7
На скалодромі, куди мій син ходив, теж з 7
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Знайшли б заняття, то не проблема.
Какое и кто?

автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Знайшли б заняття, то не проблема.
То нехай мама їй шукає
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Автор багато чого пише.
Смотрите, первое в инете
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Моя дитина в такому віці, що мені не обовʼязково дружити з батьками її друзів.

Взагалі цього не розуміла
Люди мають шукати собі компанію за інтересами, а не через те, що хтось там із дітей з кимось бавиться.
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Какое ещё видео?

А младшая подружка???
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
Смотрите, первое в инете
Скалодроми різні з різними трасами. Десь є для найменших, десь немає.
Шмоточницаца• 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
То есть автору искать под запрос младшей? С детской комнатой наверное?
Гомосноб• 19 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Так. Це ж дитячий дн без дорослих?
Не бачу проблеми, менша лишиться з мамою.
Проблема якраз є: якщо дн без дорослих, то на себе відповдальність за чужу 4-річну дитину не брала б точно.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Нехай мама трьох у вихідний день поведе своїх всіх на різні траси.

Так підходить?
#Пойду_кгадалке• 19 января 2024
Навіть якщо окремі траси для 3-річок будуть, то вон 1) будуть розташовані окремо, 2) я бачила як тренера проводять такі святкові заходи- це зазвичай змагання між учасниками, спланована програма за віком. Дитину на 5 років молодше ніхто розважати не буде
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляГомосноб
Ой, та шо їй там зробиться !
Не хрустальна!😆
Не виправдовуюсь• 19 января 2024
Автор, я за вас, так бы и сказала маме, что заказали скалодром и квест, ждём Машу и Марусю твою такого-то то числа там то, будет 15 деток 7-10 лет
Напишите потом как мама отреагировала, мне интересно)