Кукусикиииииии• 19 января 2024

Зір і погода

В мене дуже різний зір на обох очах з юності, праве- був100% зір, ліве - бачила дві верхні рядки у табличці. Спочатку пару років носила окуляри, потім перестала. Тобто років 25 все було без проблем. Коли з віком почала далекозорість на правому оці розвиватися, я не помітила. Бо ліве око добре бачило зблизька, а праве - вдаль. А ось з 47 років почалися проблеми, бо зір став падати. А через те, що настільки різні очі, все якось непередбачуване.
Пройшла обстеження, виписали окуляри для компьютера. Але в мене таке враження, що зір змінюється в залежності від погоди, від дня циклу - це ще проблеми з судинами?
Декілька днів можу працювати взагалі без окулярів, а сьогодні встала - все розпливається, окуляри не компенсують.
Коли питала в лікарів декілька разів, внятної відповіді не отримала - ну, судини. Ну ось такий в Вас зір + вікові зміни.
Є початок глаукоми, я капаю краплі, але саме глаукома таких симптомів не дає.
У когось було щось подібне?
Редисочка• 19 января 2024
Контролируйте глазное давление при глаукоме,это коварная болезнь.

автор Кукусикиииииии • 19 января 2024
Ответ дляРедисочка
Дякую, так, я знаю це (((
Редисочка• 19 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Дякую, так, я знаю це (((
А я не знала,вот с мамой носимся уже 10 месяцев и просвета не видно.
автор Кукусикиииииии • 19 января 2024
Ответ дляРедисочка
Співчуваю ( В мене на початковій стадії виявили, постійно краплі для зниження тиску приймаю. Але хвороба дійсно підступна
Белая котичка• 19 января 2024
Дивно, що вам при різному зорі на двох оках порадили окуляри, мені сказали, що якщо зір компенсуючий, то так і ходіть. А якщо одягнути окуляри, то в окулярах буде видно різні очі. Мені зараз теж 46, від ПМС не бачила залежності, а ось на дощову погоду (яка вчора-сьогодні в Києві) в мене теж зір падає, розмитість. Але це на вулиці, в кабінеті, перед компом нормально. Напевно теж треба йти до лікаря
автор Кукусикиииииии • 19 января 2024
Ответ дляБелая котичка
Я сама прийшла за окулярами, бо саме працювати за компом стало неможливо. Тому що далекозоркість і близорукість на відстані 50-60 см перестали компенсуватися, для лівого ока вже далеко, а для правого ще близько ))))
ЯблокоРаздора• 19 января 2024
Мені 43, теж помітила, що зір падає під час місячних, мабуть тиск на судини змінюється, і від погоди також залежить. На очах різний зір, робила діагностику, коли підбирала собі окуляри для читання. Та розумію, що при цих всіх проблемах треба йти до окуліста і більш ретельно перевіряти здоровʼя очей.