ЭкстрасенсиХаЯ• 19 января 2024
Не поповнився рахунок на Київстар
Сьогодні поповнила рахунок на Київстар через Приват24 - гроші на рахунку відсутні, пакет послуг не наданий. У кого таке було, куди звертатись?
Щира українка• 19 января 2024
Сейчас пыталась пополнить счет Водафон через Приват24. Пишет, ’сервис временно недоступен, попробуйте позже’. Может сбой в Приват какой- то?
Говорю відверто• 19 января 2024
видимо, опять у них перегруз. Сегодня первый день, когда у всех будет оплата после бесплатного месяца.
Зайдите в Мой Киевстар.
Заела_пластинка• 19 января 2024
Мені приходило повідомлення, що цей місяць безкоштовно. Бо у грудні були перебої. Тому рахунок не поповнювала.
Щоправда безкоштовно лише на Київстар, хвилин на інших операторів немає.