Дівчата, вмім дякую
Забула! Недавно дійшло тільки. Я по суботах їзжу ж до мами. Тоже вранці.
Порадьте як доречно мені пройти повз процесію , якщо я натикнуся під під‘іздом?
Просто уявіть - я (Я. Подруга всім подругам, плюс з іі мамою я близько спілкуюся. З сестрами.., з баб Ольою даже.), і що, я , виходить маю просто сказати «добрий ранок» і чкурнуть в під‘їзд?
Що робить - коротенько - добрий ранок, співчуваю, тримайтеся, і тоді уходить?
Я взагалі не знаю як на похоронах. Чи говорять, чи намагаються мовчки.
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
А як по вашуму я маю ще зробити?
Схиляюся приблизно до того
Но я не можу виглядати так, наче «розверулася і уйшла»
Я не знаю чи подруга відчуває втрату! Бо писала: стосунки у них погані, з самого дитинства. І вона знає що я це знаю
І тому щоб цирку не було
Схиляюся приблизно до того
І тому щоб цирку не було
Який цирк може бути на похоронах, що ви мелете взагалі????
Невгамовна Бу• 20 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я вас в першій частині підтримала. Тепер не підтримую.
Ви як дурочка якась їй Богу!
Скиньте начало истории
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
А як по вашуму я маю ще зробити?
Схиляюся приблизно до того
І тому щоб цирку не було
Схиляюся приблизно до того
І тому щоб цирку не було
о.ООО у нее отец умер. Почему вы сидите с линейкой и измеряете степень ее горя??? Это разве ваше дело?
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Скиньте начало истории
Не хочу.
Подивіться автора теми
Почемучка• 20 января 2024
’Добрий день’ на похоронах не кажуть, бо він не добрий апріорі.
’Мої співчуття’ чи ’співчуваю вам’ та й все.
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Скиньте начало истории
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляПочемучка
Добрий день, я олень!
Або вітаю!
Кого вітаю , з чим 🙈
Або вітаю!
Кого вітаю , з чим 🙈
Полюю на дрони• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
😳😳😳
Я два тижні чекаю як манни небесної!
Знаєте як з дитиною втомлююся
У мами я можна сказать відпочиваю
Я два тижні чекаю як манни небесної!
Знаєте як з дитиною втомлююся
У мами я можна сказать відпочиваю
То їдьте, в пʼятницю, або в неділю. Або в 8 ранку, процесія зазвичай проходить пізніше.
Ответ дляТа никада в жизни
а чего вы хамите?
уведомление пришло бы тем, кто поставил звонок, т.е. тем кто уже интересовался. Мне не очень понятно такое желание внимания, хотя в случае автора может и понятно) А вот почему решили мне нахамить - нет.
Хто поставив звонок?)) я вас прошу
Гіхто б не побачив
А якийсь ліміт? Стільки мовідомлень про зайвість нової теми
А різниця?
Гіхто б не побачив
А різниця?
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Хто поставив звонок?)) я вас прошу
Гіхто б не побачив
А різниця?
Гіхто б не побачив
А різниця?
Я не поняла какой смысл в этом, и спросила. А что, вас мой вопрос так сильно напряг? Вы разволновались еще больше?
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну бо мені стьоб - не довподоби
Навіть якщо «я ей нє нужна і єй поіііг», іеине привід стібатися наді мною
Хто як заслуговує, так і пишу🤷♀️а як?
Ну так и вам пишут так, как вы заслуживаете, очевидно же.
Леди Репях• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ви кайфуєте? Від ображання людей?
А від биття цуценят? Теж?
Почему же, люблю животных😌
Невгамовна Бу• 20 января 2024
Я прочитала начало истории. Автор я бы не ехала, вас подруга явно видеть не желает, видно что вас задевает что она так, но это ее право.
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
То ж типу я там зайва
Чи не так мені пишуть?
Я не знаю хто вам і що пише. Але ви дуже неприємна і трусовата.
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Та погодите, там под конец такой твист оказался, и автор предстала в новом свете) Шестое чувство прямо) (кино)
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
А ви завжди буквально розумієте інформ.?
Ви написали «добрий ранок» Вам відповідають ранок недобрий, що незрозумілого взагалі?
Та никада в жизни• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Все будет на вас пофиг , расслабьтесь
Правильно) Ну столкнется автор с процессией похоронной, отвернется в сторонку и шмыгнет к маме, она же этого ждет как манны! подруга все равно за отцом особо горевать не будет.